Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pražská značková prodejna společnosti HTC si na pátek 28. 1. přichystala zajímavou akci, která potěší všechny zájemce o telefon HTC 7 Pro se systémem Windows Phone 7 a výsuvnou QWERTY klávesnicí. Pokud si totiž v tento den zakoupíte HTC 7 Pro, získáte k němu zdarma kancelářský balík Microsoft Office 2010 pro studenty a domácnosti zcela zdarma. Nabídka platí pouze při nákupu 28. 1. 2011 ve značkové prodejně HTC (Na Poříčí 26, Praha) do vyprodání zásob.

obrázek
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od sotrava »

Ahoj,kde si kupoval HD7?Offiko v krámě HTC v Praze?Mají tam na krámě HTC 7Pro? 8-)
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od JanHavlicek »

Když jsem tam byl minulý týden, měli tam jak Mozarta, tak Trophy, tak HD7, proto si myslím, že pokud nabízí teďka nově 7 Pro, na 99% tam bude vystavený
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od Sir Andrew »

Nemá někdo info o počtu dárků? Aby to nebylo jen pro prvních 100 jako u DHD... 100 cihel sice neprodají, ale myšlenka byla taková, aby se kvůli malému množství nečekalo na otevření :)
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od radospol »

Dnes mi táto ponuka prisla mailom, ale kedze neplánujem kupu tohto zariadenia, tak som mail zmazal. Skoda ze som si nevsimol od koho mi tato ponuka prisla. Odkial by mali moj mail? Alebo to posiela microsoft?
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od Sir Andrew »

Bylo to od: HTC Fans <[email protected]>
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od morro »

Když se tak na to koukám jsem nakonec rád, že jsem si svoji HTC HD7 nechal poslat z UK, protože 8GB je fakt málo. Na druhou stranu ti kteří zakoupili zařízení v ČR mají aspoň klid na duši, že když se něco vy*ere tak mohou jít a reklamovat. Mě jenom doprava s pojištěním sem vyšla na 1500 kč, ale nelituji toho ;)
Uživatelský avatar
sorento
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát pro 10, 2010 17:33
Zařízení: iPhone 4, iPad 2

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od sorento »

Ale ikdyž něco koupíš například ve Velké Británii máš nárok na proplacení poštovného a vše s tím spojené pokud něco reklamuješ. Svůj HTC HD 7 jsem kupoval v UK ( zejména kvůli 16gb paměti ) u prodejce, o kterém vím, že reklamace a následné proplacení nákladů není problém. Vlastní zkušenost ( objektiv Nikkor ).
A nevím kde jsi kupoval, ale já nezaplatil ani korunu za poštovné a pojištění. Telefon mi vyšel na 11.300 i s mou slevou, jelikož jsem v obchodě několikrát nakupoval.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od morro »

No mě Phone teda oproti tobě vyšel hodně mastně. Kupoval jsem od O2 hned jak byla možnost ho koupit.
Uživatelský avatar
sorento
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát pro 10, 2010 17:33
Zařízení: iPhone 4, iPad 2

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od sorento »

já kupoval tady asi před dvěma měsíci:
http://www.simplyelectronics.net/mainpr ... ?pid=12125" onclick="window.open(this.href);return false;

Velice solidní obchod za dobré ceny. Jelikož jsem fotograf amatér, kupoval jsem tam i veškerou foto techniku ( ceny se nedají srovnat s našimi ). Vše bez problémů, došlo mi to většinou do týdne. Jen jednou jsem reklamoval objektiv, poslal jsem ho zpátky a sami mi nabídli kompenzaci za poštovné. Poslali mi nový objektiv bez poplatků.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od janac_marek »

to -Pavel-:
Takže nakoniec si predsalen išiel do WP7? :)
Už som myslel, že iné ako Android ani nebudeš chcieť ošahať :).

Každopádne ten WP7 je fajn len ono to potrebuje troška viac aplikácií ako je tam teraz (pretože tá kvalita aplikácií je biedna, dobrých je fakt ešte len pár). Okrem toho systému stále chýba funkcionalita a blížiaci sa update toho až tak veľa neprinesie.
Stále nebude ani možnosť OPEN IN (napríklad pre prijatú prílohu v emaili). Teraz mi PDF automaticky ovorí Adobe Acrobat Reader ale keby si to chcem postnúť do nejakého ReadleDocs, tak to možné nebude.

Takisto ma mrzí, že niektorí vývojári zatiaľ ani len neplánujú niektoré dobré app z iOS (ale niektoré sú aj na Android) dať aj na WP7 - toto sa môže zmeniť jedine časom ak sa WP7 rozšíri viac.
WhatsApp (ako taká náhrada je TextMe, ale nie je tak rozšírený), Viber, 1Password, ...
Uživatelský avatar
Rodsten
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 23, 2008 13:06
Zařízení: HTC TyTn II Kaiser, HTC 7 Pro

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od Rodsten »

Co to je prosvětlující SIM karta ?? HD7 je jedním z mých favoritů, ale stále jsem se nerozhoupal a nevím jestli kupovat teď nebo ještě čekat. Stále mám HTC Kaiser s WM 6.1, takže bych rád přešel k WP7, ale prozatím nevím nevím...
Absence přímé synchronizace office, outlooku a SIM toolkitu mi v této fázi hrozně vadí...
Uživatelský avatar
permar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: ned pro 30, 2007 10:08
Zařízení: SGS 5
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od permar »

Myslím si,že u WP7 paltí osvědčené ,kdo si počká ten se dočká, zatím je to v "plenkách" ,ale časem se to pohne kupředu. A jak uvádí -Pavel- , je to rychlé ,stabilní a parádní . A je důležité si to osahat a nemluvit o ničem co jsem neměl možnost osobně vyzkoušet. Měl jsem tu možnost s předprodukčním ,testovacím ,Samsungem 7 a musím říct ,že paráda ........

Pro -Pavla- : za chvíli zjistíš ,že WP7 ti sedne více než Android :wink: ,až na tu navigaci ta jaksi na WP7 chybí, doladit toto a není co řešit :grin:
tom028
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pát kvě 23, 2008 9:52

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od tom028 »

Rád bych se zeptal někoho, kdo se trošku orientuje v WP7. Když teď koupím HD 7 Pro.... co update windows... bude to obdobně jak na PC, tedy už nebude záležet na výrobci zařízení, zda update udělá a stačí stáhnout rovnou z MS? Jde o to, že WP7 je v plenkách... nicméně za 6 měsíců rok už to bude jiná... Ale budu mít k dispozici update? JInými slovy, vyplatí se teď vůbec nějaký WP7 stroj kupovat?
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Kupte si HTC 7 Pro a získejte zdarma Microsoft Office 2010

Příspěvek od janac_marek »

Prečo len konkurenta Androida? :) Hádam aj iOS :)

A hej, updaty budú hneď ak ich MS vydá - bude to ako u iOS a netreba čakať ako u Androidu na výrobcu HW.

Čo sa konštrukcie týka, tak hoci dokonalá nie je, je to lepšie ako Desire HD, ktorý som tiež vlastnil (krátku dobu :-D ).
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů