HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Diskuze o HTC Desire Z se systémem Android a vlastní hardwarovou klávesnicí
Odpovědět
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Radek Hübl »

Já ho mám (2.2.1) a žádný problém jsem nezaznamenal... Maximálně o něco horší výdrž ale to je tak neobjektivní že to ani raději nebudu dál rozebírat... :-)
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od streki »

romec píše:Když to tak čtu, tak su rád, že mě nejde umožnit update....Samé problémy po něm....
JJ bohužel nic moc. Jinak update jsem povolil volbou, kterou odškrtneš v menu Aktualizace systémového softwaru/Plánovaná kontrola. Po odškrtnutí, mě to nabídlo aktualizaci po nakliknutí na Zkontrolovat nyní.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv pro 30, 2010 20:21) --

Jak Vám chodí pad pod displayem? Mě v autě když svítí slunce občas sám od sebe začne rolovat display. Pokud mám zapnutou navigaci tak bohužel také. V šeru ani při umělým osvětlení mě to nedělá. :( Ještě zkusím přidělat držák na sklo, teď jej mám na středové konzoly.
dino.velvet
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte bře 25, 2008 19:50

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od dino.velvet »

Odpusťte mi off, ale nemohu se k tomu nevyjádřit.

Nelíbí se mi tady ty názory těch, kteří jsou nespokojeni s některými vlastnostmi apod. Je potřeba si uvědomit, že každý máme priority někde jinde. A neexistuje telefon a troufám si říct, že ani nebude existovat takový, který bude 100% vyhovovat každému. Proto pánové, kteří říkáte, že jste očekávali víc, tak očekávejte nadále.

Já myslím, že tento přístroj je aktuálně to NEJ co můžte pořídit, pokud chcete HW klávesnici. Z mechanizmu vysouvání jsem měl obavy, ale je to velmi sympatické.

Co se týče výdrže baterie, také bych ocenil kapánek lepší výdrž, ale zase je potřeba si uvědomovat velikost displeje a velikost celého zařízení. Pak si myslím, že výdrž adekvátní těmto vlastnostem. U zařízení tohoto typu jsem si už dávno zvykl, že automatcky na noc připojuji nabíječku. Vlastně od dob, kdy jsem vyměnil Nokii N82 za HTC.

Nejsem znalec, ale po TyTNII, TPII, MILESTONE, jsem se Zetkem velmi spokojen. Fakt moc

Mám jen jeden dotaz : dá se nějak vypnout to odemykání telefonu tahem dolu? prostě zrušit zamykání? Nikde jsem nenašel.

Díky
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Re: HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Bobanovicz »

dino.velvet píše:
Mám jen jeden dotaz : dá se nějak vypnout to odemykání telefonu tahem dolu? prostě zrušit zamykání? Nikde jsem nenašel.

Díky
V Marketu "No Lock"
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Radek Hübl »

-Pavel- píše:Zanesu sem trochu spamu. Včera jsem měl tu čest vidět na vlastní oči tento skvělej telefon a klávesnice mě nadchla, je to krásný kus telefonu a kdybych nebyl na větší displeje, byla by to zajímavá zkušenost. Myslím, že máte být na co hrdí. Libil se mi, opravdu.
A já zase včera měl v ruce D HD a je to fakt plachta, na mě a mé kapsy je to opravdu moc velký kus železa :o)
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od hudyss »

-Pavel- píše:Zanesu sem trochu spamu. Včera jsem měl tu čest vidět na vlastní oči tento skvělej telefon a klávesnice mě nadchla, je to krásný kus telefonu a kdybych nebyl na větší displeje, byla by to zajímavá zkušenost. Myslím, že máte být na co hrdí. Libil se mi, opravdu.
Reknu ti, ze po HD2 jsem si myslel, ze me uz bude mensi displej odrazovat, ale kdyz jsem koupil "Z" tak jsem si zvyknul velmi rychle. A hlavne se s ni super pise, coz ja ted hlavne potrebuji.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od uni »

Ten jsem zkoušel a fungoval mi tak z poloviny, takže jsem ho zase odinstaloval a nevím jak dál, chtěl bych také mít jen odemykací obrazovku kódem (tahem) a nepotřebuji ten krok před tím. I v tomto mi přijde Android až zbytečně zabržděný:-/ Ale např. u Samsungu to funguje lépe, bohužel se pomalu přesouvám do tábora "Sense je zoufalej".
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Radek Hübl »

Z poloviny? Mám ho na SEX10 mini pro a tam šlape v pohodě :-)


Mate nekdo stejny problem u SMS zprav jako ja?

Pokud mám sms pustene na pozadi a prijde mi sms tak mi nezahraje zvuk a ani nevyskoci na stavovene liste, tudiz pokud nespustim aplikaci zpravy tak nevim ze mi nekde odpovedel na sms, pokud aplikaci sms ukoncim tak vse funguje spravne...
giggy
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát kvě 07, 2010 16:09
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od giggy »

MAO píše:Z poloviny? Mám ho na SEX10 mini pro a tam šlape v pohodě :-)


Mate nekdo stejny problem u SMS zprav jako ja?

Pokud mám sms pustene na pozadi a prijde mi sms tak mi nezahraje zvuk a ani nevyskoci na stavovene liste, tudiz pokud nespustim aplikaci zpravy tak nevim ze mi nekde odpovedel na sms, pokud aplikaci sms ukoncim tak vse funguje spravne...
Já mám úplně stejný problém.navíc mi po přečtení sms nezmizi upozornění nové sms ze stavové lišty.dost mi to vadí.zkoušela jsem i jine programy na sms a také nefungovaly. V htc mi nabídli přeinstalování softwaru,ale do toho se mi moc nechce.nemá někdo jinou radu?
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Radek Hübl »

necituj poslední příspěvky ;-)

přeinstalace nepomůže, HR i aktualizaci jsem dělal a problém nezmizel, zatím jediné řešení je že po odeslání sms zprávy si vynutím zavření aplikace zprávy a pak vše funguje správně ale je to šílené řešení...
giggy
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát kvě 07, 2010 16:09
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od giggy »

Tak jsem z marketu stahla chompSMS a jako prvni ze vsech vyzkousenych funguje bez problemu.nevypada sice tak hezky jako orig.program nebo handcent,ale funguje
dino.velvet
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte bře 25, 2008 19:50

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od dino.velvet »

chtěl bych se zeptat, jestli existuje způsob jak kilnout aplikace tak, aby se během několika sekund nespustily znovu. Díky
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od uni »

Ad Nolock, ano z poloviny, 2x to slider nezobrazilo, pak ano, pak ne, pak ano, tak to šlo z domu, třeba to někdy v budoucnu zase zkusím, až bude nějaká novější verze. Momentálně mám ale situaci se zamykáním zařízení nevyřešenou. Osobně mě dost překvapuje, že má Android s takovou prkotinou takové problémy... nebo HTC.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Bobanovicz »

Nevim jestli pouzivas ten co ja, tech widgetu je vic, zkousel jsem asi 3 a vsechny fungovaly i na DHD, vybiral jsem v podstate pouze podle vzhledu widgetu, ted na Streaku No Lock a bez problemu dela to co ma.
Kubaiss
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv lis 11, 2010 10:14
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: CZ / Morava
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Kubaiss »

take mi po update systemu blbne defaultni SMS program, tak dnes mi dosla trpelivost a jako primarni jsem zacal naplno pouzivat Free SMS Sender, ktery jsem ted mel jako sekundarni program. Mam T-M, takze kdyz posilam do sve site SMS, tak to autom. posle pres T-Zones, pokud mate VF, jde tam hezky nastavit VF Park, i u O2 tu tam jde jejich brana.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Radek Hübl »

SMS problem vyresen zde
mist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv lis 19, 2009 13:06
Zařízení: Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Re: HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od mist »

Bohuzel sms problem pretrvava i po aplikovani vyse uvedeneho navodu.
YardaCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř lis 03, 2010 14:06
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od YardaCZ »

taky mi to nepomohlo :-/
Misterio

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Misterio »

Me teda silene vadi to, ze po updatu systemu se mi zacalo stavat, ze prijde sms, prectu ji, ale ve stavove liste mi porad sms zustava :???:
dino.velvet
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte bře 25, 2008 19:50

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od dino.velvet »

Myslím, že nejen Tobě. Já už s touto verzí pořídil a taky mě to pěkně se*e
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire Z“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů