HTC HD7 a WM 6.5

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
AfrodCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte bře 29, 2011 17:31
Zařízení: HTC HD7

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od AfrodCZ »

Zdravím všechny. Mám dotaz zda li by bylo možné do HTC HD7 se systémem Windows Phone 7 náhrát Windows Mobile 6.5. U samsungu i900, který jsem měl jsem flashoval rom standardně z 6.1 na 6.5 a naopak. Proto by mě zajímalo zda bych si tímto krokem nezkur... HTC hned 3 dny od koupi. Znalosti mám pokročilé v tomto odvětví, ale s tímhle si jistý nejsem.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od tslany »

Nelze :-)
AfrodCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte bře 29, 2011 17:31
Zařízení: HTC HD7

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od AfrodCZ »

Tak to mě pěkně štve
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od premikkoci »

To si snad ani nemohl myslet, že to půjde.
RejPal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 30, 2009 22:07
Zařízení: Trabant

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od RejPal »

AfrodCZ píše:...Znalosti mám pokročilé v tomto odvětví...
Možná tě překvapím opačným názorem, ale pokud jsi napsal to co jsi napsal, tak citované tvrzení určitě neplatí! :roll:
Správně by tato část věty měla znít asi nějak takto:
...Znalosti v tomto odvětví nemám vůbec žádné...
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od Cleric »

Po pravdě ani nechápu proč by to někdo vůbec dělal. WM má svá nejlepší léta již za sebou.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od 007ToMMaS »

WM je strach a hrôza... :D WP je najlepšie... teda po Androide... ;)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od IkE Blaster »

Pro někoho jistě :) A pro někoho naopak
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od htcjirka »

007ToMMaS píše:WM je strach a hrôza... :D WP je najlepšie... teda po Androide... ;)
Pro me je strah a hruza zase WP7,kazdy dle chuti.
Cleric píše:Po pravdě ani nechápu proč by to někdo vůbec dělal. WM má svá nejlepší léta již za sebou.
Popravde ho i chapu,kdyz se podivam otevrenyma ocima na WP7 a stav k dnesnimu datu.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od 007ToMMaS »

ja by som nepovedal... porovnaj WP a WM v rýchlosti napríklad... WP vyhráva... jednoznačne... napríklad hry aké sú na WP a na WM.... riadny rozsiel a pokrok.... ja tomu pevne verím že WP sa rozbehne a bude minimálne na takej úrovni ako Android... určite sa to rozbehne... WP je systém ktorý je mladý síce sa vždy najde niaka chyba... ale to sa po čase vyladí hlavne pri tak mladom systéme... keď ho budú dávať do nokii tak sa určite rozbehne... lebo bude viac mobilov a viac zaujemcov o rôzne app.....
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od htcjirka »

Hry rozhodne nemuzou byt meritkem kvality systemu.
Co se tyce rychlosti,radeji zkousnu pomalejsi system nez polofunkcni innovaci.
Kde budou WP7 za rok se jeste uvidi,jeste tomu tak neni.Takze k dnesnimu datu ani ty WM nejsou rozhodne mrtvym systemem.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od 007ToMMaS »

vymretým neni... ale podporu MS nemá.... a už dlhší čas som nevidel nový týp telefónu kde bol WM... ;) určite bude a inej úrovni.... o ten rok lebo učivateľia ako taký nevedia čo to je vlastne ten WP a aký je rozdiel medzi WP a WM... osobne som s WP nad mieru spokojný... rozšírenie app a podobné blbinky ako posielanie pesničok a také... súdrohovia určite pridajú do niakeho toho upgrade.... alebo už niekto z developerov urobí niaku app ktorá to bude dovoliť....
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od Cleric »

A jen tak náhodou když chceš WMka proč nekoupit HD2? To je zařízení do kterého jde na portovat jak WP7 tak i Android. A má podobný HW jako HD7

Jinak na XDA nic není, alespoň jsem nic nenašel o nějaké portaci a řekl bych že to tak i zůstane.
RejPal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 30, 2009 22:07
Zařízení: Trabant

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od RejPal »

007ToMMaS píše:ja by som nepovedal... porovnaj WP a WM v rýchlosti napríklad... WP vyhráva...
Velice se pleteš. Zkus si dát vedle sebe dvě srovnatelná zařízení (HD2 a HD7) a zkus otevřít jakoukoliv systémovou aplikaci např. kontakty. Budeš nejspíše velice překvapen rozdílem. WM6,5 je cca třikrát rychlejší než WP7. Je to způsobené tím, že nemaskuje svoji pomalost nesmyslnou animací při jejímž přehrávání má uživatel dojem, že systém je "rychlý". Stejné je to třeba na iPhone - také neuvěřitelně pomalé a také ze stejného důvodu - zbytečná animace. U Androidu je to srovnatelné s WM. Tam se dá animace vypnout.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od morro »

RejPal: Neplete, Windows Phone nemají zapotřebí maskovat svoji „údajně pomalost“ animacemi, prostě ty animace tam jsou, aby to „hladilo“ oko, součást UI...
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od 007ToMMaS »

tá podla teba blbá animácia vytvára skvelý dojem :) nie len pre mňa ale aj pre veľa uživateľov.... určite je krajšia animácia ako keď ti preskakujú okná medzi sebou a podobne... mal som v rukách HD2 z 6.5 položil som moje HD7 vedľa neho a skúšal som zapnínať rôzne app.... HD7 vyhrávalo.... aj v grafickom zobrazení a aj v ceľkovom dojme.... ;)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od IkE Blaster »

Fakt, že je WP7 prostě graficky ucelenější a modernější, je podle mě nepopiratelný. Nicméně to pro mě osobně rozhodně není důvod k tomu, abych byl s WP7 spokojený. V tomto případě je vzhled na druhém místě za funkčností (vzhledem k mým potřebám!).
RejPal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 30, 2009 22:07
Zařízení: Trabant

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od RejPal »

IkE Blaster píše:V tomto případě je vzhled na druhém místě za funkčností
O funkčnosti anebo plnohodnotném používání nemůže být v současnosti vůbec diskuze. Zatím je možné systém chápat jako předprodukční vzorek a "obdiv" zaslouží všichni testeři, kteří testují za vlastní peníze :lol: .
007ToMMaS píše:tá podla teba blbá animácia vytvára skvelý dojem
Přečti si příspěvek na který reaguješ radši dvakrát než na něho odpovíš. Slovo blbá se tam nikde nevyskytuje. Podle tvé reakce je jasné, že jsi v praxi neměl oba přístroje vedle sebe a nezkusil jsi test rychlosti spouštěním stejných aplikací. Pouze porovnáváš animační omalovánky. Ano, na ty WP7 vede, ale to je asi tak jediné.
AfrodCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte bře 29, 2011 17:31
Zařízení: HTC HD7

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od AfrodCZ »

RejPal píše:
AfrodCZ píše:...Znalosti mám pokročilé v tomto odvětví...
Možná tě překvapím opačným názorem, ale pokud jsi napsal to co jsi napsal, tak citované tvrzení určitě neplatí! :roll:
Správně by tato část věty měla znít asi nějak takto:
...Znalosti v tomto odvětví nemám vůbec žádné...
Hele ty znalosti mám, ale nevěděl sem jestli to schroupne, tak nevim co to tu meleš. Otázka zněla zda de dostat do zařízení WM 6.5 a neptal sem se na tvoje a jiné konstatování, že tomu nerozumim. Když u samsungu a některých htc de bezproblému přecházet, tak se jen chtěl ujistit. Pro příště si takovou odpověď nech pro sebe
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7 a WM 6.5

Příspěvek od 007ToMMaS »

nehovor že si to tak nemyslel z toho tvojho príspevku som to tak pochopil.. ;) mal som pár pristrojov v ruke kde je WM 6.5... a WP vedie.... podla mojích testov a podobne... každý má svoj vkus a rozdielne názory...
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů