Android na HD7

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Ušiačik
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob říj 08, 2011 19:14
Zařízení: HTC HD7

Android na HD7

Příspěvek od Ušiačik »

Takisto si myslim ze bude Android aj na HD7 uz len koli tomu , ze na samsungu je uz dualboot , tak urcite bude aj na to... len jakosi nikto nic nehovori...nikde sa nic nepise a pod.
MartinJ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv zář 15, 2011 8:08
Zařízení: Lumia 920 white (GDR3)

Android na HD7

Příspěvek od MartinJ »

No nevím, ale jediné co mi asi chybí z androidu jsou angry birds...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Android na HD7

Příspěvek od htcjirka »

tomthai píše:Chce to čas a Android bude na vše :wink: bohužel taky jsem udělal chybu a místo Android jsem pořídil WP7..
Never tomu,neni o to zajem a nikdo se s tim delat nebude,mluvi se uz o Androidu vice jak rok a konkretne u HD7 vubec neni zajem.Jednodussi koupit zarizeni s Androidem.
Krusty píše:Omezení? Jediné omezení se kterým mám já osobně problém je nemožnost přenosu souborů přes bluetooth... Řekni mi něco co WP 7.5 chybí na dvojkové generaci ?
Mass storage,ukazuje se ze Cloud neni takova hitparada a uz vubec ne nahrada + s tim spojena vazanost na zune + mizerna nerozsiritelna pamet i 16GB je opravdu malo a vyjimek kde je slot na kartu je vyjimka,chybejici podpora Flash,bohuzel i k dnesnimu datu se opet ukazuje ze s HTML 5 to take neni zadna slava a Flash jeste ma co rict a rozhodne neni brzdou prohlizece.A flash neni o videiich na youtube jak tady nekeri radi vytrubuji..A mohli by jsme pokracovat.Je to porad omezeny system.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Android na HD7

Příspěvek od Vlasta W. »

MartinJ píše:No nevím, ale jediné co mi asi chybí z androidu jsou angry birds...
A podíval ses do Marketplace?
MartinJ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv zář 15, 2011 8:08
Zařízení: Lumia 920 white (GDR3)

Android na HD7

Příspěvek od MartinJ »

Špatně sem se vyjádřil, myslel sem Rio, seasons... :wink:
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Android na HD7

Příspěvek od Cheetah007 »

No nevím ale než tyhle pokusy...kdybych trval na androidu (jako že ho ve founech právě nemusím.....kdo má ty blechy na hd displejích číst) jdu do HTC Desire HD který je HD7 myslím nejblíže,jak designem,proporcemi tak HW.
http://yasirimran.blogspot.com/2011/04/ ... rison.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Android na HD7

Příspěvek od Krusty »

HTCJirka: Mass storage ve své podstatě funguje když je člověk šikovný. Zune je jednoduchý sw takže nevím proč bych si nemohl nahrávat hudbu fotky videa apod. skrze Zune.. k tomu mass storage nepotřebuju. 16GB málo? Myslím si že skoro žádný normální uživatel mobilu nepotřebuje mít nahraných 8 full hd filmů v mobilu popř. 1600 písniček.. Flash nepotřebuje taky žádný normální uživatel- dle mého by ho lidi potřebovali akorát tak na videa na nic jiného.. ;-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Android na HD7

Příspěvek od htcjirka »

Neni to plnohodnotne mass storage takze se o nem ani neda hovorit :roll:
Mass storage neni jen k muzice a videiim,jestli jsi nepochopil jeho funkci.
16GB pamet je slaba,navigace,mapy evropy,hudba ve vyssi kvalite a pamet je skoro v haji,to neni o nejakych HD filmech.. :roll:
To ze ty nepotrebujes flash neznamena, ze ho nepotrebuji jini..HTML 5 je stale bidne a spousta lidi breci po flashi nebo chce prohlizet web stejne jako na pc,bez omezeni..
At se ti to libi nebo ne,WP7 ac je rychly,stabilni,stale je to "hloupy" a "omezeny" OS.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Android na HD7

Příspěvek od 007ToMMaS »

tak má niake tie chybičky ale flasch nepodporujú ani slávne iPhony a sú náramne preslávené a pritom nič dokopy nevedia nič si tam neupravíš neprispôsobíš sebe a nemáš tam žiadne možnosti... čo pri Windows Phone je o úplne inom chýba tam síce flasch ale vie veľa iných vecí a dá sa zaobísť aj bez neho :P
Ušiačik
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob říj 08, 2011 19:14
Zařízení: HTC HD7

Android na HD7

Příspěvek od Ušiačik »

tak by som bol rad, keby niekto vytvoril aplikaciu na systemove ovladanie chlasitosti...
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Android na HD7

Příspěvek od Cheetah007 »

Mě osobně absence Mass Storage na WP stejně jako dříve když jsem měl idevice nějak nechybí,přes zune je radost soubory spravovat a je přítulnější než iTunes.
Jediné co by mohl MS do příštích zune a updatu WP přidat je také synchronizace souborů doc,excel,poznámek,powerpoint prostě sync office co je v WP s tím "velkým" na PC a ne to všechno hnát přes SkyDrive i když nabízí nadprůměrnou kapacitu 25GB.
Na obranu MS zase musím říci že když mám v telefonu nainstalovaný adobe reader a přes klienta SkyDrive co je na marketplace stáhnu z účtu (přihl. údaje jsou stejné jako Windows Live ID) tak jej v telefonu zobrazím,on sae někam uloží a na další prohlížení nepotřebuji býti on-line.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Android na HD7

Příspěvek od 007ToMMaS »

Ušiačik: čo ti odišli HW tlačítka?
Ušiačik
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob říj 08, 2011 19:14
Zařízení: HTC HD7

Android na HD7

Příspěvek od Ušiačik »

prelomeny flex. pri vymene stredoveho ramceka . cize su K.O ale po 2 mesiacoch cakania som to z ebayu nakoniec objednal. bolo to skladom
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů