HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Diskuze o HTC Desire Z se systémem Android a vlastní hardwarovou klávesnicí
Odpovědět
mist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv lis 19, 2009 13:06
Zařízení: Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Re: HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od mist »

Folii na tenhle dispej smysl lepit nema. Je to odolny sklo a nemam na nem ani malou rejhu. Navic folie zhorsuje podani obrazu. Na druhou stranu nosim telefon stale v pouzdre, takze mozna proto.

Nabijeni bych oznacil proste jako kazdodenni:-) zalezi hrozne moc na zpusobu pouziti, ale od zarizeni s takovymhle displejem bych tydenni vydrz necekal.
Twin
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 07, 2010 22:29
Zařízení: HTC HD2

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Twin »

Použití fólie jak jsem již psal jednoznačně DOPORUČUJU. Že zhoršuje podání obrazu je dáno nekvalitní fólií, když se použije kvalitní, nedochází ke zkreslení (jednoznačně ale nedoporučuju tzv. antireflexní, tedy řekněme vroubkovanou, tam je zkreslení markantní, a to i u Brando.). Pokud se foun nosí v pouzdře, není to až tak rizikové, i když i tak nikdy člověk neví, kdy se náhodou něco může stát, nicméně jsem už viděl sklo poškrábané právě od klíčů v kapse. Sklo sice kvalitní je, vydrží relativně dost, ale NENÍ nepoškoditelné, a výměna je mnohem dražší než fólie, takže těch pár peněz za zajištění rizika rozhodně stojí...
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od jenda.69 »

Právě o antireflexní uvažuju. "Podání barev" mě až tak netrápí, protože na tom fakt nehodlam upravovat fotky ve Photoshopu. Spíš by mě zajímalo, jak to je s tou vroubkovaností.

Na Kaiserovi jsem měl při koupení právě antireflexní fólii (neznámé značky, byla nalepená původním majitelem) a kromě toho, že na tom nebylo tolik otravných odlesků a nebyly na tom tolik vidět otisky prstů, po tom neklouzal stylus, takže když jsem chtěl trefit malej bod, tak mi z něj stylus neustřelil.

Jenže u prstovýho ovládání bych možná raději, aby po tom ten prst klouzal dobře, takže aby to bylo spíš vroubkovaný někde "uvnitř" - to mám asi smůlu, co? :-D

Jinak když jsem pořídil TP2, tak mi hned první tejden 3x vyklouznul na parkovišti z kapsy displejem přímo na betonový panely (docela jsem se divil, že to displej vůbec přežil), takže právě kvůli takovým věcem bych si to gorilla glass raději ještě pojistil fólií, i když už mám futrál a DZ není celej lesklej, takže tolik neklouže.
Twin
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 07, 2010 22:29
Zařízení: HTC HD2

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Twin »

Já měl antireflexku jedinkrát na X1 a nešlo ani tak o barvy, jako spíš o rozhození celkově ostrosti displeje. Proti gustu..., ale já bych ji nechtěl. S odleskama zas tak velkej problém nemám, DZ má celkem slušnej kontrast.
b.o.i
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: pát lis 13, 2009 11:16
Zařízení: HTC Titan, HTC Desire Z

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od b.o.i »

Zdravim,

tak jsem se pridal k rodine majitelu Desire Z, dlouho jsem se nemohl rozhodnout, od utery ho mam novy a jsem zatim velice spokojeny, az na tu vahu, ale to si zvyknu :-) Aplikoval jsem FULL BODY folii, tak ted aby mi vydrzel co nejdele :-) HW klavesnice byl jeden z aspektu pro me rozhodovani a tak zatim vypada luxusne.
martinnov92
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned srp 01, 2010 12:18
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od martinnov92 »

Dobrý den,
chtěl jsem zeptat, někoho z Vás, kdo již má tento telefon delší dobu, jak je na tom s tou klávesnicí, myslím tím ten mechanismus.
Telefon by jsem si chtěl také pořídit, tak mě zajímají Vaše zkušenosti.
Děkuji za odpovědi.
Twin
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 07, 2010 22:29
Zařízení: HTC HD2

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Twin »

Podle mě je to celý jen jedna velká bublina. Já i pár známých co Zetko mají taky (půl roku až rok) tak mají stejně pevnej (pro někoho nepevnej) mechanismus. ANO, už od začátku se v jedné jediné poloze sám zavírá, ale já na foun zespodu nikdy nečumím a když mám už náhodou (jako že zatím ani jednou) otevřenou klávesnici a foun nad sebou, tak otevřenou klávesnici mám kvůli psaní na ni a v tom případě naprosto přirozeným úchopem zároveň přidržuješ i telefon, takže volnější mechanismus naopak vítám, protože jsem schopnej když chci otevřít telefon i jednou rukou třeba... Takže za mě a spoustu dalších známých je síla pružinek zvolena naprosto záměrně a správně a není s mechanismem jedinej problém... Si dycky někdo vymyslí takovou nějakou senzační zprávu (čím negativnější tím účinnější) a všichni se toho chytaj víc jak blondýny milionářů...
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

Re: HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od streki »

2twin: naprosta pravda, mam stejnou zkusenost. Klavesnice po 8mesicich pracuje jak ma.
martinnov92
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned srp 01, 2010 12:18
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od martinnov92 »

Děkuju za odpovědi.
Tak to jsem rád, láká mě právě ta klávesnice :-)
mist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv lis 19, 2009 13:06
Zařízení: Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Re: HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od mist »

Po to co pise Twin se muzu taky podepsat.
martinnov92
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned srp 01, 2010 12:18
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od martinnov92 »

Dobry den, chtel jsem se vas zeptat, jestli se vam take vybiji 3-4% pri vypnutem displeji. Kdyz si s telefonem hraju baterie se vybiji normalne, ale kdyz zhasnu displej (napr. Jen na minutu) a pak ho zapnu tak mi zmiznou 3%.
Dekuji za vasi odpoved.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Radek Hübl »

A nebude to spis widgetem, ktery ti ukazuje % baterie? Ze potrebuje urcity refresh ;-)
Caddy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned bře 09, 2008 2:07
Zařízení: Motorola Moto G, HTC Desire Z
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Caddy »

mam dotaz na automaticke stahovani mailu - nefunguje stale. Nastaveni mam dobre, maily to stahuje treba pul dne v poradku...a pul dne vubec..pak pri otevreni posty nacte najednou treba za posledni 4 hodiny...tak se chci zeptat, zda to ma nekdo taky, existuje na ot nejaky lek...nez zacnu premyslet, jestli nestahnout jineho klienta.... (ono ten defaultni stejne neni zadny zazrak...)
Twin
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 07, 2010 22:29
Zařízení: HTC HD2

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od Twin »

Já mám zas problém, že z jednoho účtu mi to stahuje správně podle nastavení, ale druhý mi to prostě nestahuje, přitom oba mají podobné nastavení (jen jiné jméno a heslo samozřejmě), oba jsou pro stejný soukromý server...
MarekF
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř zář 07, 2011 19:02
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Příspěvek od MarekF »

Dobrý den. Mám dotaz, jednu noc jsem mobil vypl do stand-by modu a za osm hodin po baterka klesla o jeden celý stupeň. Následující den jsem pouze vypl displej, takže telefon byl v pohotovostním stavu a i když jsem měl povypínanou vešekrou konektivitu (wi-fi, BT..) a neměl spuštěné žádné aplikace, za osm hodin mi baterka klesla sotva o čvrt stupně. Nemělo by to být spíše naopak? Jak se to chová vám? Děkuji za reakce.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire Z“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů