HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tento týden je na úniky informací o připravovaných Windows Phone 7 komunikátorech ze stáje HTC obzvláště pestrý. V úterý se objevily hardwarové parametry modelu Mozart a včera několik novinek o zařízeních s kódovým označením HTC 7 Trophy a HTC HD7. Spekuluje se, že telefon s kódovým označením HTC HD7 bude určený pro americký trh a verze s názvem HD3 se naopak podívá do Evropy. Výrobci se nepodařilo finální hardwarové parametry uhlídat do oficiální premiéry a navíc uniklo i několik poměrně kvalitních fotografií, takže si o konečné podobě modelu HD3 můžeme udělat poměrně detailní obrázek.

Kompletní hardwarové parametry HTC HD3...
obrázek

Ve výbavě najdeme 1GHz procesor Snapdragon, 576 MB RAM a 8GB vnitřní paměť (přímo ve specifikaci se píše, že jde o nevyjímatelnou microSDHC kartu, takže jsem už teď zvědavý na první úpravy od kutilů z Xda-developers, po kterých si uživatelé neoficiálním zásahem budou vnitřní paměť navyšovat) :-). Displej nabídne jemné WVGA rozlišení a velkou úhlopříčku 4,3". Fotoaparát na zadní straně zvládne pořizovat snímky v 5MPx rozlišení a chybět nebude ani duální blesk či záznam videa v HD rozlišení (720p). V oblasti fotoaparátu bude navíc k dispozici výklopný stojánek, který využijete třeba při sledování filmů.

...a několik nových fotografií
obrázek

Zdroj: WMPowerUser
trizzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 22, 2007 10:33
Zařízení: Samsung OmniaPro B7330

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od trizzo »

Jo a HTC Mozart dostal povolenie.

edit by admin: Nedávej linky do CODE, nejsme na warez fóru (příspěvek upraven).
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od All.Os »

Jak psal Carnero na Twitteru, tohle je opravdu jen HD2 upravené pro WP7. Nuda.

trizzo: tady nejsi na warez fóru, linky nemusíš dávat do

Kód: Vybrat vše

 :-)

[i]EDIT: No jo, než jsem to poslal, tak už je to správně :-)[/i]

[i]edit by admin: Nikdy nespím :-D[/i]
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Tak to já si radši koupím HTC Desire HD... :) Který bude rychlejší a výkonější... Jak znám WP tak to nebude žádná sláva v rychlosti... A být odkázán jen na 8GB je docela smolné... nebo pak jedině rozebrat záda telefonu a vložit 16 či rovnou 32GB kartu...
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od jerry_stolarik »

Parada..doufam ze bude k dostani uz s prvni vlnou zarizeni s WP7..

Dokonce i LED dioda pro upozorneni na zmaskane udalosti....to uz bych na zarizeni od HTC necekal...

Akorat ta baterka...uvidime jak daleko dojde s 1230 mAh..

Uz se nemuzu docakt...



A Vlasta asi moc WP7 nezna..protoze jak to zatim vypada tak WP7 bude neskutecne rychly system
fjungbklofe
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř zář 09, 2009 10:59
Zařízení: HTC

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od fjungbklofe »

Htc co sa s tebou robi? Vsetko na jedno kopyto. HD2 uz je tu nejaky rok a toto je to takmer to iste len s WP7. Toto je ten stary Snapdragon ci ten novsi 45nm? Nic s tegrou? A nakoniec aj super velka bateria.... Ach.
Dejw
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř led 03, 2007 22:27
Zařízení: Samsung Galaxy Sll

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od Dejw »

Tak tohle neni hodno oznaceni HD3 ani nahodou ...maximalne tak HD1.5! ....nejvic mne pobavili s tou "non removable" mictro SDHC ..a k romu jeste jenom 8Gb!
...je mi lito ze HTC zblblo, mam ho totiz jinak docela rad.
Podle mne se museli uplne pomast, kdy vzaly jinak samo o sobe velmi uspesne modely HD2 a Desire a daly je do kupy (viz Desire HD) a pak prozmenu zas tohle ...dyt v tom byla prave ta krasa, ze kazdy z techhle dvou modelu sel svou vlastni cestou kdy mel hafo co nabidnout. Tenhle "prujem" v chrleni telefonu od HTCcka prece nemuze skoncit dobre. ..v tomhle lituju ze nejdou cestou applu, ...radeji jeden telefon za 2 roky, ale kvalitne a prevratne a ne jeden stejny kus displeje a stejnych vnitrnosti na 100 posmolenych zpusobu.
Asi jak to vypada, si se svou HD2ojkou vystacim jeste hooodne dlouho, a systemy si do ni nahraju podle chuti, protoze po HW strance neni jediny duvod menit!!! ...jsem spokojeny se svym WM 6.5 a Android Froyo ...jeden pristroj, tuna a moznosti a ne tuna pristroju s zadnymi moznostmi, to by melo byt heslo HTC! :idea:
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od elcrys »

HD2 - HD3, najdi pět rozdílů! Opět odvaz v podání HTC. Ad. non-removeable microSD - nechce se mi věřit, že by někdo mohl vymyslet takovou kravinu.

EDIT: Tak mě tak napadla zvrácená myšlenka, že nevyjmutelná karta může mít své opodstatnění. HTC, aby ušetřilo na novém návrhu PCB s dalším paměťovým čipem, prostě vezme vnitřnosti z HD2 a do slotu pro paměťové karty naletuje napevno paměťovku. Celé to spakuje do nového krytu a HD3 je na světě. Je to sice prasácké, ale svoji úlohu to splní.
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Jinak má ten stejný procesor jako HTC HD2 já co jsem si všiml změny tak to je navýšení RAM paměti ,ale jinak nic nevidím WP7 si budu moc dát i do HTC HD2 díky XDA... A ani ten display není SLCD :???: Tento kousek se moc nepovedl... HTC Desire HD bude lepší na něj se těším až ho budu mít doma... :)
Kozlik007
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv čer 04, 2009 9:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od Kozlik007 »

Borci, nějak se přestávám orientovat. Je nějaký model HTC nyní na trhu nebo chystaný, který umí točit HD video a má TV výstup. Rád bych toto řešení použil v autě pro jak oexterní zdroj videosignálu pro pouštění filmů dětem.
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od mlndsk »

WP7 si budu moc dát i do HTC HD2 díky XDA...
Vazne? A kde to je?

Zatim posledni pocin v teto oblasti delal G_narf a to skoncilo tak, ze mu lidi dali prachy a uz se 2 mesice neozval :-(

Lidi mu zaplatili HD2 a ted je vysmatej, kazdopadne WP7 na HD2 jen tak nepojede, neni to tak izy jako WM6.x.x

Take jsem doufal, ze se neco podari, ale asi si budeme muset hodne dlouho pockat.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od elcrys »

mlndsk píše:... a to skoncilo tak, ze mu lidi dali prachy a uz se 2 mesice neozval :-(...
Já už tehdá očekával, že to takhle dopadne :-). Ale řekl bych, že jakmile se na trhu objeví klony HD2 s WP, tak se o portaci určitě někdo postará. Vzhledem k prakticky identickému HW to asi nebude tak složité.
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon lis 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od Qaz »

To, že se Da_G neozývá 2 měsíce není pravda. Tady je jeho příspěvek ze září a v dalších stránkách diskuze jsou další. Mimochodem Cotulla spustil na HD2 Embedded Compact 7 :wink:.
Spinner
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: pát zář 12, 2008 23:02
Zařízení: HTC EVO 3D - SAMSUNG GALAXY NOTE
Bydliště: Rychvald

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od Spinner »

Těšil jsem se na nový model a ono nic :roll: Pokud se ze strany HTC neobjeví nějaká zásadní změna, aby HD3 bylo SKUTEČNĚ HD3, pak HTD Desire Z bude má volba, i když raději bych viděl HD3 s externí klávesnicí a W7 :cry:
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od msv »

Kozlik007 píše:Borci, nějak se přestávám orientovat. Je nějaký model HTC nyní na trhu nebo chystaný, který umí točit HD video a má TV výstup. Rád bych toto řešení použil v autě pro jak oexterní zdroj videosignálu pro pouštění filmů dětem.
HD video bude umět natáčet Desire HD, jak to bude s TV výstupem, nevím.
cryingfreeman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: sob říj 17, 2009 11:22
Zařízení: Samsung Galaxy

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od cryingfreeman »

ohladne micro sd, nevyžiadal si to tak MS? aspoň sa to tak predtým hovorilo

http://tech.icrontic.com/articles/windo ... titasking/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od jacek »

hmmm...žádná revoluce, jen evoluce(WP7)...no, dalo se čekat, že to tak dopadne, asi posečkám na nové čipové sady.
jen by mě zajímalo, kde je zakopaný pes....HD 2 má stejnou čipovou sadu a video v HD nenahraje a nenahraje :???:
edit : ani technologie Dolby Mobile SRS není, nebo pro oči nevidím?
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od mlndsk »

Qaz píše:To, že se Da_G neozývá 2 měsíce není pravda. Tady je jeho příspěvek ze září a v dalších stránkách diskuze jsou další. Mimochodem Cotulla spustil na HD2 Embedded Compact 7 :wink:.
Jo mate recht, napsal ze na to nema cas. Takze pravdu mate samozrejme Vy. :lol:

No kazdopadne ja bych take chtel na HD2 WP7, nevidim zadny duvod kupovat novy HW, kdyz je identicky (vyjma jinych 3 tlacitek dole) a k tomu nemoznosti si vymenit SD kartu a baterku.

Diky bohu je HW skutecne temer identicky, takze jakmile se dostane ROM z novych zarizeni varicum, tak by to mohlo vzit rychlejsi spad, zatim ale ticho po pesine.
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od All.Os »

Nejde vyměnit baterka? To jsem přehlíd...
quentin
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: čtv úno 28, 2008 11:46
Zařízení: HTC Touch Pro 2
Bydliště: Ostrava

HTC HD3: Kompletní hardwarové parametry a nové fotografie

Příspěvek od quentin »

Dejw respekt!!! Mluvíš mi z duše! Naprostý souhlas,jen zdůrazním tu paměť 8 GB,to je ostuda!!! Co to má být??? V dnešní době bych čekal minimálně 16 GB lépe však 32 GB!!
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů