[ROM] DeepShining custom HD7 Mango ROM (diskuze)

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Uživatelský avatar
tomvalve
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 02, 2012 11:00
Zařízení: Nokia Lumia 830

[ROM] DeepShining custom HD7 Mango ROM (diskuze)

Příspěvek od tomvalve »

Díky asi vyzkouším. Jede v nich našeptávání české T9? U DeepShinning je našeptávání české T9 funkční.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

[ROM] DeepShining custom HD7 Mango ROM (diskuze)

Příspěvek od Cheetah007 »

Zprávy píši minimálně a T9 prakticky nepoužívám takže bohužel neporadím,pokud chceš mít ale stoprocentní jistotu že vše pojede nahoď oficiální ROM do ní přes cab sender češtinu (téma zde je jistě najdeš),tady http://myego.cz/item/wp-7-5-cz-omnia-7- ... otoaparatu" onclick="window.open(this.href);return false; třeba doplníš chybějící nastavení foto a hotovo a máš pokoj a nebo tu Titan tam mi chodilo vše mimo SIM Toolkit ten se u TM SIMkarty nespustil přitom v menu nastavení ta volba je.
Uživatelský avatar
tomvalve
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 02, 2012 11:00
Zařízení: Nokia Lumia 830

[ROM] DeepShining custom HD7 Mango ROM (diskuze)

Příspěvek od tomvalve »

Po té ROM z Titana pokukuji už delší dobu. Vyzkouším ji.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

[ROM] DeepShining custom HD7 Mango ROM (diskuze)

Příspěvek od Cheetah007 »

jedna z nejlepších co existují,dle mého skromného názoru a z 99% bez customizací viz. mé příspěvky zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=158&t=27671" onclick="window.open(this.href);return false; až ji nahraješ můžeš do tématu dát své zkušenosti s ní já byl nadmíru spokojený. :wink:
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

[ROM] DeepShining custom HD7 Mango ROM (diskuze)

Příspěvek od Cheetah007 »

htcjirka píše:Protoze to je ukuchtena rom,v originalni rom to samozrejme funguje.
Promiň že otravuji ale teď jsem si toho všimnul (funkci jsem zatím nestudoval ale u titan7740 byla)
Včera jsem nahodil ofiko ROM od 7004 pak rovnou shipped 7720 a zbytek nechal na zune,kdybych to dělal vše přes ty vyšlé verze přes něj bylo by to na tři hodiny,ať hledám jak chci funkci "Pozorný telefon" u posdlední 7740.16 po instalaci přes zune a HR nemám...netušíš kde je problém?
Co si matně vzpomínám nevím že by tam byla dřív když jsem byl ještě nucen díky SPLku co nedávno ansar.ath.gr z XDA prolomil,jet na oficiální,všiml jsem si jí až u custom Titan také od něj.
Uživatelský avatar
tomvalve
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 02, 2012 11:00
Zařízení: Nokia Lumia 830

[ROM] DeepShining custom HD7 Mango ROM (diskuze)

Příspěvek od tomvalve »

Titan ROM od Ansar jsem nahodil a "Pozorný telefon" v menu je, ale volby ačkoliv jsou zaškrtnuté tak nemají žádný vliv. "Chytrost" se nekoná. Škoda toho.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

[ROM] DeepShining custom HD7 Mango ROM (diskuze)

Příspěvek od Cheetah007 »

Tak počkáme jak se vyjádří htcjirka :wink: ten ví víc než my dva dohromady třeba poradí.
Jelikož jsem to ale neměl po aktualizaci na oficiální mango přes zune u omnie ani ted hd7 je možné že to v oficiálné rom vůbec není,nebo je to zamklé přes registry netuším..
Některé custom to mají ale asi to nechodí u všech zařízení,mě to osobně ani nevadí....na podobné fíčurinky si moc nepotrpím.

EDIT:
Hele tak tahle recenze to vysvětluje: http://mobilizujeme.cz/clanky/htc-titan ... ows-phone/" onclick="window.open(this.href);return false; tím se i vysvětluje proč to jiné custom rom nemají a já to v žádné oficiální nenašel.
Custom Titan7740 je postavená na oficiální co je pro většího bratříčka HTC Titan a podle mě to v WP7.5 Mango je od MS zabudované,ale povolené jen u některých zařízení (jak jsem psal o těch registrech)
HD7 by to měl po hw stránce zvládat pokud tedy nevadí absence hw kompasu (po spuštění app od htc to hlásí že hw nebyl nalezen ale chodí),takže to možná časem autor zprovozní

Od ansar.ath.gr je i tato ROM http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1408864" onclick="window.open(this.href);return false; vychází z té originální a s titanem nemá nic společného,vše by mělo chodit jak má a funkci "pozorný telefon" tam nehledej...prozatím je ve verzi OS7720 nejaktuálnější 7740 se tam dohrává přes XAP soubor co by měl být součástí archivu,přímo nativní asi není,mám ale pocit že v ní není čeština autor rom stále vyvíjí.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

[ROM] DeepShining custom HD7 Mango ROM (diskuze)

Příspěvek od Cheetah007 »

tomvalve píše:Titan ROM od Ansar jsem nahodil a "Pozorný telefon" v menu je, ale volby ačkoliv jsou zaškrtnuté tak nemají žádný vliv. "Chytrost" se nekoná. Škoda toho.
Po delší době,zase něco nového.
Před chvílí jsem nahrál prvotní 7004 a po počátečním nastavení,přihlášení a sync se mi v marketplace v záložce-řádku HTC Aplikace objevilo Attentive Phone exclusive free from HTC,počítám že je to ono.Ani jsem to nezkoušel,nepotřebuji a funkčnost není jistá a hlavně mi market nedovolil nic stáhnout...musel by se asi nastavit region a tak na cz.
Měl jsem ji jen krátce abych se zbavil hspl a pak volně přeflashnul až na současnou 7740,zkus mrknout do marketplace hledáním nebo přes google jestli to někam htc nedalo.
V té prvotní se kterou přišel HD7 na trh tedy OS7004 (ROM má název 1.16.401.01) to je dál nevím a v posledním mangu se to v záložce-řádku HTC Aplikace nezobrazilo,hledat jsem nezkoušel.
U Titan7740 jsem "Pozorný telefon" zkoušel je to vestavěné,konkrétně funkci kdy se přetočením telefonu při hovoru má aktivovat hlasité repro a nic....točil jsem jak chtěl.

Vše napsané se týká jen a pouze HTC HD7 s 8GB a TFT TN aby to ostatní nemátlo.

tomvalve
Hele pozorný telefon chodí na HD7 a snad i ostatních,dám link na téma které právě dopisuji!!!! :wink: :wink:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=154&t=27833" onclick="window.open(this.href);return false;
somuchiha
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob lis 05, 2011 12:17
Zařízení: Htc HD7, iPhone 4

[ROM] DeepShining custom HD7 Mango ROM (diskuze)

Příspěvek od somuchiha »

Mam taky problem natiahnut do mobilu RSPL lebo mam win 7 a WMDC mi nechce najst telefon ked ho pripojim neviete mi niekto poradit co s Tim ?
skrkoo
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv úno 11, 2010 16:00
Zařízení: HTC HD7

[ROM] DeepShining custom HD7 Mango ROM (diskuze)

Příspěvek od skrkoo »

Caute , mam zatial oficial 5.xx nainstaloval som wmdc potom som stiahol nejaku nodo na downgrade len ked to pustim vzdy mi vypise hlasku ze nejde pripojit k zariadeniu.

a moja otazka mam zly driver ? alebo cim to moze byt mam win7 64bit
a daslai otazka : ktory mam mat pusteny mod ked to chcem dongradnut
trojfarebny (pridrzanie zapnutie + dole hlasitost)
alebo
enter usm host mode (tlacidlo fotaku dole hl. a zapnutie tel)

vdaka . (mam kruto slabu anglictinu a neviem sa uz vysomarit na forach)
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů