Oficiální upgrade na Android 2.3

Diskuze o HTC Desire Z se systémem Android a vlastní hardwarovou klávesnicí
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

Re: Oficiální upgrade na Android 2.3

Příspěvek od prcko »

Nie v pohode len mi bolo divne tych 20-30 aplikacii keby som ich mal vyuzivat ja tak som cely den s palcom na telefone :) a vobec nepracujem
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Oficiální upgrade na Android 2.3

Příspěvek od Radek Hübl »

Je pravda ze telefon mam v rukach porad ale palcem po displeji matlam tak 4-5 hodin denne :o)
Pajjoun
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: úte dub 28, 2009 18:59
Zařízení: HTC Desire Z

Oficiální upgrade na Android 2.3

Příspěvek od Pajjoun »

Ahoj, tenhle telefon je jednim z mejch favoritů, ale trápí mě pár věcí. Dostane Sense 3? S tim, že oficiální cestou nedostane ICS jsem se smířil, ale 2.3.5. + to nový Sense bych v tomhle telefonu viděl opravdu rád. Akorát sem nikde nenašel, jestli to plánujou. Netuší někdo z vás?
mist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv lis 19, 2009 13:06
Zařízení: Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Re: Oficiální upgrade na Android 2.3

Příspěvek od mist »

Podle me ho nedostane. Cena DZ sla hrozne dolu a rekl bych, ze se jim to ekonomicky nevyplati. Me osobne vyhovuje vice starsi verze sense. Jinak Desire S ho ma... coz je celkem podobny pristroj tomu nasemu, ale kdo vi.
Pajjoun
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: úte dub 28, 2009 18:59
Zařízení: HTC Desire Z

Oficiální upgrade na Android 2.3

Příspěvek od Pajjoun »

Právě Desire S je druhym telefonem ve výběru, a protože on ho má, tak sem tak nějak doufal, že by ho mohl dostat i DZ, ale s tou cenou je to dobrá připomínka. Asi se teda budeme muset nechat překvapit. :-)
amadeus
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 27, 2011 16:56
Zařízení: HTC Desire Z

Oficiální upgrade na Android 2.3

Příspěvek od amadeus »

Tak pokud mohu taky napsat své poznatky po upgrade systemu na 2.3.3,tak je tedy uvádím.Hlavním a nejhorším poznatkem je velké zkrácení výdrže baterie,potom restartování sense a další drobnosti.Psal jsem na htc kvůli downgrade a teoreticky to delají ve značkové prodejně v Praze ale ještě s nimi o tom komunikuji.Ale zatím jsem to vyřešil jiným launchrem a baterie je zpátky a jinak vše ok.A opravnou verzi upgrade neplánují.Tak asi vše.
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

Re: Oficiální upgrade na Android 2.3

Příspěvek od streki »

Pokud neplanuji opravu, tak neplanuji ani novejsi android. Tak hura na alternativni rom. A dalsi HTC, ne dekuji.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk
Pajjoun
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: úte dub 28, 2009 18:59
Zařízení: HTC Desire Z

Oficiální upgrade na Android 2.3

Příspěvek od Pajjoun »

Tak podle lidí na XDA to vypadá na update v lednu. Lepší lockscreen se dá brát jako jistota, když ho dostal i Wildfire S a snad i kompletní Sense 3.0 by si mohli pro Zetko připravit. :-)

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1382776" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire Z“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů