HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Diskuze o komunikátoru HTC 7 Mozart
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Totez umi VSP Data,lepe a mnohem rychleji.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Hodnotím to z hlediska toho, že oba servisy využívám. Těžko věřit, že někdo kdo využívá pouze jeden je schopný objektivně tvrdit, že je něco lepší. VSP neumí všechna EU zařízení, tomu můžete věřit, zkuste Vodafone DE, nebo UK produkt. Nevykazuje jim to záruky, protože na to nemají práva. Ale dost už OT, jen nechápu hodnocení někoho kdo nikdy nevyužil alternativu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Jsme v ceske republice,jsou tu nejaka pravidla pristroju urcenych pro ČR,takze me nezajima Vodafone DE ci pod.Nakupuji urcene pristroje pro CR,reklamuji pristroje urcene pro CZ,sedivky me nezajimaji,pokud jste prodejce a nakupujete sedivky a resite reklamace sedivek,verim ze je vam pak VSP Data trnem v oku..Bohuzel Arvato v CZ a DE se o mnoho nelisi.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Mám za to, že ČR patří stále do EU, to co tu říkáte je tedy naprostý nesmysl, podporu bych měl dostat stejnou jako všude jinde v EU. ;) Nesnižuju kvalitu VSP, jen říkám, že nejsou dokonalý, jak se tu propaguje. Trnem v oku mi vůbec VSP není, řešíme přes ně spoustu reklamací a ne jen HTC zařízení ale třeba i Apple zařízení. To je jako kdybych chodil na forum a říkal jsme nejlepší shop, dodáme vše ihned a máme nejlepší ceny. Nemysl. Nejste vůbec objektivní v tomhle směru. Opět hodnotíte kvalitu Arvato CZ a DE bez aktuální zkušenosti, bože. A tohle šedý dovoz mi vůbec neříkejte, to je zažitý výraz pro něco co již dávno neplatí. Trh EU je otevřený a co já vím tak například HTC Touch HD první várky z "české distribuce" vůbec nebyly česká distribuce, ale dovoz a to je prodával Sunnysoft a to je věřte tomu pravda.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Nokia to ma stejne a take si hraje na cz distribuce,takze to neni jen vysada HTC apod..Sunnysoft neprodaval rozhodne nikdy dovoz,navic mluvim s osobnim zkusenosti,Arvato je jeden z ostrasujicich prikladu jak servis vypadat nema.Za 14 let mam zkusenosti z velkou vetsinou servisu,nektere z nich uz nejsou a padli..u Arvata je to jen otazka casu,kdy tento moloch, ktery zamita i opravnene reklamace padne tez.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Jasně, že Sunnysoft prodával první HTC Touch HD z EU, nebyla to CZ distribuce, bože však mi to potvrdil i vrchní technik z VSP, když jsme řešili soudní spor se zákazníkem. Jednalo se o první várku, která se tu prodávala. Kdybyste řekl, že Britex jsou šašci, ale zrovna Arvato... nechápu, s nimy třeba já mám naprosto super zkušenosti.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Tak si te dobre zkusenosti vazte..praxe nejen u me ukazuje ze Arvato je jeden z nejhorsich servisu a budme radi ze HTC v CR ma zrovna VSP Data.Timto to uzaviram.
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Gater »

Tak jsem je možná přechválil, bohužel správně nefunguje podsvícení kláves, ve tmě se vůbec nerozsvítí, tak to tam musím hned poslat nazpátek. Nejspíš špatný světelný senzor na základní desce.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

:roll: Snad to na podruhé vyřeší a nebudeš to muset řešit znovu. Ono není moc zvláštní, že mění hned všechno, psal jsem to již několikrát, mění desku i kvůli reproduktoru, ovšem zajímalo by mě jakým systémem to funguje, repas desek ? Možná. V tomhle jsem vždy obdivoval iPhone, vždy swapují za nové zařízení poskytnuté servisům od Apple na swap.
outbreak
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř pro 08, 2010 17:25
Zařízení: HTC 7 Mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od outbreak »

mam jednu otazocku da sa dako zo Skydrive stiahnut hudba do telefonu? a este jedna drobnost zabaval som sa s omniou7 a ked som pridal hlasitost tak v hornej liste ukazovalo cisla plus este ako taky pasik na boku v akej urovni je hlasitos a len pred nedavnom som si vsimol ze na mozarte mam len cisla a ten pasik na rohu nemam
Uživatelský avatar
wenc
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte pro 09, 2008 16:12
Zařízení: iPad 2, Omnia 7
Kontaktovat uživatele:

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od wenc »

Mám Omnii 7 a žádný pásek u čísel při volume opravdu nemám :) . On ani Samsung teoreticky nemá právo přidávat do systému tyhle "zásadní" změny/fce, jediné co přidávat může (jako každý jiný výrobce WP) jsou vlastní aplikace.
outbreak
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř pro 08, 2010 17:25
Zařízení: HTC 7 Mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od outbreak »

kukni toto ked pusti hudbu a bude pridavat hlasitost cca 1:30

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=9ndIPEhtn6U
Uživatelský avatar
wenc
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte pro 09, 2008 16:12
Zařízení: iPad 2, Omnia 7
Kontaktovat uživatele:

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od wenc »

S největší pravděpodobností to bude tím, že na videu nemá Mango, protože player v WP 7 vypadá docela jinak než ve WP 7.5 a těch změn mezi nimi je docela dost.
outbreak
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř pro 08, 2010 17:25
Zařízení: HTC 7 Mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od outbreak »

aha dik bude to asi v tom ze v Mangu je to upravene
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlasta W. »

Přesně tak, proužek tam byl před Mangem. Jinak pokud vím, hudba jde ze SkyDrive streamovat.
outbreak
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř pro 08, 2010 17:25
Zařízení: HTC 7 Mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od outbreak »

ano prehravat sa da ale ci sa da aj stiahnut to by som potreboval najviac obrazky mam dojem ze sa daju len ta hudba
Kačka
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 08, 2012 19:12
Zařízení: HTC 7 mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kačka »

Ahoj, všechny zdravím. Tento telefon, mozarta, mám druhý den. Hned první den jsem do něho dala baterku, zapla a nepřemýšlela nad tím, že není úplně nabitý. Když jsem si všimla, že červeně bliká, napojila jsem ho USB na počítač a hrála si s ním dál. Po nějaké době se úplně vypl a nešel zapnout. Zkoušela jsem ho dát do normální nabíječky do zásuvky, ale celou noc nereagoval a na obrazovce se objevovala jenom baterka s červenou náplní naspod. Vypadalo to, že se to nenabíjí, ale diodka svítila tak, jako kdyby ano. Tak jak jsem četla na diskuzích, zkusila jsem ho nechat zapojený, vyndat baterku a po par sekundách ji tam zase nahodit. Asi na třetí pokus to vyšlo, ale pořád si nejsem jistá, jestli tedy je ta baterka špatná, nebo to bylo jenom úplně "vycucnuté".
Taky by mě zajímalo, jestli s tím máte někdo zkušenost, a jak vám vydrží baterka dlouho nabitá při občasné manipulaci s telefonem. Dále mi také u počítače děla občas problém zaznamenání telefonu. Někdy se pouze začne nabíjet a nesvítí mu dioda a někdy se připojí jako USB, čim to je?
Děkuji za případné odpovědi.
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Gater »

Ahoj Kačko. A podařilo se ti nakonec tu baterku nabít až k zezelenání diody telefonu ? Většinou když je baterka úplně vycucnutá, tak se telefon pustit nechce a musí se chvíli nabíjet. Mně můj Mozart vydrží přibližně den a pokud s ním nic moc nedělám, tak i něco přes den, ale záleží jak máš nastavené automatické aktualizace např. emailu atd. A co se týče problému s připojením k PC, ten jsem u sebe nezaznamenal, pouze je někdy problém při připojovaní k programu Zune.
Kačka
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 08, 2012 19:12
Zařízení: HTC 7 mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kačka »

Ano, podařilo se mi ho nabít až do zelené diodky. Ale stále nevím, jestli ta baterka bude dobrá, nebo je potřeba koupit novou. Také mám ještě možnost ten telefon poslat zpět. Dneska jsem se dívala, že bych si tam dala nové téma, ale ani za nic nemůžu dojít na to jak :-( Mám ho totiž z Ameriky a nemám k němu český manuál, na internetu jsem na to taky nenarazila. Jsem v koncích :P Zune mi problémy nedělá. Neznáš nějakou univerzální stránku, kde jsou na mozarta napsané postupy dávání témat, písniček, filmů atd? Hlavně na ty témata nemůžu přijít.. Taky bych potřebovala poradit s nahráním češtiny. Zkoušela jsem to, ale hodilo mi to error a dál jsem nevěděla co udělat jinak.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Temata (krome barevnych) na WP nejsou.
Odpovědět

Zpět na „HTC 7 Mozart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů