HTC chce dostat technologii Beats by Dr. Dre také na WP7

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 225
Registrován: čtv led 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC chce dostat technologii Beats by Dr. Dre také na WP7

Příspěvek od Martin Prokop »

Po nedávno představeném HTC Sensation XE s puncem značky Beats by Dr. Dre přišla zpráva, že to nebude poslední telefon s vylepšenou hudební aplikací a především se sluchátky na opravdu vysoké úrovni. Edice Beats totiž přináší do obyčejného smartphonu neobyčejný zvuk a zajímavé zpestření právě v podobě přibalených sluchátek. HTC by nyní rádo tuto technologii rozšířilo i na další platformu, jmenovitě Windows Phone 7. Horkým kandidátem je nedávno představený model Titan s obřím displejem a právě systémem WP7. Kombinace displeje o velikosti 4,7" a dokonalého zvuku s puncem Beats by mohla být zajímavá.

obrázek

Zdroj: PocketNow.com
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC chce dostat technologii Beats by Dr. Dre také na WP7

Příspěvek od TomasSX1 »

HTC Titan by mal obsahovat zvukovy balik od Beats by Dr. Dree

podla tohto videa (je to po nemecky):
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aydQhFCjMYc[/youtube]

zacina to na 2:40

PS: informoval som o tom tu :) : http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=148&t=26250" onclick="window.open(this.href);return false;
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

HTC chce dostat technologii Beats by Dr. Dre také na WP7

Příspěvek od chmeldas »

Sebelepší sluchátka jsou bez odpovídajícího hudebního výstupu k smích a SW aplikací tomu moc nepomůžou... K Mozartu jsem připojil opravdu kvalitní sluchátka. Zvuk byl lepší, ale pořád na otřesné úrovni. Pokud chcete kvalitní zvuk, kupte si pořádný přehrávač a ne telefon.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC chce dostat technologii Beats by Dr. Dre také na WP7

Příspěvek od TomasSX1 »

Zvukovy balik od Beats ma zahrnat aj lepsi zvukovy HW (nie len sluchatka)...zmienuje sa o tom aj v tom videu a daju sa o tom najst aj rozne informacie na nete

PS: napr. tu: http://www.windowslifestyle.com/htc-lau ... echnology/" onclick="window.open(this.href);return false;
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

HTC chce dostat technologii Beats by Dr. Dre také na WP7

Příspěvek od chmeldas »

O změnách v HW jsem opravdu nevěděl a německy neumím ani slovo. Bohužel i tak mám obavy o kvalitu. Dobrý hudební přehrávač stojí cca 3000kč a věř mi něco tak kvalitního do telefonu opravdu nedají... a když ano tak určitě ne za "lidovou" cenu
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC chce dostat technologii Beats by Dr. Dre také na WP7

Příspěvek od Standa »

Jenže ty 3 tisíce jsou převážně na distribuci, reklamu, balení, samotné tělo přehrávače atd. Samotný kvalitní DA převodník a také kvalitní výstupní operační zesilovače (které uspokojí skoro každého "náročného" mobilního posluchače) stojí pár desetikorun, max pár stovek.

EDIT: díval jsem se u pár firem vyrábějící tyto čipy, a pro kusový prodej se cena u těch kvalitních vleze hodně pod 100,-Kč. Při hromadném odběru bude cena samozřejmě o dost nižší.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

HTC chce dostat technologii Beats by Dr. Dre také na WP7

Příspěvek od chmeldas »

Pokud je to tak tak netuším proč už s tím HTC neprovedlo něco už dřív protože jejich současné modely na tom nejsou po hudební stránce moc dobře. Jedničkové HD hrálo líp než Mozart.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

HTC chce dostat technologii Beats by Dr. Dre také na WP7

Příspěvek od GreenArrow »

Standa píše:Jenže ty 3 tisíce jsou převážně na distribuci, reklamu, balení, samotné tělo přehrávače atd. Samotný kvalitní DA převodník a také kvalitní výstupní operační zesilovače (které uspokojí skoro každého "náročného" mobilního posluchače) stojí pár desetikorun, max pár stovek.

EDIT: díval jsem se u pár firem vyrábějící tyto čipy, a pro kusový prodej se cena u těch kvalitních vleze hodně pod 100,-Kč. Při hromadném odběru bude cena samozřejmě o dost nižší.
Přesně tak,nejlépe hrající MP3(pokud nepočítám audiofilské kousky jako colorfly apod) stojí 750kč(sansa clip+)
HTC na to prostě kašle no,to je vše,nejlépe hrající mobil byl donedávna iPhone,ale zvěstují řeči,že motorola atrix je ještě dál,jinak dobrý čip měl taky galaxy S(nexus S) ale galaxy S2 už stojí zase za prd,jako HTC
Pokud to je u HTC HW úprava,což znamená vylepšení zvukového čipu(nejlépe Wolfson) a přidání sluchátek beats,tak to vítám(i když ty sluchátka jsou přebasovaná) ,ale pokud tam budou nějaká SW prznítka,tak to zase žádnej zázrak nebude
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC chce dostat technologii Beats by Dr. Dre také na WP7

Příspěvek od Standa »

chmeldas píše:Pokud je to tak tak netuším proč už s tím HTC neprovedlo něco už dřív protože jejich současné modely na tom nejsou po hudební stránce moc dobře. Jedničkové HD hrálo líp než Mozart.
Jako vzdycky jde o penize. Perfektni zvuk navysi cenu jednoho zarizeni treba o 60,-Kc, coz je pri cele serii docela palka. Za to ma generalni novy Mercedes. :-) Taky jen malo zakazniku zajima aspon trochu dobry zvuk, takze tento "ustupek" spolecnosti by nebyl po zasluze ocenen.

GreenArrow: on to nemusi byt jen Wolfson, i Texas Instruments a Analog Devices vyrabi audio hardware, ktery je svou kvalitou hodne nad moznostmi mp3 a ogg.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

HTC chce dostat technologii Beats by Dr. Dre také na WP7

Příspěvek od chmeldas »

To Standa: Když počítáš čistě jenom cenu HW tak asi jo, ale musíš připočíst cenu za zakomponování nových součástek do telefonu (nepředpokládám, že to nepůjde jednoduše kus/kus), vývoj příslušného SW, kvalitní sluchátka a ještě pár drobných na reklamu. Problém je, že lidem ten otřesný zvuk jdoucí z telefonu stačí. Aspoň do doby než okusí něco lepšího. Kdysi mi MP3 v telefonu stacily, ale pak jsem si koupil kvalitní přehrávač a od té doby mám v telefonu pořád dostatek volného místa. Mozartu fakt nepomůžou ani hodně kvalitní sluchátka :tlem:
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC chce dostat technologii Beats by Dr. Dre také na WP7

Příspěvek od Standa »

No stejně tak se kdysi muselo navrhovat současné řešení, takže tato část nákladů se ruší. Na druhou stranu mi HTC už hezkých pár let přijde jako vyprazdňovač skladů, takže z tohoto hlediska pro ně nový čip opravdu představuje nové vysoké náklady :-). A to započítávám i skutečnost, že z 95% použijí výrobcem navržené základní zapojení, čili na tzv. vývoji ušetří :-).
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů