Funkce hledat

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
wladislaus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv zář 29, 2011 18:16
Zařízení: HTC HD7

Funkce hledat

Příspěvek od wladislaus »

Zdravím, chci se zeptat, jak sem procital ruzne recenze a dival se na ruzne videa, tak jsem si vsiml ze v novinkach pri aktualizaci na WP 7.5 pribyly nejake nove funkce pri stiknuti tlacitka hledat. Hledani pomoci mluveni ci fotaku.
Ale kdyz stisknu tlacitko hledat, tak tyto moznosti tam nemam, otevre se mi jen nova stranka v Bing..a to jeste v PC verzi. i kdyz mam v nastaveni dane, at se mi otviraji stranky pro mobilni verze.

Poradi prosim nekdo co stim?

Diky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Funkce hledat

Příspěvek od htcjirka »

To slysim poprve,nic takoveho Mango neprineslo..
wladislaus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv zář 29, 2011 18:16
Zařízení: HTC HD7

Funkce hledat

Příspěvek od wladislaus »

Asi sem to napsal spatne.. kdyz na telefonu zmacknu tlačítko Hledat , ma tam byt i preci takovy obrazek oka, nebo co to je. A muze to skenovat QR kody ci jine veci.. a ja to tam vubec nemam.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Funkce hledat

Příspěvek od htcjirka »

Ne,takovou funkci tlacitko hledat na WP7.5 nema a nikdy nemelo ani nemelo mit.
Jinak aplikaci pro skenovani QR kodu si musis doinstalovat.
wladislaus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv zář 29, 2011 18:16
Zařízení: HTC HD7

Funkce hledat

Příspěvek od wladislaus »

Tak s tim si dovolim nesouhlasit. mel jsem HTC HD7 cerstve po aktualizaci na WP 7.5, a tato funkce tam je. jenze pak sem musel telfon s fin. duvodu dat pryc. Nyni, kdyz jsem si koupil novy. Tak to tam jiz neni :-(

http://www.microsoft.com/windowsphone/c ... -text.aspx a tu je ta funkce popsana... jenze reseni meho problemu tam neni.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Funkce hledat

Příspěvek od dwbmb »

Přesně takovou funkci tlačítko hledat má, ale ne v českých končinách. V ČR žádná služba Bing nefunguje, proto místo toho vyskočí jen IE s webem Bingu.
Můžeš si nastavit jazyk vyhledávání na angličtinu, ale pak to stejně nenajde nic z ČR. Já to používám jako rychlé spouštění prohlížeče, k ničemu lepšímu to teď není.
wladislaus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv zář 29, 2011 18:16
Zařízení: HTC HD7

Funkce hledat

Příspěvek od wladislaus »

Aha. to me nenapadlo. Ja mel predtim mobil cely v eng jazyce. A nyni kdyz sem si ho koupil tak je v cz.

Diky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Funkce hledat

Příspěvek od htcjirka »

To potom ano, protoze to neni urcene pro nasi krajinu..

Hledání kukátkem je k dispozici v následujících zemích nebo oblastech: Austrálie, Belgie, Brazílie, Dánsko, Finsko, Francie, Hongkong, Indie, Irsko, Itálie, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Korea, Maďarsko, Mexiko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, USA a Velká Británie.

Hlasové hledání též nepodporuje naši oblast, k dispozici je pouze v následujících zemích nebo oblastech: Francie, Itálie, Kanada, Německo, Mexiko, Španělsko, USA a Velká Británie.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Funkce hledat

Příspěvek od matoman »

Ja mam po stlaceni search moznost hladat odposlechom hudby, skenovanim obrazku (pekne to cita QR kody, ale musi byt nastavena kranija na US, len neviem ci staci v telefone alebo musi byt cele live ID). Vyuzivam iba na QR zatial. :)
Lukáš Křepelka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: ned zář 04, 2011 15:23
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800

Funkce hledat

Příspěvek od Lukáš Křepelka »

V telefonu mám všechno kromě hledání nastaveno na ČR. Hledání mám myslim na US nebo UK a po stisku se mi otevře aplikace kde můžu krásně skenovat QR kódy a podobně. Dříve sem o této funkci nevěděl a měl to nastaveno na ČR což bylo úplně k ničemu. Jediny co to umělo tak že to pustilo IE se strankou bingu. Další výhoda je v tom že když u Omnie se senzorovym tlačítkem hledat zmačku omylem lupu tak se zpět z tý aplikace vratim rychlejc než z IE a taky nemám všechny taby zasviněný načtenejma strankama bingu. Takže určitě doporučuju region u hledání nastavit na z podporovanejch zemi.
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Funkce hledat

Příspěvek od VNavrátil »

Vsiml si nekdo, ze bing v integrovanym hledani cenzuruje obsah? Nebo spis obrazky. Dost me to irituje, protoze se ro neda vypnout. V internetovym bingu se pripojim svym uctem, nastavim blokovani obsahu pro dospele na off ale v mobilu je porad cenzura.. Kdyz uz jsem u toho prihlasovani, jaktoze si IE nepamatuje hesla a i pro MS sluzby se musim porad prihlasovat, kdyz jsem logicky pripojeny na mobilu?
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů