Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
kecinzer
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř dub 29, 2009 10:53
Zařízení: HTC Desire

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od kecinzer »

Mně se celé to prostředí nelíbí. Chybí mi tam normální menu či nastavení, ale nejvíc asi nějaký taskbar či lišta s ukazatelem baterie, signálu, wifi atd.
Všude samá černá na mě působí strašně depresivně. Hlavně mi to prostě vůbec nepřipadá jako OS, spíš jako omalovánky :D
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od Standa »

Tak tohle prostředí je až absurdní. Proti tomu je staré TF3D strohá elegance :-). Je to spíš jako reklama na nějaký výrobek pro děti a navíc je úplně proti designovému směru WP7. Hnus.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od janac_marek »

Ja neviem.
Mne to prijde, že toto bude pekné pre efekt a na plátne sa to bude dobre premietať.
Ale čakať na zobrazenie notes takto dlho? To je doslova až nervy drásajúce.
Navyše kombinácia hubov, kde tri ostanú jednoduché a čisté modré a ďalšie sú prefarbičkované mi prijde ako nepodarok.

Tak nech je už všetko pekne naskinované do pekných farbičiek alebo nech je to celé jednoduché a strohé. Takáto hatlanina na mňa nepôsobí dobre.
Nech už predstavia WP7 páni z MS :) . Mňa zaujímajú info o outlooku, kalendári, kontaktoch, atď...
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od pejvl »

nebojte, HTC Hub bude jen volitelny vzhled. takze pro nikoho nebude povinne to pouzivat :wink:
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od NeoPlex »

ja si nemuzu pomoc mne se to libi.. a hodne :) myslim si, ze ty dlouhe animace pujdou preskipovat dotykem, jako to napriklad ted funguje v Sense, kdyz u defaultnich hodin jede pres celou obrazovku animace pocasi.
Trigon
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte led 12, 2010 21:25
Zařízení: HTC TyTN II>SE Aspen

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od Trigon »

Působí to na mě tak, že se snaží zakamuflovat pomalé načítaní animacemi. Ale to je opravdu subjektivní.
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od -pekr- »

HTC to přehnalo. Takové TF3D ještě jde, a na holých WinMo je to ergonomický přínos. Ale co mají jako být ty poznámky? To je děsná debilita. Kdokoliv, kdo se snažil, aby UI vypadalo 3D jako v reálu, zatím vždy de-facto selhal. Létající lísteček v luftu, který se otočí aby nabídnul menu? Čtení poletujicího lístku v perspektivě? K čemu je to dobré?
Maňa
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: úte říj 06, 2009 21:29
Zařízení: Touch Diamond2

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od Maňa »

Animace hezký,ale jinak asi na prd. Osobně bych dal přednost trochu praktičnosti před takovejhlema hračičkama,zlatý TF3D
kuba
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř zář 14, 2005 20:20

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od kuba »

Vy všichni co tu nadáváte, jak je to hrozný si uvědomte, že tohle je systém, který má na svoji stranu přilákat především uživatele Iphonu. A ti nemají telefon na to, aby ho používali, ale na to, aby byl "cool" a toto svým způsobem "cool" je a přesně zapadá do koncepce :) pro ty ostatní jsou tu buď jiné systémy, nebo docela jednoduché řešení v případě, že WP7 budou použitelné - HTC hub nespouštět. Hotovo.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od janac_marek »

to kuba: Tak toto si na veľkom omyle.
Áno, iPhone má aj userov o akých píšeš, ale uvedom si, že vďaka tomu, že sa iPhone zlepšuje, tak na svoju stranu láka viac a viac ľudí aj z IT sektora. Verzia 4 je už na úrovni, kedy iPhone OS akceptujem aj ja. Ďalšie verzie verím presvedčia ďalších.

Na iPhone animácie nemáš a vyznačuje sa vysokou rýchlosťou. Preto verím, že WP7 mu bude naozaj konkurovať aj v tomto smere.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od IkE Blaster »

kuba píše:Vy všichni co tu nadáváte, jak je to hrozný si uvědomte, že tohle je systém, který má na svoji stranu přilákat především uživatele Iphonu. A ti nemají telefon na to, aby ho používali, ale na to, aby byl "cool" a toto svým způsobem "cool" je a přesně zapadá do koncepce :) pro ty ostatní jsou tu buď jiné systémy, nebo docela jednoduché řešení v případě, že WP7 budou použitelné - HTC hub nespouštět. Hotovo.

A to nám má zabránit v nadávání? Nelíbí se mi to, tak si stěžuju. Proč bych nemohl :)
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od Diamant »

Mne sa to dizajnovo páči, konečne to nevyzerá tak nesmierne stroho a nezaujímavo na základnej obrazovke, ale tie animácie snáď pôjdu vypnúť.

To copy tam vyzerá zaujímavo, len aby to nefungovalo iba vrámci daného hubu.

Ale stále mi chýba nejaký hub s počtom aktívnych úloh a úloh po termíne. Ako to je na klasickej Today obrazovke odjakživa.
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od gulii »

Překvapuje mne, že na XDA to kolem W7 tak nějak hodně mlčí... Asi je portace hodně obtížná. Na druhou stranu těch telefonů s W7 už je toliká...
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od pk »

Efektne to sice je ale na moj vkus az moc... Vsetko je plynule a reaguje hned. Ale ajtak ma to zatial nepresvedcilo a moje next zariadenie bude o5 Android.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od janac_marek »

Diamant píše:Ale stále mi chýba nejaký hub s počtom aktívnych úloh a úloh po termíne. Ako to je na klasickej Today obrazovke odjakživa.
Tohoto by som sa nebál. Ak to MS neurobí oficiálne, určite bude kopec aplikácii, ktoré to budú zobrazovať, či už v jednojitom hube alebo v dvojitom.
r4in
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob zář 11, 2010 13:53
Zařízení: Xperia X1

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od r4in »

Co dodat. Je to děs a hrůza. Najednou mi to defaultní UI, co na mám Xperii (WM 6.1) přijde jako "docela dobré". V porovnání s tímhle určitě.

Tohle se možná bude líbit nějakým pubošům, aby ohromili jiné puboše, jak je ten jejich ájFoun vlastně "uncool" a "out". Než bych se podíval, jaké že vlastně bude počasí, tak bych ten mobil musel rozmlátit.

Jestli se tohle stane standardem, tak fakt nevím, kam budu upgradeovat. Možná na čistého Androida. Hell, on ani ten ájFoun není tak přeplácaný.
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od weth »

Animace jsou moc pěkné, ale příšerně dlouhé. Ve škole jsme se učili, že MAXIMÁLNÍ délka animace by měla být něco do 1 (!) sekundy, tak aby neobtěžovala.. Mají to sice nádherně rozanimované, ale kdyby to trošku zrychlili, bylo by to jen ku prospěchu věci.
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od Libunda »

Má mě rád, Nemá mě rád, Má mě rád, Nemá mě rád :-D
To mi připomíná rybičky v SEX1, ale tam měli alespoň nějakou (i když nepoužitelnou) funkci.
Uživatelský avatar
vopec
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte říj 20, 2009 8:13
Zařízení: BB 9700 + BB Playbook
Kontaktovat uživatele:

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od vopec »

No tak je fakt siiiiila! Nemelo by radsi HTC zacit natacet animovane 3D filmy??? :tlem: Pro cool lidi co chteji pokorit ten ajfoun asi jo, budiz. Ale nejak se naprosto zcela vytratila myslenka toho ze by to mel byt predevsim pracovni nastroj...,,Mámo, kam se ten svět řítí?" 8-) Po tomhle muzu rict ze zacinam milovat svoje TF3D
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Video: Uživatelské prostředí HTC Sense pro Windows Phone 7

Příspěvek od KVARK »

Já snad raději přejdu na Symbian. Tyhle filmečky od pixaru už jsou na mě vážně moc. Funkčnost a rychlý přístup ke všem funkcím je dnes nejspíš "out"...
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů