HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
rendy42
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv úno 04, 2010 17:33
Zařízení: Samsung Galaxy Mini CM10

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od rendy42 »

nějak netuším, proč by si měl kdokoli koupit tohle zařízení.. jediné co je na něm nového jsou WP7,ale jinak..:( HD2 je dnes tak snadno upravitelná k obrazu svému,že tohle je jako hodit HD2 do továrního nastavení a odečíst dva roky zkušeností,patchů,tweaků, a pod.. škoda jen že tomu fakt chtějí říkat HD3. :roll:
cryingfreeman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: sob říj 17, 2009 11:22
Zařízení: Samsung Galaxy

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od cryingfreeman »

jak dva? HD2 je starý rok
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od jacek »

quentin píše:Dejw respekt!!! Mluvíš mi z duše! Naprostý souhlas,jen zdůrazním tu paměť 8 GB,to je ostuda!!! Co to má být??? V dnešní době bych čekal minimálně 16 GB lépe však 32 GB!!
na jaře 2011 bude HD4 s 16GB a v létě HD5 s 32GB :wink: :grin:
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od YAMATO »

Chlapi androiďáci, a hlavně ty, JackalJackale, vypadá to, že jste nakonec vyhráli...WP7 se mi krutě líbí svým designem, ale jestli to nebude umět to vše, co je známo, a navíc to vyleze na takovýchto mrdkách (no a jak jinak to nazvat?), tak prostě není (zatím) jiné cesty než Android. A jak jsem si s ním teď posledních pár týdnů dost hrál, tak jsem nakonec zjistil, že až na pár věcí to už vcelku splňuje moje požadavky...no a když si vezmu, co vše minimálně zpočátku nebude WP7 umět, tak už pomalu přestává být co řešit. WP7 budu sledovat, ale dám jim čas na dozrání...ono ostatně když si vzpomenu na začátky Androidu, tak je to asi rozumější, neb na betatestera si moc hrát nechci :lol:

Čili se pomalu začínám těšit na Desire HD.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od htcjirka »

To je opravdu inovace,ze by se clovek rozplakal.HD3 ma spise minusy oproti HD2,začínaje OS,konče microSD apod.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od radospol »

YAMATO: naprosto suhlasim. Tesil som sa ze si kupim na vianoce nejake zariadenie s WP7,ale pojdem asi do androida a uvidim ako sa vyvinie wp7 behom dalsieho roka.

Dufam, ze ten DELL bude v predaji.
esaras
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: stř pro 16, 2009 22:05
Zařízení: HTC HD2 (WP7,WM6.5,Android 2.3,Ubuntu 10.10,MeeGo)

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od esaras »

Vlastimil Bartošák píše:... Jak znám WP tak to nebude žádná sláva v rychlosti...
Ty znas WP? a to jsem si myslel ze to jeste nevyslo na trh :wink:

A pokud jsem mel moznost srovnavat, tak odezvy mych WM 6.5 na HD2 ma rychlejsi odezvy nez android na desiru nebo nexusu (nebo i androidu na hd2). Proste click a u androida nepatrne cekas nez system zareaguje, u wm temer okamzita reakce. Hodne jsem to pocitil kdyz jsem chtel vyvijet (svym zpusobem portovat) hru pro androida co jsem zkousel pod WM a na tom proste nejde dosahnout te odezvy jako na WM. Byt jsem algoritmy optimalizoval jak chtel, eventy na touch proste rychleji zachytavat neslo. WP v tomhle bude rozhodne rychlejsi nez oba jmenovane systemy a svou odezvou se bude blizit iphonu vzhledem k architekture systemu (hybridni multitasking s notifikacema, stejne jako iOS4), takze system bude aktualne bezici aplikaci venovat drtivou vetsinu casu cpu, misto aby rotacne prideloval po nejaky cas cpu jednotlivym procesum (s prihlednutim na prioritu), coz zhorsuje odezvu systemu, prestoze bezi plynule.
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od htctester »

tak to nemyslí snad vážně ...čekal jsem něco úplně jiného, a jak už někdo psal výše, je to cesta zpět než vpřed , jinak YAMATO ...ŘEKL JSI TO PŘESNĚ , NAPROSTÝ SOUHLAS !
Kvetakomil
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: úte dub 27, 2010 16:27
Zařízení: LG Optimus 2X

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od Kvetakomil »

Tak to je od HTC ostuda. Chipset QSD 8250 je First-Generation Snapdragon, ktery je pouzit i v HTC Desire. Na dnesni dobu tedy zadny zazrak viz http://www.qualcomm.com/products_servic ... ragon.html. V HTC Desire HD bude aspon MSM 8255, coz je jednojadrova druha generace Snapdragonu. Ma mimo jine 2x rychlejsi grafiku nez 8250. Zajimave to bude az s Third-Generation: Dual-CPUs, coz jsou u Qualcommu chipsety MSM 8x60 (1.2GHz dual core) a QSD 8672 (1.5Ghz dual core). Mimo jine umi FULL HD nejen prehravat, ale i nahravat na 30fps a maji 4x rychlejsi grafiku nez prvni generace Snapdragonu (coz nechapu, proc ho ted cpou do HTC HD3).
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od Jiří Hrma »

cryingfreeman píše:ohladne micro sd, nevyžiadal si to tak MS? aspoň sa to tak predtým hovorilo
Dobrý komentář. Původně se tuším v březnu objevily informace, že Microsoft u první "vlny" WP7 s podporou paměťových karet nepočítá. Pak se ale zase v nějakém manuálu pro programátory o microSD zmínka objevila, takže těžkou soudit, jak tomu ve výsledku je. Ale vzhledem k tomu, co mají ty nová HTC ve specifikacích to spíše vypadá, že paměťovky nebudou :(
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od mike-biker »

Nevím, do jaké míry se dá novým parametrům věřit, ale jedno vím jistě. Že i já, jako příznivec WP si raději koupím HTC Desire HD s 8Mpix snad s konečně lepším foťákem a využiji i nadále svou 32GB kartičku. :).
I když jsem v to nevěřil, tak se snad podaří nacpat do HD2 plnohodnotný Android a pak bych posečkal i s koupí Desire HD2. Jen mi pořád ta moje blbá hlava nebere, proč je snaha o co nejmenší výdrž?! :twisted:
Jen tak si vysvětluji lpění na 1.230mAh baterce - ocenil bych přece jen 2.000mAh, stejjně je to při úhlopříci 4,3" kráva, tak už na pár milimetrech tloušťky nezáleží.... 8-)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od Standa »

Buď nám HTC bude nutit nedostatečné baterky stejně dlouho jako nám nutilo nedostatečné procesory, dokud nevyprodají sklady či co, anebo chystají obrovský "boom", kdy po roce uvedou baterku dostačující svému zařízení a marketingové oddělení to patřičně zdůrazní. Levné a efektní. Nedělají to poprvé :-).
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů