První dojmy z HTC HD7 a Windows Phone 7

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
AfrodCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte bře 29, 2011 17:31
Zařízení: HTC HD7

První dojmy z HTC HD7 a Windows Phone 7

Příspěvek od AfrodCZ »

Podělte se o Vaši první zkušenost s tímto telefonem. Já osobně sem tenhle telefon koupil hlavně kvůli jeho vybavenosti a wp7 sem nějak moc neřešil. Když mi přišel, tak sem byl rozhořčen a vůbec se mi telefon nelíbil, ale po chvilce používání sem začal zjišťovat, že to je perfektní systém a to hlavně s unlockem. Věřím, že Microsoft dořeší otázku synchronizace s outlockem a nějaké nepřesnosti a jinak to bude super systém.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

První dojmy z HTC HD7 a Windows Phone 7

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na synchronizaci s Outlookem přes kabel zapomeň, to WP7 zřejmě nikdy podporovat nebudou a Microsoft systém orientuje především tak, aby uživatelé synchronizovali kontakty, kalendář a další věci přes Exchange nebo na svůj Live účet. Jinak aktuálně je WP7 celkem omezený systém, ale s odemčením se dá zpřístupnit spousta užitečných funkcí. Těším se na Mango, to přinese spoustu změn a vylepšení.
kober
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon pro 17, 2007 21:03
Zařízení: ip7
Bydliště: Praha

První dojmy z HTC HD7 a Windows Phone 7

Příspěvek od kober »

Tak HD7 mam uz temer mesic, kdy u me cena 7000 rozhodla o koupi tohoto telefonu, krom toho si jeste schovavam HTC Hero, kdyby neco. Co mi chybi? Hlavne moznost nakupovat v Marketplace, navigace, poradny program na geocaching. Z konstrukce mi vadi hlavne zejmena volne tlacitko ovladani hlasitosti. Na system jsem si zvykl a vedel jsem do ceho jdu. Doufam ze az dorazi Mango, posune to WP7 zase o tridu vys.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů