Unikla první WP7 ROM z tajného modelu HTC Mondrian

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Unikla první WP7 ROM z tajného modelu HTC Mondrian

Příspěvek od bkf1 »

U Omnie 1 jsem si vsiml hlavne jedne veci... je to kus od kusu (jako by se nektere vyrabely jinde... nevim) a i kdyz ma clovek dve UPLNE stejne ROM, tak jeden se plazi a druhej jede. Nechapu to a zjevne to stejne bude i u Omnie II. Jinak prostredi Omnie II se mi opravdu moc libi a ten kousek, ktery ja mel v ruce byl velmi svizny i se zapnutym prostredim (a kdyz rikam "svizny" myslim opravdu "svizny"). HTC s rychlosti a stabilitou urcite nema nejake viditelne problemy i s oficialnimi ROM (a hlavne neni to kus od kusu, kdyz se jedna o jeden konkretni model :) ), ale mam pocit orientuje svoje prostredi jako obycejny telefon, ale Samsung k tomu pristupuje podobne jako Google se svym Androidem, to je poznat i na te zakladni plose, kterou si kazdy muze poskladat, jak chce pomoci widgetu (neco jak organizace plochy na PC ve Windows).
Jinak co se tyce uzivatelske komunity, tak existuje v podstate jen pro HTC (vyjimky jsou ale hodne slabe bych rekl) i kdyz Samsung ma take nejaka fora, kde se "vari" ROMky.
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

Unikla první WP7 ROM z tajného modelu HTC Mondrian

Příspěvek od msv »

JackalJackal píše:msv: nebudu komentovat um, nebo rozum jiných uživatelů, ale já osobně nějaké zkušenosti mám, tak jsem mohl napsat co jsem napsal. Rozhodně nebudu komentovat laciné vykřiky o tom, že je to u nějaké židle, ono vždy když dojdou věcné argumenty, tak je to u židle. Napsal jsem fakta, ať se libí nebo ne. Je to má zkušenost a až budeš dělat něco jiného, než psát SMS a občas volat, tak problémy přijdou, proboha přečti si toto fórum. Každý telefon mám své mouchy, to je a bude, ale je prostě holý fakt, že Samsung oběcně je SW odladěnější než některé modely HTC.

Edit: tím končím tuto debatu, je zbytečná a mimo dané téma. :wink:
:-D Rozhodně nebylo mým záměrem komentovat nečí um a zkušenosti, ani vaše, ani kohokoli jiného. Pouze jsem napsal svůj čistě subjektivní názor, že během mého používání přístrojů HTC s WM , ač jsem jich zřejmě nevyzkoušel tolik jako vy, jsem se s žádným problémem nesetkal. Nic víc....Nechápu váš komentář, nemůžu říci svůj názor, jen proto, že WM používám kratší dobu, protože jsem nevyzkoušel tolik přístrojů nebo jsem nenapsal více příspěvků zde ve fóru ???? Je díky tomu můj názor méněcenný ??? A "laciný" výkřik klávesnice - židle jsem použil jen pouze jako přirovnání, protože jsem více zkušený v oblasti pc a stejně jako tam, tak i u WM, potažmo HTC přístrojů, jsem se setkal s pár lidmi, jež si problémy s těmito přístroji vytvořily víceméně sami, instalovaním bůhví čeho atd. Pouze jsem sdělil své zkušenosti, byť třeba skromnější a né na takové "odborné" úrovni jako VY ! A ještě něco, rozhodně jsem si nekupoval HTC pouze,abych byl "cool", není mi ....náct,a vzhledem ke své pracovní pozici určitě tento přístroj využiji víc, než jen k psaní sms a telefonování.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Unikla první WP7 ROM z tajného modelu HTC Mondrian

Příspěvek od KVARK »

Slim84:
Takže na Omnii jsi nenašel žádnou uvařenou ROM? :grin:
No, kámo to je tvůj problém, že neumíš hledat protože na Modaco.com je jich víc než na ledajaké HTC(v řádech mnoha desítek). A nejedná se o žádné kuchaře-amatéry. Jistě, že základní ROM na Omnii 1 je pomalý zmetek, ale když jsem tam nahodil poslední a nejvyladěnější build WM 6.5, tak to bylo naprosto o něčem jiném. Odezva systému 3x rychlejší, víc volné RAM, i vnitřní paměti, prostě nádhera. I s tou nejrychlejší ROM na HTC Diamondu naprosto nesrovnatelné. Pokud jde o Omnii 2, tak ta už je v základu překvapivě rychlá, ale nové ROM ji posouvají ještě na vyšší úroveň. Na vadné displeje jsem nenarazil ale vím, že některé devítistovky trpěly tímto problémem. Ano, všechny zmiňované modely jsem měl v ruce, takže vím o čem mluvím..

bf1:
" Jinak co se tyce uzivatelske komunity, tak existuje v podstate jen pro HTC "
Můžu tě ujistit, že se mýlíš. Na Modacu má Samsung skutečně excelentní podporu srovnatelnou s XDA.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Unikla první WP7 ROM z tajného modelu HTC Mondrian

Příspěvek od bkf1 »

KVARK píše:Můžu tě ujistit, že se mýlíš. Na Modacu má Samsung skutečně excelentní podporu srovnatelnou s XDA.
O modacu vim, ale nejak do hloubky jsem to nezkoumal, kazdopadne mrkl jsem na to tedka vice a musim uznat, ze komunita je tam slusna ;o) Dokonce na Omnii II je tam uz WM6.5.3 ;o) Jeste vim o Etenu/Aceru, ze ma svoje forum, kde je taky nemala komunita i kdyz teda Eten/Acer neni muj favorit nejen kvuli negativnim zkusenostem u notebooků...
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů