Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
mika2123g
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned kvě 08, 2011 11:06
Zařízení: HTC HD7 16GB
Bydliště: Praha + Mariánské Lázně, Česká Republika

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od mika2123g »

koupil jsem si před 2 měsíci htc hd7, a 8GB mi přišlo opravdu málo, proto mi jeden člověk z fóra poslal 16GB microSDHC SanDisk Class 4 paměťovou kartu. Nejdřív mi to přišlo fakt dobrý, ale po delší době jsem zjistil, že se mi na telefonu sekají některé aplikace, občas i základní věci.. Nevím co mám dělat, chtěl bych aby byl mobil stejně rychlý jako dříve s 8GB..

Dá se nějak systém přeinstalovat? a prosím, nechci rady tipu: settings -> about -> reset your phone

Mám si zpět vyměnit kartu na 8GB? Opravdu nevím, co mám dělat.. :cry: Jestli se to nebude dát změnit, telefon nejspíš dám tátovy a koupím si jiný.. :cry:

edit by moderátor: Ještě jednou napíšeš příspěvek do 3 sekcí najednou, dostaneš ban!
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

PROSÍM POMOC!!! (omlouvám se za spam)

Příspěvek od premikkoci »

Prvně udělej hardreset, jestli to nepomůže, tak bych tam vrátil tu kartu. Pokud to pojede lépe, tak buď jinou kartu nebo používat tu originální.
mika2123g
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned kvě 08, 2011 11:06
Zařízení: HTC HD7 16GB
Bydliště: Praha + Mariánské Lázně, Česká Republika

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od mika2123g »

omlouvám se moderátorovy, ale jsem opravdu zoufalý.. :cry:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od htcjirka »

HTC pouziva originalni karty znacky Sandisk class 4,takze ani s 16GB variantou pokud je to opravdu original Sandisk class 4 a ne nejaka napodobenina(bohuzel uz i to se vyskytuje na internetu) by nemel byt problem.
Sam jsem to pouzival a nikdy nebyl sebemensi zadrhel,ani s 32GB variantou.
mika2123g
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned kvě 08, 2011 11:06
Zařízení: HTC HD7 16GB
Bydliště: Praha + Mariánské Lázně, Česká Republika

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od mika2123g »

Mám originální 16GB kartu vytáhnutou z htc HD7 z Anglie. Takže pokud HTC dává do svých přístrojů originální karty, mam jí tam :)



tohle se mi ukázalo:

Obrázek

stalo se vám to někdy taky? :roll:
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od morro »

Trochu OT, HTC HD7 S se prodává v UK, já jsem myslel, že se prodává jen v USA u AT&T.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od mberdych »

Mam zkusenost, ze po upgradu HTC 7 Pro na Sandisk 32GB class 4 byl telefon o neco pomalejsi, obcas na chvilinku zadrhl. Po Mango HTC rom je to uz minulost a chodi to naprosto perfektne. Tedy chodilo do vcerejska, kdy ta karta umrela a ted ji mam v reklamaci. Zkus Mango, jestlito nebude lepsi.
pacicka
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř srp 24, 2011 18:20
Zařízení: HTC HD7 , nokia E52

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od pacicka »

Již jsem se s tím taky několikrát setkal, (opravuji občas mobily )je potřeba znovu naformátovat kartu a to i několikrát za sebou, jednou nestačí.
Někdy to dělají i USB Flashdisky.
Pokud nepomůže, tak vyměnit kartu ! ! !
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od htcjirka »

mberdych píše:Mam zkusenost, ze po upgradu HTC 7 Pro na Sandisk 32GB class 4 byl telefon o neco pomalejsi, obcas na chvilinku zadrhl. Po Mango HTC rom je to uz minulost a chodi to naprosto perfektne. Tedy chodilo do vcerejska, kdy ta karta umrela a ted ji mam v reklamaci. Zkus Mango, jestlito nebude lepsi.
Tak u 32GB karty je to zname,tam navic u 32GB varianty neni doporucovna class 4 ale naopak class 2,ikdyz je to proti srsti..na xda.developers je to hodne rozbirane a class 4 proste dobre nebezi.
mika2123g
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned kvě 08, 2011 11:06
Zařízení: HTC HD7 16GB
Bydliště: Praha + Mariánské Lázně, Česká Republika

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od mika2123g »

Vyřešeno. Aktualizováno na oficiální Mango, telefon je superrychlý!!!!!!!!!!! :)
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od Cheetah007 »

Já se chystám pořídit pamětovou kartu SanDisk (ty bývají nejlepší) buď nějakou UltraExtreme nebo prostě tu lepší,mám mango.
Jaké rychlostní třídy by měla minimálně být? cenově se na alza či czc zas tak neliší osobně bych pořídil 16GB Class6-8-10 bude to v pořádku?

EDIT:
i když třeba zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 43#p236843" onclick="window.open(this.href);return false; htcjirka píše že nejlepší jsou SanDisk Class4 pokud tomu rozmím,tuto značku a rychlostní třídu HTC v WP přístrojích či přímo HTC HD7 používá je to tak?

Myslím že neudělám chybu s touto kartou: http://www.alza.cz/micro-secure-digital ... 102287.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od htcjirka »

Tady neplati cim rychlejsi tim lepsi,class zvol 4.Class 6,8 u WP7 je nesmysl.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od Cheetah007 »

Dobře a děkuji ti jiří...tahle bude tedy dostatečná a he to sandisk: http://www.alza.cz/micro-secure-digital ... 102287.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od htcjirka »

Presne tak,u teto je 100% jistota,ze bude pracovat jak ma.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od Cheetah007 »

Hele jen se zeptám mám to blíže do CZC v praze jsou nějaké další značky ve spojitoati s HTC stejně spolehlivé jako sandisky? třeba AData,patriot,Pretec,Lexar,Verbatim...kingstony mívají v mob. zař. potíže ty vylučuji rovnou a vzhledem k tomu že bčást paměti používá i systém WP raději nebrat..

Navíc tyhle jsou i o něco levnější ale v czc ten sandisk jak jsem psal jako na potvoru nemjí...
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=87807" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=76356" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od htcjirka »

Nikdo nevylucuje ze Adata nebude chodit,HTC pouziva v originale Sandisk a ten je opravdu bezproblemovy na 100%.U ostatnich znacek se muzou casem vyskytnout problemy,obcasne restary,nestabilita..mam to odzkousene v praxi..za sebe ani Adata nebrat.Uz nad tim nepremyslej,to ti jde tolik o rozdil 50-100Kc?
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Rada, telefon je pomalý po změně paměti

Příspěvek od Cheetah007 »

Ale ne to byl ulet.....holt sjedu do tý alzy pro zmiňovaný SanDisk 16GB class4 dík.
Holt to musím koupit nadvakrát sandisk tady: http://www.alza.cz/micro-secure-digital ... 102287.htm" onclick="window.open(this.href);return false; a Kingston Kingston SDH 16GB Class 10 G2 UltimateX 100x tady: http://shop.softcom.cz/eshop/kingston-s ... 07120.html" onclick="window.open(this.href);return false; na alze stojí skoro o osmdesát kaček více....mám to k HD Videokameře co mám pro někoho pod stromeček.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů