Sleva HD7 od HTC

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od drak21 »

Tak jsem koukal na Sunnysoft a maji tam akci od 22.02 na WP7.
napriklad HD7 za 9999kc ,moc pekna cena :tlem:
RejPal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 30, 2009 22:07
Zařízení: Trabant

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od RejPal »

Podle toho jaká je ten systém "pecka" to vidím, že to rozhodně není sleva poslední. Vylepšení přijde možná za rok, čeština v nedohlednu, nikdo neví jestli příští aktualizace telefon nezabije úplně (jako některé od Samsungu ta slavná předaktualizace) - pěkné vyhlídky. Více jak měsíc jsem WP7 testoval... Zařízení (HD7) je sice zvenku pěkné, ale 2.999,-Kč je tak v současnosti reálná cena za komplet: tzn. se systémem, který je uvnitř (no možná i méně).
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Moc pěkné:

HTC HD7 skladem za 9990 Kč
HTC 7 Trophy skladem za 8890 Kč
LG E900 Optimus 7 Black skladem za 9100 Kč
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od htcjirka »

System WP7 zarizeni spise degraduje,proto cena leze stale dolu,protoze zajem je opravdu minimalni..takze se neni ani cemu divit.
Uživatelský avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 159
Registrován: sob lis 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od Lupik »

Chudáci u nokie. WP7 ztrácí na ceně a nokia ma čerstvou smlouvu, ikdyž možná s novou nabídkou telefonů od nokie ta poptávka trošku stoupne. Těžko říci. Každopádně děkuji bohu za android:D
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Já chápu, že Microsoft tlačil čas a museli přijít s něčím novým. Graficky se mi to velice líbí a snad i ty dlaždice se mi líbí a to že je to nedodělek to všichni víme, ale celou dobu se bojím spíš toho kde bude ta hranice, která bude ve finální verzi omezovat potenciál celého OS WP, aby Microsoft omezil warez a zajistil "prosadil" legální SW díky omezením, které bude WP skýtat.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

Ale tak taky bylo MWC a tam už doujádra, všechna WP7 devices mají jen jedno jádro... A pěkné taky je, že jestli půjdou o něco dolů tak logicky by se mohla zvýšit úspěšnost prodeje. Prostě tak hold na tom ze začátku nevydělí takové prachy, jak by se jim líbilo.

Pavel Vlasák: Když Microsoft přijde s různou cenovou politikou (v závyslosti na daném regionu), tak jsem proto aby si legání systém "prosazoval". Konec konců nejen SW. V USA frčí netflix, huluplus aspol. A je to právě proto, že se porušení autorských práv tam jsou velké sankce. Na druhou stranu tím se oni dostávají zase o trochu dál. Nemusejí přemýšlet nad tím kde co stáhnou na netu. Prostě zaplatí a jdou. Tohle se mi líbí a docela bychj to tu uvítal.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

No jak se to vezme, dneska se na školách učí anglicky no zkrátka všichni se chtěj učit anglicky. Osobně si nedovedu představit tu češtinu na Windows Phone, angličtina prostě sluší. Největší mínus pro mě je nedostupnost služeb.
Uživatelský avatar
Rodsten
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 23, 2008 13:06
Zařízení: HTC TyTn II Kaiser, HTC 7 Pro

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od Rodsten »

Heh, mmně může hřát u srdce, že jsem si koupil poslední kus HTC 7 Pro a protože byl poslední, tak tam se akce u tohoto modelu nevztahuje a Sunnysoft má u tohoto výrobku uvedeno NA OBJEDNÁVKU a stále stejná cena. Asi bych nebyl rád, kdybych si koupil HD7 a za dva dny sleva 2000, asi bych to musel vrátit a znova koupit... :grin:

Jinak důvod akce je jasný, nakoupili jich více, než předpokládali, že bude poptávka.

Ale jinak nákup s WP7 nelituji. Prošel jsem MDA 2, HTC Kaiser oba s WM, nyní jsem šel do WP7. Mým potřebám a požadavkům vyhovuje, po letech navíc okamžité reakce.
jiproko
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 09, 2010 22:35
Zařízení: Iphone4

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od jiproko »

V mobilpohotovost ho mají nový za 8990Kč..Záruka 2 roky.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od milennium »

Tak to je fakt pecka. V MobilPohotovosti ho opravdu mají nový - česká záruka, za 8990,- s DPH !!!
Tady je jasně vidět jak je to s WP7...
Nic proti, taky se mi WP7 líbí, ale to je bohužel vše.
Největší mínus tohoto OS není absence češtiny, ale absence pokročilých funkcí... Ten OS je opravdu "nudný". A podpora Microsoftu je tradičně mizerná... Snad se to časem (za rok) zlepší...
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

Nemyslím jsi že je systém nudný. Není to jenom o tom systému, ale i o vizi, kterou Microsoft vždy s Windows Phone 7 prezentuje. Co se týče abscence češtiny tak já nejsem v žádným případě kdoví jaký angličtinář, ale s Windows Phone vůbec nemám problém. Musíte si uvědomit, že Microsoft neudělá systém a hned od 0 bude všude, ve všech loklizacích a se všemi sližbami. Některé věci jdou mimo jeho možnosti a všechno tudíž chce čas... nemluvě o tom že MS na ČR zatím v tomhle směru kašle a kašlat bude, nebude myslet na pár userů, kteří si tu zařízení koupili jestli mají vše když sami tepřiv s Windows Phone začínají v USA...
RejPal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 30, 2009 22:07
Zařízení: Trabant

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od RejPal »

Ne systém není nudný, bohužel to co "běží" uvnitř těch výborně HW vybavených strojů (chudáci výrobci) se nedá systémem nazývat vůbec .
Tuto možnost si uvědomuje i prodejce a proto je tu opět další sleva: HTC HD7 za 9590,-, Samsung Omnia7 za 9800,- a další slevy na stránkách Sunnysoftu. Myslím, že stačí počkat měsíc, dva a toto "výborné" mobilní prostředí bude na prodejně dostupné pro zdatnější zákazníky za předvedený kotrmelec, pro fyzicky méně zdatné: zadarmo.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od htcjirka »

Bohuzel je to tak jak jsi napsal,diky tomu jak jsou WP7 postavene a hodne omezene,neni o pristroje s timto půl OS vubec zajem a cena jde rapidne dolu.Prodejcum nic jineho nezbyva a vetsina obchodu nebude zarizeni s WP7 drzet skladem,ale budou na objednavku.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od Standa »

Ajajaj.. kdyby se tak za tu cenu v ČR prodával Dell Venue Pro, šel bych hned do něj. HTC mě nelákají ani po slevě.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

Já jsem názoru toho že tady zaím (v ČR) lidi nemají páru o co tu jde. Všichni tu vidí jen to zařízení, ale běžná sorta lidí neví absolutně o ničem viz Marketplace, Zune, Xbox 360 - Xbox LIVE. Prostě tady lidi jsou trošku opožděný. Nemluvě o tom že ty zařízení nejsou nejlevnější nebo aspoň nebyly. A to když pak lidi vidí tak jsou do něčeho "hloupého". Takže to není problém Windwos Phone nýbrž zaostalosti našeho národa vůži takovém technologiím :). A zdaleka se to netýká jen Windows Phone.
Kouknul jsem se teď na web O2.co.uk a cena tam šla nahoru ... ale to je jedno.
Je divné že Vy všichni kteří o tom píšete (omezenost a nezámej) nevíte že žijem v ČR......
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od IkE Blaster »

morro: Víš, že v česku je tým (čechů), který pracoval na WM? Opravdu nechápu, co je pro Microsoft za problém rozeslat pár desítek MUI souborů, aby je týmy po světě přeložili. Pokud počítají s dalšími jazyky, tak to určitě nemají řešeno složitěji.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

IkE Blaster: Ale to není jenom o tom přeložit ten systém, to Microsoft zvládne levou zadní. Ale větší problém už je tu v hlasové aplikaci (ovládání phonu hlasem). Nemluvě o tom že až toho MS začne dělat tak zase nebudeme první v řadě, protože ačkoliv jsme v srdci Evropy tak jsme natolik malým trhem, že pro Microsoft to není prioritou.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od htcjirka »

morro píše:Já jsem názoru toho že tady zaím (v ČR) lidi nemají páru o co tu jde. Všichni tu vidí jen to zařízení, ale běžná sorta lidí neví absolutně o ničem viz Marketplace, Zune, Xbox 360 - Xbox LIVE. Prostě tady lidi jsou trošku opožděný. Nemluvě o tom že ty zařízení nejsou nejlevnější nebo aspoň nebyly. A to když pak lidi vidí tak jsou do něčeho "hloupého". Takže to není problém Windwos Phone nýbrž zaostalosti našeho národa vůži takovém technologiím :). A zdaleka se to netýká jen Windows Phone.
Kouknul jsem se teď na web O2.co.uk a cena tam šla nahoru ... ale to je jedno.
Je divné že Vy všichni kteří o tom píšete (omezenost a nezámej) nevíte že žijem v ČR......
To si prave nemyslym,jestli zaostalost vidis v tom, ze nekdo bude prechazet ze zarizeni plnohodnotneho na omezene,tak poteš teda..Rozhodne to neni o zaostalosti.Tohle uz je zavadejici svadet ,vymlouvat a omlouvat "zatim" osekany pul OS na zaostalost lidi :tlem: Az vyrobi auto,kde seberou posilovac rizeni,vypusti aux na radiu,cd prehravac,seberou vyhrivani sedacek budu lidem rikat,to jste jen jen zaostaly..kdyz to kvuli tomu nekupujete 8-)
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

htcjirka: no je vidět že jsi to nepochopil. Je tady neurekum lidí co neznajají ani Xbox 360, co když jim řeknu že je blbý že tu není Netflix tak neví o co jde. To je prostě o tom že lidé v USA jsou dál protože jsou tím živení. Reklami tam nejsou jenom na prací práššek a podobně, ale mnohem víc na takové technologie. proto jsou dál proto když jim někdo ukáže co to umí viz Xbox LIVE hub viz Zune tak ačkoliv je to s porovnáním Applem nic tak ale oni víc o čem je řeč a spoustu tam lidí v tomhle vidí víc než když tohle řeknu čechovy. O tom jsem se bavil ani ne tak o Windows Phone 7 jako takovým OS ale o chápání toho všeho kolem. Lidi to tady prostě nechápu ....
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů