Sleva HD7 od HTC

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

-Pavel-: Windows Phone by se tu neměli prodávat. Ne tou cestou operátorů a podobně. Prostě ať si to koupí ti kteří to vyloženě chtějí. Pokavaď Microsoft dostojí slova že to všechno rozšíří při Mangu tak jedině dobře a pak už se zase budem bavit jen o tom že lidé tady nemají ponětí o Zune, Xbox Live.... a pod. ale do té doby by se k tomu lidé neměli dostat třeba u operátorů.. protože nejen že to nechápou, ale pak vznikají takové ty halo efekty jako u Windows Vista, ale ta byla lokalizovaná .. ale tu metaforu jsem neviděl v lokalizaci ale halo efektu.. až tu zas bude někdo zase namítat a řešit kraviny ...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od htcjirka »

htcjirka: no je vidět že jsi to nepochopil. Je tady neurekum lidí co neznajají ani Xbox 360, co když jim řeknu že je blbý že tu není Netflix tak neví o co jde. To je prostě o tom že lidé v USA jsou dál protože jsou tím živení. Reklami tam nejsou jenom na prací práššek a podobně, ale mnohem víc na takové technologie. proto jsou dál proto když jim někdo ukáže co to umí viz Xbox LIVE hub viz Zune tak ačkoliv je to s porovnáním Applem nic tak ale oni víc o čem je řeč a spoustu tam lidí v tomhle vidí víc než když tohle řeknu čechovy. O tom jsem se bavil ani ne tak o Windows Phone 7 jako takovým OS ale o chápání toho všeho kolem. Lidi to tady prostě nechápu ....
Netahej sem porad amiky,ty maji uplne jinou mentalitu,smysleni..USA nemuzes porovnavat s Evropu.
Vsak take pisu "zatim" Bude jedine dobre,kdyz za rok vse bude jinak a WP7 se vice otevrou a doplni zasadni funkce bez odemykani a nejakych bocnich uprav.Cestina je to posledni co by me chybelo.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

Mozart,.. osobně hlavní klady vidím v tom, že má na oko lepší display lepší kontrast barev. Taky se s ním líp fotí, protože tlačítka se líp mačkají než u HTC HD 7. Xeonový blesk vidím jako lepší volbu než 2 diody u HTC HD7 a proti fotkám nemám žádnou výhradu. Konstrukce je opravdu fakt pěkná ten jeden kus hliníku je fakt pěkný designovým prvkem a taky to působí bytelně jako, že toho hodně vydrží a je pevnej v ruce. Nikde nevrže, nevím jak u ostatních devices, ale jak jsem slyšel tak mohu jen souhlasit s tím, že Windows Phone 7 devices od HTC se opravdu povedli. Baterka má 1300 výdrž tak 2 - 2,5 dne. já phone aktivně nepoužívám (mozart) ale ten kdo jo říká že dva tři dny vydrží (Music a volání občas net), mě by vydržel tak ty dva akorát určitě (hry, často net, Music 4 hodiny denně, "furt si s ním hraju").
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od htcjirka »

Originalni HTC baterie do Mozarta ale nema kapacitu 1500mAh
Ma 1300mAh jen pro upresneni.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

Netahej sem porad amiky,ty maji uplne jinou mentalitu,smysleni..USA nemuzes porovnavat s Evropu.
Vsak take pisu "zatim" Bude jedine dobre,kdyz za rok vse bude jinak a WP7 se vice otevrou a doplni zasadni funkce bez odemykani a nejakych bocnich uprav.Cestina je to posledni co by me chybelo.
Nezlob se na mě, ale Amíky sem zatím tahat budu, ten OS je spíš dělaný pro USA než ČR (už to pomyšlení .. ). Ano, mají jinou mentalitu na tuhle techniky vyspělejší a není divu, když jim to tam servírujou kde se dá. prostě první řada v tomto ohledu dělá moc velké skoky. A moc bych se nespoléhal, že Microsoft bude dělat Windows Phone respektivez politiky Windows Phone nějákej rádoby Android tzn. odevřenost. Musíš pochopit, že ten OS je dělaný fakt v USA, kde není neomezená benevolence internetu ve směru stahování z PTP a pod. proto tam uspěly služby Zune, Neflix a pod. za pár USD film hudba pro ně dneska už je to v oku normou, protože je to prostě lepší. Osobně bych to tak chtěl v životě jednou taky. Jenomže pro nás "čechy" to je něco nepředstavitelnýho někde něco platit za multimédiální obsah. Mě to přijde směšný. Ale bohužel tak trochu to chápu peněz budou lidi mít v ČR čím dál mít ta střední vsrtva, protože nás vláda okrade jak se jen dá. Na nějáký pak takové věci není ani pomyšlení.... ale jednou ta doba přijde. Do té doby však tady lidi budou pozadu.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob bře 05, 2011 12:23) --
Originalni HTC baterie do Mozarta ale nema kapacitu 1500mAh
Ma 1300mAh jen pro upresneni.
ups to byl úklep samozřejně je tam 1300 mAh, už jsem to opravil.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od htcjirka »

Jenze se tady vubec nebavime o nejakych placenych sluzbach ci stahovani,proti tomu ja nejsem.Bavime se o realnych omezenich WP7 a chybejicich funkcich.Ty to omezeni porad smerujes na jinou oblast,tady jsme v CR takze jak smysli Amik a to ze mu staci omezeny OS a hamburger k tomu me nezajima,ja jsem v CR a rad bych USB mass storage - plnohodnotny,v zakladu ne ten pul mass storage po zasahu do registru,plnohodnotny multitasking,sdileni internetu,v zakladu file manager,flash player,moznost nastaveni vlastniho vyzvaneni opet bez zasahu a uprav odemykani,zazdeny slot pametove karty - nesmysl,prenos jakychkoliv souboru pres bluetooth,flash prehravac v prohlizeci.Az tyto funkce budou dostupne a plnohodnotne v zakladu pak to teprve bude OS budu na WP7 pet chvalu a prekousnu i to plytvani mistem a megafonty v nekterych nabidkach,ale zatim je to jen pul OS.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

Nechápeš to. některé funkce mít třeba ani nebude, protože ten systém je dělaný s určitou logistikou, která hlavně nespočívá v tom že se v něm budeš hrabat. Systém je postavěný na tom co zrovna je ve světě žádané a v trendu. 90% lidí chce rychlý, stabilní, pěkný systém, ne nic přemrštěného (prostě politika Applu). To že tam zatím není Mutlitasking... to nic neznamená, protože bude. Jestli máš potřebu si všechno vyšperkovávat a zabívat se tím, prosím ... jdi do open source a hraj jsi. Uživatelé Windwos Phone budou dál spokojeni dělat svou každodenní práci: maily, Facebook, net, office, protože nechtějí řešit a srát se do toho ale "glance and go" (to jsou pořád ta samá mota nebo fráze které se točí kolem Windows Phone, myslel jsem že to lidem nakonec dojde... )
Ale aby sis nemyslel, tak já beru to že jsou geekové, kteří tohle potřebují (si vše vyšperkovat). To jim však Windows Phone neumožní
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od htcjirka »

Ty funkce ktere jsem vyjmenoval nejsou pro hrabani,umi to i ty nejlevnejsi telefony bez OS,takze o hrabani se v systemu ty funkce vubec nejsou.Nechapajici jsi ty.Jsem nekde v miste kde chci vyuzit pripojeni v telefonu pro svuj noteboook...Chci si pamet v telefonu jednoduse vyuzit pro ukladani svych jakychkoliv nejen dokumentu,poslat ci prijmout soubor pres bluetooth a ulozit do mnou zvolene slozky,proto file manager a bluetooth,mass storage,zvolit vlastni vyzvaneni a ne se omezovat na predem nadefinovane,rozsirit svobodne pamet atd.To nejsou zadne funkce pro hrabani.. :roll:
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

To máš sice pravdu, ale furt zůstává, že Windows Phone jsou Windows Phone. To co jsi psal zase nepotřebuje právě ta sorta lidí který Microsoft chce, protože jich je nejvíc a logicky na tom můžou nejvíc vydělat.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od htcjirka »

Nemuzes hovorit co lidi chteji a nechteji,ono jim nic jineho na vyber nezbyva,maximalne Android,IOS apod..Zadny presny podrobny pruzkum nemas.Lidi koupi WP7,protoze je novy,svizny,ale zahy zjisti co umi a neumi a prodaji ho,protoze je zatim prilis omezeny OS.
Sam Microsoft prijde casem na to,ze tudy cesta nevede a i tem lidem co staci malo budou chybet tyto zakladni funkce a WP7 se zbavi.Budu jedine rad,kdyz za rok se vetsina funkci doplni a WP7 budou skutecnym OS.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

iOS je na tom lepe ale logiku má stejnou jako Windows Phone a není odevřenej MS doplní Mlutitaks a podobně aby nebyli blbý kecy a bude. Když to jde Applu tak proč by to nemohlo jít Microsoft? A nemusím mít průzkumy na to abych věděl jak se dneska věci mají a to je tak že lidé už skoro nezajímá OS, prohlížeč netu, atd... a bavím se o lidí ne geecích. Vidím to doma jak používá PC brácha, máma, pak jak ve škole. atd... a to mi dost stačí na to abych si udělal obrázek. Ale tak tohle musíš vidět sám, jestli máš děti nebo já nevím se pohybuješ ve společnosti .... lidí a koukáš na to jak oni využívají techniku a k čemu ...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od htcjirka »

Ja to vidim v praci,kde je nas vice nez stovka a geekove tam skoro zadny nejsou,i motorkar si poridil treba tu N900 a ne proto ze ji mam ja.Jelikoz pouzivam vice zarizeni najednou,pujcil jsem mu soucasne WP7 zarizeni,N900 a HTC Desire Z,bez meho vlivu nakonec hned jako prvni vyradil WP7 duvod,nic neumi oproti zbytku..Vyssi vedeni firmy ma vetsina Android ci Blackberry.Iphone OS ma jen sekretarka,tim vubec tento OS neshazuji.A kdyz se ji zeptam proc si ho poridila,odpoved - protoze to ted frci.Kdyz ji pujcim N900 ze pta se me proc tohle neumi iphone taky,odpovim ji stejne "protoze to ted frci".
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

Tak vylez z té práce ven a jdi se podívat do světa. Ano realita je taková že Windows Phonů moc mezi bežnou vrstou není, protože ten systém je zatím na začátku a jsme v ČR. To však ale neznamená, že není použitelnej. A promiň, když ti neuvěřím to s tou N900, protože něco takového jsi koupit.... to jen odpovídá mentalitě čecha... já mám doma všechno od MS co se snad dá (Windows, Office, Xbox 360 - Xbox LIVE, Kinect) používám od nich 100% co můžu a v životě jsem s tím neměl problém tak nevím proč bych si kupoval Android, BB o nokie nemluvě, když tohle je všechno jako pěst na oko. prostě pod ekosystémem nepoužitelný ? a to spoustě lidem jde :) nebo aspoň těch trošku znalých ...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od htcjirka »

Rad te s tim motorkarem seznamim ;-) Je to hodne obycejny clovek,ktery je uplne jiny nez ja..
Chodim mezi lidi,i mezi kluky z vesnice,protoze co nebydlim v Praze,uz vetsinou jezdim jen mezi lidcky z vesnice,kteri ziji uplne jinak nez my v Praze,i tam mam jedince(pingl),ktery dokonce mel N900 drive nez ja a to uz je co rict.Je z ni nadseny dodnes.Ja mam tez doma vse od Microsoft a jsem spokojeny vsechno funguje jak ma vcetne windows samotnych.Takze nijak proti Windows nejsem,ba naopak.Nokii mam tez jen z duvodu ,ze se jim povedl tento jedinny model,ktery byl dle nokie puvodne je pokus.Jinak zbytek portfolia od nokie je pro me nezajimavy ,ale bude jedine dobre,kdyz treba to spojeni Nokie a WP7 dopomuze k zajimavym aplikacim prave "jiz zminenych" chybejicich.
když ti neuvěřím to s tou N900, protože něco takového jsi koupit.
Prave,neco takoveho si koupit,telefon je na trhu od roku 2009 a nokia ho stale podporuje a dnes byla oznamena podpora pro jiz plne funkcni MeeGo 1.2,ktery model ma takto dlouhou podporu a jeste dostane uplne novy OS..
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od drak21 »

Pavel Vlasák píše:Moc pěkné:

HTC HD7 skladem za 9990 Kč
HTC 7 Trophy skladem za 8890 Kč
LG E900 Optimus 7 Black skladem za 9100 Kč
A cena pada stale dolu :)
HTC HD7 skladem za 9590 kc
HTC 7 Trophy skladem za 8390 kc
HTC Mozart skladem za 8590 kc
LG E900 Optimus 7 Black skladem za 8690 kc
Samsung Omnia 7 10590 kc

Parada :grin:
martintrestik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 14, 2008 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Bydliště: .: In Your Mind :.
Kontaktovat uživatele:

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od martintrestik »

Morcec to jde rychle dolů :D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od htcjirka »

Mobilpohotovost oficialni ceska distribuce

HTC HD7 - 8999KC
HTC 7 TROPHY - 7999Kc
HTC 7 Mozart - 8499Kc
HTC 7 PRO - 9999Kc
LG E900 Optimus 7 - 5999Kc
Samsung Omnia 7 - 8999Kc
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od biscuit84 »

Ten Optimus 7 za 6 litrov, ma dostal, veď to je už rovnaká cena ako za Optimus One :)
laembert
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 17, 2009 17:32
Zařízení: HTC Titan

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od laembert »

Dostanu s českým live ID do WP7 free aplikace jako acrobat reader nebo je marketplace blokovaný kompletně celý?
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Sleva HD7 od HTC

Příspěvek od morro »

Když máš české Live ID tak je to jedno, ale co už jedno nění je, když máš nastaverný český region na Xbox LIVE.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů