OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Uživatelský avatar
Dragi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: stř srp 08, 2012 6:18
Zařízení: HTC HD7, Nokia Lumia 625
Bydliště: Kravín n. Vlt.

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Dragi »

Cs mam problém,

chtěl bych do hd7 dát tuto rom. Telefon jsem koupil už s nahranym mangem a češtinou. Jak mam zjistit jaký mám spl? viz XDA
popř. co mam dělat?


If you have MANGO with SPL 4.xx or 5.xx in your device, flash a NODO Rom first to downgrade SPL otherwise you´ll brick it.
Uživatelský avatar
CreAtive_34
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: ned úno 19, 2012 22:48
Zařízení: HTC Radar
Bydliště: Mám

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od CreAtive_34 »

Pokud jsi telefon koupil s mangem, tak máš vyšší verzi - NODO byl předchůdce manga. Do SPL se dostaneš zapnutím telefonu se zmáčklým vol- a fotoaparátem.
Filipp92
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned zář 30, 2012 9:37
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Filipp92 »

Tak můj problem přetrvává i po změně USB kabelu a vyzkoušení jiných USB portů. Telefon je k PC normálně připojený ale při spuštění WMDC se hlásí jako nepřipojený a při přeinstalaci WMDC instaluje ovladače pro neznámé zařízení nakonec s chybou ... Tudíž se nedostanu přes 2.krok v RomUpdateUtiliti ... Neměl by někdo nějakou radu ? :(
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od VNavrátil »

Nevsiml si nekdo, jestli se v seznamu volanych konecne objevuje cas hovoru?
Uživatelský avatar
CreAtive_34
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: ned úno 19, 2012 22:48
Zařízení: HTC Radar
Bydliště: Mám

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od CreAtive_34 »

Objevuje se pouze čas v kolik. Doba hovoru ne. To by jsi od jednoho systému chtěl moc ;-)
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od VNavrátil »

Teda taková základní věc, a oni to ani po tolika updatech nejsou schopní dodělat. Co si pak člověk má myslet o zbytku systému? :(
CreAtive: Na Omnii je taky problém se SPL? Zvuk- s power a kamerou mi spustí Hardreset nabídku a na XDA u návodů k nahárávní rom na Omnii o SPL nic nepíšou, tak jestli tenhle krok můžu přeskočit. Díky
Uživatelský avatar
CreAtive_34
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: ned úno 19, 2012 22:48
Zařízení: HTC Radar
Bydliště: Mám

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od CreAtive_34 »

VNavrátil: nene, SPL je problém HTC. U omnií se to řeší jinak.
Scadar
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv črc 31, 2008 17:33

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Scadar »

Filipp92: U mě na HD7 se drží jenom tlačítko Vol-. Objeví se trikolora, a dole napsáno "serial". Nainstalují se ovladače, misto serial se objeví USB, a lze začít s update ROM. Pro jistotu si ověř, jestli ti to na tý trikoloře píše HSPL. :-)

Jinak já jsem z ROMky nadšenej. Výdrž šla celkem znatelně nahoru, nové dlaždice jsou prostorově daleko efektivnější, a jako bonus Nokia drive. :-) Přemejšlel jsem o HTC 8S, ale myslím, že to nebude nutný. Nedivil bych se, kdyby na xda časem vymysleli, jak do hd7 narvat wp8... :-)
parni
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 16, 2012 10:57
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od parni »

ahoj tak mám také problém s nahráním WP 7.8 postupoval jsem podle návodu a bohužel se mi nepoštěstilo, vyskočila mi chyba viz obrázek http://parni.rajce.idnes.cz/Plocha/#chyba.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; , teď mám momentálně WP 7.5 ale bez češtiny, spl-5.11.2250.0 , poraďte někdo jak to nahrát , předem díky
parni
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 16, 2012 10:57
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od parni »

ještě bych dodal:
Device: HTC HD7
System:7.10.8773.98
Firmware: 2250.21.51101.401
Hardwarerevision: 0002
Bootloader: 5.11.2250.0 (134578)

PD29100 SS-BC (4K)
SPL-5.11.2250.0(134400) MNG
MicroP(LED) 0x07
TOUCH S1(v1.8,#1624)

nějak si s tím nevím rady, už se v tom patlám dlouho tak kdyby byla nějaká rada byl bych velice rád. Předem děkuji
Scadar
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv črc 31, 2008 17:33

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Scadar »

Takže pro SPL 5 a podporovaný locale (např .401, což tvoje je):

Najedeš na trikoloru (viz výše)

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1411904" onclick="window.open(this.href);return false;
Tady stáhneš SLSPL ROM - tu flashneš do mobila (na konci flashování mi to hodilo FAILED, ale v pořádku)

Mobil se sám nahodí zpátky na trikoloru
Tady stáneš originální ROM (1.XX)
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1427890" onclick="window.open(this.href);return false;
například RUU_Schubert_HTC_Europe_1.69.401.01_Radio_5.54.09.21_22.33b.50.10_Signed_SCHUBERT_RELEASE.exe

Tím flashneš jednu z prvotních verzí ROM a downgraduje se SPL na 1.69.

Tady si stáhneš RSPL/HSPL (R#3): http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1195647" onclick="window.open(this.href);return false;
Návod tam je, nejdřív pomocí DFT_RSPL_WP7FG1_LAUNCH nahraješ RSPL (v instalátoru vyber správnou verzi SPL, pro mnou vybranou originální rom to je 1.69, a až naskočí znova trikolora a bude tam RSPL, tak přes DFT_HSPL_WP7FG1_INSTALL nahraješ HSPL. To ti umožní do budoucna instalovat neoficiální ROMky.

No a pak si tady
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1271118" onclick="window.open(this.href);return false;
stáhneš Deepshining rom, a opět přes trikoloru flashneš do mobila :-)
parni
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 16, 2012 10:57
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od parni »

tak opravdu nevím neustále mi vyskakuje hláška " jako že ttelefon není připojen k PC " abych zkontroloval kabel atd. RESPETKIVE CHYBA 260 . v PC Windows XP se service pack 3, nevíte kde by mohl být problém, už mě nějak nic nenapadá. Jinak samozřejmě děkuju za výborný návod.
skrkoo
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv úno 11, 2010 16:00
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od skrkoo »

ja sitiez neviem rady ale nebude to ovladacom ale skor niecim v telefone ja som to osobne skusal na WIN7 32 ,64, a na winxp32, vzdy to iste + milion navodu na drivre.. Zda sa mi ze ked osm to prvy krat skusal vypisalo mi pri propojeni v tricolore nejaku hlasku conected ci take nieco teraz to uz nezobrazi.
Uživatelský avatar
Gooorila
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon srp 06, 2007 10:23

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od Gooorila »

Opravte mě, jestli se mýlím, ale stejnou situaci, kterou popisujete, jsem zažil na svém HD7 poté, ce jsem se snažil nahrát ROM a neměl jsem přehrané SPL. Telefon se dostal do stavu, kdy není možné jakkoli flashovat telefon.
trojan4x4
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 09, 2013 20:58
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od trojan4x4 »

Zdar chlapi, mám problém, spravil som všetko podľa návodu no nejde mi nainštalovať DS 8.1, vždy mi to hodí error. Downgradol som z 5.XX na 1.60 ( SPL ), dal som tam aj RSPL/HSPL tam kde bola podporovaná HD7, a následne som tam hodil Deepshining 8.1, no inštalácia neprebehne. Stojí to na nule as 5 minút a potom mi to hodí error.

Čo s tým prosím Vás môže byť ?

Ďakujem

//už som prišiel na to čo sa stalo, ja som po inštalácii RSPL reštartol mobil do SPL a tak som sa snažil nainštalovať ROM, takže som šiel inštalovať RSPL ( ano, ktorý sa zapisuje dočasne do RAM ), a hneď na to som tam nahodil ROM, a zatial sa to inštaluje bez errorov.
BazzHacker
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 25, 2014 17:18
Zařízení: HTC HD7

OS 7.8 ● Deepshining v7.8 'NokiaLove' ● Devstore8

Příspěvek od BazzHacker »

čauko mě nejde ten první krok ... stahnu SLSPL ROM a v tom spustím rom update utility a nwm jestli to mam dávat ale pokud jo tak mi to v 1 proc spadne a hned restartuje .. help pls
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů