Android na HD7

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
vagino
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob kvě 14, 2011 21:47
Zařízení: HTC HD7

Android na HD7

Příspěvek od vagino »

Chcel by som sa iba opytat ci sa uz da dat rom-ka z androidu na hd7. AK ano tak kto to skusal. Dakujem.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Android na HD7

Příspěvek od 007ToMMaS »

ja sa opýtam jedno... načo si si kupoval fon z WP7? keď tam chceš android? mal si si kúpiť android z androidom... a nie WP7 a keď máš WP7 buď rád že ho máš... lebo Android je podla mňa a aj určite podla viacerých ľudí v niektorých vecách dobre pozadu.....
vagino
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob kvě 14, 2011 21:47
Zařízení: HTC HD7

Android na HD7

Příspěvek od vagino »

Ja som sa len tak check opytat co sa z Toho neda urobit multi os zariadenie ako napriklad z hd2.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Android na HD7

Příspěvek od 007ToMMaS »

tak si si mal kúpiť HD2... z HD7 ešte to nejde... a načo... WP7 je super systém....
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Android na HD7

Příspěvek od htcjirka »

No,usmevne,je to prave naopak,dosti pozadu je zatim WP7..stale vice lidi da na chvaly male hrstky priznivcu WP7 a pak se divi co tomu chybi a ma to za omezeni a silha po Androidu...
Na Android na HD7 si budes muset pockat,je zatim jen v testovani..
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Android na HD7

Příspěvek od morro »

LOL. Jirko! Ukaž mi člověka, který vyhodí dejme tomu 8 000,- za smartphone. Když už to někdo udělá tak může pak šilhat jedině po své blbosti. Myslím, že příznivci Windows Phone jsou si natolik vědomi tím OS, že by si nevzali na triko jej vyzdvihovat a pak dělat blbého… Měl bys konečně přesta fabulovat společnost a návštěvníky Smartmanie. Nechť každý svého štěstí strůjcem …
Co se týče Androidu na Windows Phone nevidím výhody snad krom natěšených geeků. Reálná masa uživatelů, která by už odradila jistá polofunkčnost Androidu na Windows Phone beztak není tak o co go ?! Je to asi tak jako se traduje o tom jak je HTC HD 2 universální phone. Ano to možná je, ale beztak je to k ničemu.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Android na HD7

Příspěvek od 007ToMMaS »

ja to poviem takto... kto chce spolahlivý telefon a z ktorým sú neni problémy hlavne tie so systémom nech si kúpi WP7 ten kto sa chce hrať so systémom a vylepšovať ho a aj telefon nech si kúpi niečo kde je android.... lebo android má tých chýb pomerne dosť... ....
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Android na HD7

Příspěvek od milennium »

Panebože ! Co je to zase za diskusi ??? Původní příspěvek je o tom "chcel by som sa iba opytat ci sa uz da dat rom-ka z androidu na hd7. AK ano tak kto to skusal. Dakujem.".
To se neumíte držet tématu ? Zase tu rozjíždíte flame, místo toho aby jste normálně odpověděli (pokud vůbec máte odpověď). Pokud ne, tak nekrofejte o blbostech které se tématu vůbec, ale vůbec netýkají...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Android na HD7

Příspěvek od htcjirka »

ja to poviem takto... kto chce spolahlivý telefon a z ktorým sú neni problémy hlavne tie so systémom nech si kúpi WP7 ten kto sa chce hrať so systémom a vylepšovať ho a aj telefon nech si kúpi niečo kde je android.... lebo android má tých chýb pomerne dosť... ....
Na tuto demagogii musim reagovat..
Ja jsem tez chtel spolehlivy telefon a do ktereho se nemusi vrtat a proto jsem zvolil N900.
Kdybych jako hlavni telefon zvolil WP7 spolehlivost me zustane,ale vrtani ne,protoze abych zprovoznil bezne veci,musim telefon odemykat apod,takze tohle je uplne mimo :roll:
Takze plne chapu,ze pokud nekdo zakoupi HD7 a zjisti ze to neni to prave orechove,chce do nej zkusit android,aby nemusel kupovat nove zarizeni..
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Android na HD7

Příspěvek od Krayzie »

htcjirka píše:Takze plne chapu,ze pokud nekdo zakoupi HD7 a zjisti ze to neni to prave orechove,chce do nej zkusit android,aby nemusel kupovat nove zarizeni..
Nesuhlasim, o WP7 sa toho negativneho napisalo obrovske mnozstvo (vid takmer kazdy tvoj prispevok), negativne hodnotenia a prispevky daleko prevysuju tie pozitivne, takze kto si teraz kupi WP7 zariadenie, tak bud o vsetkom vie a WP7 berie taky ako je alebo je to d*b*l.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Android na HD7

Příspěvek od morro »

Víš Jirko já nechápu proč na SM vůbec lezeš. Tvoje příspěvky urazí každého třetího kdo má Windows Phone. Sem tam někomu poradíš (smysluplnýho), ale u každého tvého příspěvku je prostě vidět jak nám to chceš znechutit. Promiň, ale my ti tu takovou radost neuděláme. A nejvíc mě dokáže naštvat, když něco jako ty pak říká mě a –Pavel- o tom že tu děláme off topick a já nevím co všechno, ale Ty! to začínáš tvýma neustálýma kecama, které urážejí kde koho…
vagino
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob kvě 14, 2011 21:47
Zařízení: HTC HD7

Android na HD7

Příspěvek od vagino »

No ja vam poviem preco som si kupil HD7 pretoze bolo o 150€ lacnejsie a perametre az na RAM ma tie iste a ked som videl ze do HD2 sa da dat vysse OS tak som ani nevahal. A co sa tyka ci Android alebo WP tak to je na inu dizkusiu ked chces s niecim porovnavat Android tak so Symbianom nech sa paci ale neprirovnavaj ho prosim ta k WP. A este by som sa opytal ze ci brezen je oktober alebo ako to je (trocha nemiestna otazka ospravedlnujem sa za moju nevedomost). Dakujem.
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Android na HD7

Příspěvek od Gater »

Docela souhlasim s morrem. Nechapu, proc si nekdo koupi Windows Phone 7 telefon a pak na to jen nadava, tak to prodej a mas klid, staci uz jen ten podpis -> WinPhone7 - zatím nejhorší OS na trhu..
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Android na HD7

Příspěvek od 007ToMMaS »

Gater: ja by som si ho nekúpil.. otec si ho kúpil.... nechcel ho tak mi ho dal za dobrú cenu.. .tak som bral... predtým som mal android... tak viem o čom hovorím.... brat má iphone.... tak môžem porovnať ktorý OS je lepší alebo nie... kamaráti majú napr také desire a podobne... WP7 je svižnejší ako iOS graficky viac prepracovaný hry sú na ňom tiež dobré.... iphone je akýsi spomalený..... Android má veľa chýb ohľadne slobody v OS... lebo každá app ktorá je v markete má niečo v sebe čo dá potom do systému ktorá potom ovplivní spolahlivosť systému a podobne....

htcjirka: k tvôjmu popisu WP7 najhorši OS na trhu.... ale je zaujímavé že veľa ľudí a časopisov čo sa zaoberá o mobilné telefony a o systémy... píše že WP7 je zaťial najlepší OS na trhu.... a k tomu odblokovaniu... kto si chce odblokovať nech si odblokuje je to vec každého... ja osobne mám odblokované HD7 ale len kôli hrám..... kôli ničomu inému... čo potrebujem všetko dostanem do telefónu úplným normálnym spôsobom..... a keď si zástancom nokie tak si buď... a hľadaj si na nej chyby... a nie na neakom WP7.... kamarád má N900 a poviem nič moc.... jediná výhoda je tá klavesnica... ináč nič moc... výdrž ledva deň.... a podobne....
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Android na HD7

Příspěvek od Gater »

007ToMMaS : No já s tim všim souhlasim :) Mně se WP7 taky líbí, kdyby byl nějakej model s hardware. klavesnicí a nestál tolik co HTC PRO, tak do něj hned jdu. Ta rychlost a integrace je fajn.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Android na HD7

Příspěvek od 007ToMMaS »

písanie na klávesnici je síce pohodlnejšie... ale zas telefon nabere na veľkosti...:) ale písanie na SW klavesnici mi nevadí... zvykol som si :) a nechýba mi na WP7 nič... možno neaké to ICQ... ale zaobídem sa bez neho... ináč iba spokojnosť.... a odporúčam ho každému :) kto chce spoľahlivý telefón a nemá čas na blbé hrajkanie a vylaďovanie systému....
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Android na HD7

Příspěvek od Gater »

Tak HD7 ma nastesti velikej displej, nwm jak dobre se pise treba na Trophy. Brzo by měl vyjít klient IM+, tam budes mit i to ICQ :)
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Android na HD7

Příspěvek od 007ToMMaS »

viem viem o tom že má výsť IM+ :) aj tak teraz mi to je v podstate jedno lebo nemám net v mobile lebo nemám peniaze.... :(
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Android na HD7

Příspěvek od 007ToMMaS »

zdravím tak skusím túto tému neak oživiť... chcem sa opýtať či ide dať android do HTC HD7 tak aby všetko fungovalo... zaujíma ma to preto lebo sa dosť po týchto "zimných" večeroch nudím a chcem vyskúšať android na mojom krásavcovi teda ak to pôjde.... ;) vedeli by ste ma kamsi odkázať prípadne napísať či o tom čosi neviete či to ide a podobne? ;)
Uživatelský avatar
silent64sk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 188
Registrován: pát kvě 06, 2011 19:48
Zařízení: Lumia 1520, Transformer Pad TF300T, Galaxy Nexus
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Android na HD7

Příspěvek od silent64sk »

Nemyslím, že je to momentálne možné a takisto nemyslím, že to vôbec niekedy možné voľne bude(ako na HD2). Kto už by to len vyvíjal. Videl som myslím video s čínskym alebo japonským portom, ale pochybujem, že to niekto vypustil von. Radšej sa hraj s WP7, dajú sa tam upravovať mnohé veci.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů