HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak tu máme další únik neznámého komunikátoru od HTC s kódovým označením T8788, který bude využívat funkcí operačního systému Windows Phone 7. Stejně jako předešlé novinky (LG C900 a Samsung Cetus), bude i tenhle kousek určený exkluzivně pouze pro amerického operátora AT&T.

obrázek

Už se skoro nabízelo napsat, že jde o další zařízení s poměrně nudnou konstrukcí, ale v případě T8788 tomu tak nebude. Část spodního dílu totiž bude fungovat jako reproduktor, který bude možné v případě potřeby vysunout. Fotografie zadní strany zatím dostupná není, ale podle aktuálních informací by se na ni měl nacházet výklopný stojánek, se kterým bude sledování filmů velmi pohodlné. Detailní hardwarové parametry zatím nejsou známy, displej by však měl mít poměrně velkou úhlopříčku a WVGA rozlišení 480x800 px. Mimochodem, HTC HD2 s Windows Mobile v brandu pro Dopod měl kódové označení HTC T8588, takže T8788 by měl být jeho nástupcem s Windows Phone 7 (že by HD3?).

obrázek

Tip: Na našem fóru máme pro Windows Phone 7 vytvořenou zbrusu novou sekci, ve které se můžete dozvědět celou řadu dalších informací a zajímavostí.

Zdroj: Engadget
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od _iNTERFACE »

neviem si predstavit funkcnoprakticke vyuzitie takeho repraku...ma ich tam viac? aj na boku ci zadnej strane? alebo sa musi vzdy vysunut alebo vlastne neviem si predstavit ako to znie ak ten reprak je zatovreny atd atd...prilis vela otazok heh a to som dokazal prijat ze v ipade to usb predsalen nie je, ale tomuto naozaj nerozumiem... :???: :wink:
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od YAMATO »

WP7 mě lákají stále víc, pokud do nich půjdu tak chci top, čili HD3, ale výsuvnými repráčky bych raději pohrdl. Doufám, že to bude mít jen AT&T. Nebo že bude něco srovnatelného s HD3, což nevím nevím vzhledem k mému odporu k Samsungům a LG.
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od carnero »

Celkem chápu k čemu tam je. Když na svém Nexu koukám na video (YouTube), hraje dolu a moc není slyšet. Řeším to tak, že ho držím rukou tak, aby se zvuk odrážel dopředu ke mě. Takhle, se postaví na stůl, otevře a je to. Zvlášť jestli má kickstand, bude fajn pro dva do vlaku.

PS: Ano, uvědomuji si, jak bídná činnost je sledování videí na mobilu, ale občas se to hodí, když není po ruce notebook nebo velká televize :)
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od _iNTERFACE »

ani nie tak vyuzitie, ako sko obycajne vyzvananie ma zaujima, ako asi je vyriesene pocas zasunuteho repraku..lebo ak to hrje a zvuk sa odraza od polmilimetra vzdialenej steny a potom naspat a potom naspat atd atd, tak neiem neviem...ale v kazdom priapde mi to filmove vyuzitie nenapadlo, takze v tom priapde aj celkom pochopitelne, ze prave americky operator prsisiel s niecim takym... :wink:
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od All.Os »

Sice se mi to jako nápad líbí, ale asi bych toho repráku moc nevyužil, v drtivé většině případů přehrávám videa se sluchátky. Na druhou stranu, kdyby měl ten reprák opravdu dobrý zvuk, tak by to šlo použít třeba na cestách jako přehrávač MP3 v hotelovém pokoji.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od SirTom »

carnero píše:Celkem chápu k čemu tam je. Když na svém Nexu koukám na video (YouTube), hraje dolu a moc není slyšet. Řeším to tak, že ho držím rukou tak, aby se zvuk odrážel dopředu ke mě. Takhle, se postaví na stůl, otevře a je to. Zvlášť jestli má kickstand, bude fajn pro dva do vlaku.
Přesně, já bych to naopak dost ocenil. Na dovolené, služebce, v hotelu, prostě někde mimo, kde nemusím mít NTB se na HD2 dá celkem v pohodě dívat na videa (např. na seriály je to úplně v pohodě).Zvlášť když se člověk dívá z blízka.
Jediné co mi vadí je právě zvuk, a to že to musím držet.
Jestli HD3 bude mít repráky + stojánek pro mne to bude rozhodně dobrá zpráva.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od kome »

Doufam ,že to HD3 neni :)
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od vaseks0001 »

Jak to tak vypada tak HD3 je fama. Podle me tohle bude HTC Touch pro 3
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od YAMATO »

A co je na tom jako Pro? Pokud bude Pro, tak s klávesnicí.
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od All.Os »

SirTom píše:Jediné co mi vadí je právě zvuk, a to že to musím držet.
Tak držet ho nemusíš, já telefon opírám třeba o peněženku a drží sám :)
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od vaseks0001 »

Sorac spatne jsem pochopil ten obrazek:-) I tak jestli bude HD3 a budou tam windows mobile 7 tak tenhle komunikator urcite nekoupim. Jedine kdyby tam fungoval win. mobile 6.5. Nekoupim si prece takovy komunikator za takove prachy abych mel tolik veci omezene.
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od Kato »

carnero píše:Celkem chápu k čemu tam je. Když na svém Nexu koukám na video (YouTube), hraje dolu a moc není slyšet. Řeším to tak, že ho držím rukou tak, aby se zvuk odrážel dopředu ke mě.
Jo - resim to uplne stejne :D A vzdycky u toho pekelne nadavam, jakyho vola napadlo premistit reprak dozadu a s laskou vzpominam na MDA II a obecne stara zarizeni, ktera mela reprak zepredu.
Chrchlat to bude vzdycky i vcetne tohodle - treba to bude o trosku lepsi, ale kdyz si vezmu kvalitu zvuku v notasich.. a tam se toho da namyslet a principialne vleze daleko vic..
Osobne vidim vyuziti hlavne u deti a jedne nejmenovane decentne vic pripalene skupine obyvatel, kdyz jdou po ulici nebo jeste lip jedou MHD. A uz ted za to HTC proklinam, jestli se to uchyti jako trend.. Uz abych si chystal proslov do MHD, at to aspon ztlumi a byl v jejich ocich za totalniho ko.ota staryho dedka.. :???:
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od vaseks0001 »

tak to s tebou naprosto souhlasim:-)
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od _iNTERFACE »

ako trend, to urcite uchytitelne nenbude...o to by som sa neobaval a zdielam podobny nazor na vyhravanie po mhd... :???: :tlem:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od IkE Blaster »

Jsem si na 99% jist, že to nebude jediný repráček v telefonu (dobře, tak na 99% doufám). Akorát tedy jediné využití jsou ty filmy (jen v landscape). A to nevíme, jak to bude na WP7 s přehrávači
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od martan1981 »

Logicke by mi prislo, kebyze, ako to tu niekto napisal, je to pro verzia. Na jednu stranu sa bude vysuvat QWERY klavesnica a na druhu tento reprak (nieco ako ma N95). Takto by to bolo pochopitelne a myslim aj dobre riesenie. Druhy reprak na zvonenie a pod bude urcite zozadu.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od radospol »

pokial ta konstrukcia pojde vysuvat aj opacnym smerom a bude tam klavesnica,tak by to bolo zaujimavejsie:)
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od jacek »

YAMATO píše:WP7 mě lákají stále víc, pokud do nich půjdu tak chci top, čili HD3, ale výsuvnými repráčky bych raději pohrdl. Doufám, že to bude mít jen AT&T. Nebo že bude něco srovnatelného s HD3, což nevím nevím vzhledem k mému odporu k Samsungům a LG.
Tak, jsme už minimálně dva :tlem:
javak810i
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř dub 07, 2010 21:32
Zařízení: Samsung i9000 Galaxy S 16GB

HTC T8788: Windows Phone 7 s výsuvným reproduktorem

Příspěvek od javak810i »

Žeby první HTC s použitelným reproduktorem? Konečně! TO chrastítko u Desire se nedá poslouchat, to samé u Xperie. Copak je to tak složitý udělat pořádný reproduktor, nebo třeba stereoreproduktory?
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů