mozart 7 marketplace

Diskuze o komunikátoru HTC 7 Mozart
Odpovědět
sarlatan
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 02, 2012 11:21
Zařízení: htc 7 mozart

mozart 7 marketplace

Příspěvek od sarlatan »

zdravím ludia , v telefonoch som uplný lajik , mam HTC 7 mozart a chcel by som si nainstalovať nejake aplikacie z marketplace ktoré su free .... ale ako na to ? mam v tom chaos lebo ma to hadže zo stránky na stránku ... bol by niekto ochotný mi to vysvetliť , OS mám 7.10.8773.98
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

mozart 7 marketplace

Příspěvek od Flynn »

Pokud tam máš aplikaci Marketplace, tak v tom nevidím problém, případně si nainstaluj aplikace, které mají vyhledávač a nasměrují tě do MP. Tyto aplikace jsou pod názvy AppFlow AppDiscovery, Aplikace ve světě, Marketplace Search, WP7applist, Marketplace Miner a jiné. Zkus nainstalovat něco prostřednictvím počítače ze stránky http://www.windowsphone.com/cs-cz/store" onclick="window.open(this.href);return false;
sarlatan
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 02, 2012 11:21
Zařízení: htc 7 mozart

mozart 7 marketplace

Příspěvek od sarlatan »

aha , no zo stranky som stiahol jednu app zadara , cez čo to nainstalujem do mobilu ? ( pytam sa jak retard ale moje vedomosti ohladom tohoto su mini ) a len tak pre informaciu nemam odomknutý mob
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

mozart 7 marketplace

Příspěvek od sssugi »

Vo WP7 pri neodomknutom telefone musis stahovat vsetky aplikacie a hry z marketplace..ci uz z mobilu alebo cez web z odkazu ktory tu dal kolega vyssie :-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

mozart 7 marketplace

Příspěvek od Flynn »

Sarlatan: Je vidět, že máš silné nedostatky v používání WindowsPhone a měl bys začít rovnou od základů. Takto se nikam nedobereme. Dokud nepochopíš, jak tento systém funguje a co všechno ti poskytuje, tak je toto všechno ztráta času.
Zde na fóru najdeš vše potřebné. Hledej a čti.
Odpovědět

Zpět na „HTC 7 Mozart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů