HTC HD7 - pár otázek

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Uživatelský avatar
zahycz
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv říj 13, 2011 10:19
Zařízení: HTC HD7

HTC HD7 - pár otázek

Příspěvek od zahycz »

Pokud vím tak zip normálně otevře (mango aktualizace).

Jinak v tomto vlákně jsou ponekud staré informace.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

HTC HD7 - pár otázek

Příspěvek od Cheetah007 »

A tak to promiň....zip asi jo bývá součástí i win jako takových....mě se nechtěl otevřít RAR...sry.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

HTC HD7 - pár otázek

Příspěvek od Cheetah007 »

Jak pročítám ty asi rok staré recenze HTC HD7 skoro všude se se píše o tom že rámeček s perleťovým nádechem obepínající telefon je kovový,nemohu si pomoci ale jde jen o kvalitní plast,který se navíc poměrně snadno poškrábe,pokud je na těle něco kovové je to výklopný stojánek a snad stříbrný proužek s nápisem HD7 ve spodní části zadního krytu.
Můj dojem že jde o plast potvrzuje i tato celkem neznámá recenze: http://stahovat.okamzite.eu/news.php?readmore=1370" onclick="window.open(this.href);return false; většina ostatních na renomkovaných serverech píše že jde o kov což je nesmysl.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD7 - pár otázek

Příspěvek od htcjirka »

Ne,v recenzich je ze je pokoveny..Je to skutecne jen plast-pokoveny.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7 - pár otázek

Příspěvek od 007ToMMaS »

na horu ho mám dostatočne odretý na to aby som sa presvedčil že to nieje plast, ale že to je kov a na plast sa nelepí magnet pokial dobre viem.. v tom fyzika nepustí.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

HTC HD7 - pár otázek

Příspěvek od Cheetah007 »

Tak je mozne ze je kovovy s ochrannym nastrikem...magnet po ruce bohuzel nemam.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD7 - pár otázek

Příspěvek od htcjirka »

007ToMMaS píše:na horu ho mám dostatočne odretý na to aby som sa presvedčil že to nieje plast, ale že to je kov a na plast sa nelepí magnet pokial dobre viem.. v tom fyzika nepustí.
Je to pouze pokovene,je tam jen tenka vrstvicka kovu = pokovene, ale nikoliv kovove,kdyz to rozlomis ten ramecek,je to plast.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

HTC HD7 - pár otázek

Příspěvek od Cheetah007 »

Vlastní zkušenost? :wink: já mám třeba v horním pravém rohu drobnou vlasovou trhlinku,všiml jsem si ji včera a těžko říci zda tam byla po koupi (tel mám mírně použitý,prakticky zánovní) nebo si za to mohu sám.....nedávno jsem ráno když byl na nabíječce po něm sáhnul abych vypnul budík a jak byl kabel krátký tak to cuklo a letěl chudák ze stolku na zem....naštěstí jen na koberec.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD7 - pár otázek

Příspěvek od htcjirka »

Opravuji telefony a prekrytovavam,takze to mam overene.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

HTC HD7 - pár otázek

Příspěvek od Cheetah007 »

Toho jsem si nevšiml nebo jsi se nepochlubil,díky za info :wink:
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

HTC HD7 - pár otázek

Příspěvek od Cheetah007 »

Vím že to bude znít šíleně ale když už se rýsuje možnost androidu na HD7 http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 5&start=45" onclick="window.open(this.href);return false; půjde i třeba WM5,WM6.5 či některé starší,je to vůbec reálné?
Zajímalo by mě jak by na současném HW systém běhal a taky neškodí zavzpomínat na staré časy,kdy jsem měl třeba TREO750w s WM5 či HTC Diamond,tam jsem tuším měl naposledy custom ROM WM6.5 označenou jako eržika.
Hledal jsem jak na XDA v dev. sekci kde je většina custom ROM http://forum.xda-developers.com/forumdi ... order=desc" onclick="window.open(this.href);return false; tak přes google ale zatím bezvýsledně.
Všimli jste si také že už v WM6.5 byly náznaky současné WP7? vím že tam byly ikony podstatně větší a čitelnější ale to s wp nesouvisí ten ikony nemá stejně jako font použitý u sedmiček v zlatém řezu.
Možná by měl MS WP přejmenovat na TilesPhone či Metro Phone OS po oknech ani památky ne? :lol: zase ale takhle je každému podle w jasné kdo za nimi stojí :wink:

EDIT:
Podle témat co jsem nalezl se zdá že to možné není:
http://www.google.com/cse?q=WM+fow+HD7& ... 0for%20HD7" onclick="window.open(this.href);return false;
ale v hw asi problém nebude: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=926532" onclick="window.open(this.href);return false;
Na HD2 s WM6.5 se neoficiální rom s wp7 objevila opačně tedy na hd7 staré wm ne.
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

HTC HD7 - pár otázek

Příspěvek od Standa99 »

........
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

HTC HD7 - pár otázek

Příspěvek od Cheetah007 »

DFT je škoda ale co se dá dělat,nic netrvá věčně ale snad někdy budou zas v právi na rom pokračovat.

K tématu,jakou tipujete odezvu (response time) u TFT TN co je u HD7 bez přísomku "s" použit?
Hledal jsem na XDA něco víc ale zatím bezůspěšně.
V en recenzích je to poměrně často kritizované narozdíl od českých tam se o tom prakticky nepíše,celkem ale htc chápu tzelefon se prodával v začátcích za rozumnou cenu později ještě za lepší a vzhledem k tomu že úhlopříčka je úctyhodných 4.3" (tolik má běžná wide PNA navigace) někde ušetřit musel aby to bylo prodejné.
Podle mě to odhaduji u black-white tak 15ms a především u blue-black snad přes 20ms.
Zkuste si nastavit jako barvu dlaždic modrou a sledujte co při posunu na titulní obrazovce okraje dělají,nechávají fialové duchy...."máznutí" textu v menu tedy bílého na černém pozadí je také znatelné a nejvíc u těch šedích podrobnějších s menším fontem.
řešení je prosté,v oficiální rom nastavit jako pozadí bílou a případně ještě ztlumit jas nebo použít nějakou custom rom kde je barev na poztadí větší výběr třeba intrinsicROM.
Pokud se někomu na XDA nebo jinde povede nalézt o odezvě něcdo bližšího,podělte se. :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů