HTC Desire Z: Všeobecné dotazy, řešení problémů

Diskuze o HTC Desire Z se systémem Android a vlastní hardwarovou klávesnicí
Odpovědět
mi38k
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon říj 25, 2010 9:28
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od mi38k »

Jj, jsou tam mapy celé východní evropy. Už jsem to pěkně zredukoval :).
Uživatelský avatar
vellda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 14, 2010 8:56
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Karviná

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od vellda »

tak jsem si koupil 11.11 desire Z. zatím jsem spokojen, jen nemohu na té paměťovce najít ten manuál, našel jsem jen ve složce um : HTC_Desire Z_Czech_QSG.pdf a HTC_Desire Z_Czech_Safety-regulatory.pdf
VSA
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon říj 12, 2009 18:24
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od VSA »

Privezl jsem si tuto "hracku" ze Skotska a chtel bych poprosit o nasdileni mapy CR pro Navigator (Je na SD karte v adresari .data\navigator\Data\Maps). Ja na oplatku muzu poskytnout 865MB France, 54MB Ireland, 457MB United Kingdom. A uzivatelskou prirucku 20100921_HTC_Desire Z_WWE_UM.pdf - tedy v anglictine. Je skoda, ze nam to HTC dava jako bonus, ale pokud si to nekdo nahodou treba smaze, uz to na jejich webu nenajde a posilat to do servisu ? :roll: Ta microSD 8GB je sice hezka, ale Class 2 - tedy hodne pomala :-(
romec
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob lis 13, 2010 11:59
Zařízení: HTC

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od romec »

vellda píše:tak jsem si koupil 11.11 desire Z. zatím jsem spokojen, jen nemohu na té paměťovce najít ten manuál, našel jsem jen ve složce um : HTC_Desire Z_Czech_QSG.pdf a HTC_Desire Z_Czech_Safety-regulatory.pdf
Ten úplnej tam je. ale v angličtině....Český manuál jsem si musel stáhnout

-- doplnění předchozího příspěvku (ned lis 14, 2010 12:23) --

Co používáte za pouzdro? Poraďte, nějaký solidní kožený....
kosi
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 14, 2010 14:17
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od kosi »

Zdravim, při zmeškaném hovoru mi začne blikat bíle trackpad, ale po pár minutách přestane. Myslel jsem, že bude blikat do té doby, než telefon odemknu. Nebo to jde někde nastavit?
Arcao
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát lis 12, 2010 9:34
Zařízení: HTC Desire Z

Re: Re: HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Arcao »

Arcao píše:Ahoj, tak jsem narazil na mensi problem. Aplikace Posta mi nechce stahovat z imap, pokud jsem pripojeny pres wifi. Pokud jedu pres 3G/EDGE/GPRS tak to beha v pohode. Z tcpdumpu, co jsem zkousel na AP, se to ani nesnazi navazat spojeni.
Tak uz jsem na to prisel. Problem byl v tom, ze jsem mel na wifi routeru zapnutou podporu pro ipv6 i presto, ze poskytovatel ipv6 nenabizi. Dle komunikace zachycene pres tcpdump se postovni klient snazil ziskat ip s dns serveru a protoze imap server bezi i na ipv6, tak se postovni klient snazil pripojit pres ipv6. A jelikoz z routeru nevedla ipv6 trasa dal, komunikace koncila na routeru, ktery prichozi pakety zahazoval. Takze po case postovni klient nahlasil: Chyba site!

Stacilo tedy vypnout podporu ipv6 na routeru a uz to beha.

Odeslano z HTC Desire Z pomoci aplikace Tapatalk
ReVoL
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv lis 04, 2010 21:26
Zařízení: SE P1i

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od ReVoL »

kosi píše:Zdravim, při zmeškaném hovoru mi začne blikat bíle trackpad, ale po pár minutách přestane. Myslel jsem, že bude blikat do té doby, než telefon odemknu. Nebo to jde někde nastavit?
Je to pravda? To by mi docela vadilo. Zkoušeli jste někdo jinou (rychlejší) kartu než ta dodávaná class2? Je znát v něčem rozdíl, krom kopírování do PC, jde mi o práci s telefonem, ukládání fotek z fotáku
YardaCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř lis 03, 2010 14:06
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od YardaCZ »

VSA píše:Privezl jsem si tuto "hracku" ze Skotska a chtel bych poprosit o nasdileni mapy CR pro Navigator (Je na SD karte v adresari .data\navigator\Data\Maps). Ja na oplatku muzu poskytnout 865MB France, 54MB Ireland, 457MB United Kingdom. A uzivatelskou prirucku 20100921_HTC_Desire Z_WWE_UM.pdf - tedy v anglictine. Je skoda, ze nam to HTC dava jako bonus, ale pokud si to nekdo nahodou treba smaze, uz to na jejich webu nenajde a posilat to do servisu ? :roll: Ta microSD 8GB je sice hezka, ale Class 2 - tedy hodne pomala :-(
mapy se dají v pohodě stáhnout. V locations - aktualizovat - stáhnout mapy
Uživatelský avatar
vellda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 14, 2010 8:56
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Karviná

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od vellda »

romec píše:
vellda píše:tak jsem si koupil 11.11 desire Z. zatím jsem spokojen, jen nemohu na té paměťovce najít ten manuál, našel jsem jen ve složce um : HTC_Desire Z_Czech_QSG.pdf a HTC_Desire Z_Czech_Safety-regulatory.pdf
Ten úplnej tam je. ale v angličtině....Český manuál jsem si musel stáhnout

-- doplnění předchozího příspěvku (ned lis 14, 2010 12:23) --

Co používáte za pouzdro? Poraďte, nějaký solidní kožený....
a kde jsi ho porosím stáhl ?

jinak jako pouzdro používám kožené, které bylo určeno pro HD2. jinak přemýšlím o koupi InvisibleSHIELD
http://www.bezobalu.eu/invisibleshield- ... e/d-71405/
http://www.invisible-shield.cz/%C3%9Avo ... fault.aspx
kosi
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 14, 2010 14:17
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od kosi »

vellda píše:tak jsem si koupil 11.11 desire Z. zatím jsem spokojen, jen nemohu na té paměťovce najít ten manuál, našel jsem jen ve složce um : HTC_Desire Z_Czech_QSG.pdf a HTC_Desire Z_Czech_Safety-regulatory.pdf
Stáhneš ho tady - http://www.edisk.cz/stahni/91481/Desire ... .57MB.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kubaiss
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv lis 11, 2010 10:14
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: CZ / Morava
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Kubaiss »

taky pokoukávám po nějakém pouzdře na pásek...
vellda: máš nějaký odkaz na to tvoje pouzdro?
a ten InvisibleSHIELD vypadá hodně dobře, ale šel by pak dát do toho pouzdra?
romec
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob lis 13, 2010 11:59
Zařízení: HTC

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od romec »

Tak jsem hodně dneska testoval...Stahoval různý prográmky, tapety.... Jak je s umisťováním tapet na plochu? Stáhl jsem nádherný obrázky (50 000 tapet), při náhledu superostrý, ale jakmile jsem zvolil "uložit jako tapetu", obrázek byl na ploše, ale maximálně roztaženej a rozostřenej!!! Jak docílit toho, aby zůstal zachován rozměr jako při náhledu?
Jinak dík za pomoc při výběru pouzdra....vypadá to zajímavě. Teď jestli se dá koupit i v kameným obchodě 8-)
Tak jsem si říkal, co by se stalo, kdyby tu klávesnici tam vůbec nemontovali....ještě jsem na ní nezkoušel psát :-D
Jak to vyřešíme? Stačili by nějaký strašně tenký magnetický pásky nalepit na obě plochy a bylo by to, ne!! :-D
Jenomže magnet a příjem signálu a GPS, to není asi to pravý ořechový 8-) . Anebo ještě jedna varianta - sekundový lepidlo!! Ale teď vážně, co s tím?
Nevíte někdo, jak dostanu z Oblíbených položek na ploše lidi zpátky mezi kontakty, resp. když stisknu tl. Telefon, tak od tam. Zmizeli mě, jsou jen právě v Obl.pol.
Uživatelský avatar
vellda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 14, 2010 8:56
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Karviná

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od vellda »

Kubaiss píše:taky pokoukávám po nějakém pouzdře na pásek...
vellda: máš nějaký odkaz na to tvoje pouzdro?
a ten InvisibleSHIELD vypadá hodně dobře, ale šel by pak dát do toho pouzdra?
odkaz přesně na moje pouzdro jsem nenašel ale tohle je tomu podobné http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/838 ... bcdb34.jpg
myslím že ta folie InvisibleSHIELD zase není tak tlustá aby se to pak nevlezlo do pouzdra.

ReVoL: Mám spárovaný telefon s HF od Sony Ericssonu HBH-DS205 a bez problémů funguje.
ReVoL
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv lis 04, 2010 21:26
Zařízení: SE P1i

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od ReVoL »

Děkuji za první reakci ohledně HF, náhodou tu Nokii (ck-7w), nebo někdo v okolí? Potřeboval bych to vyzkoušet
VSA
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon říj 12, 2009 18:24
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od VSA »

ReVoL píše:Děkuji za první reakci ohledně HF, náhodou tu Nokii (ck-7w), nebo někdo v okolí? Potřeboval bych to vyzkoušet
Mě tahle HF funguje normálně. Testováno zatím jen dva dny.
ReVoL
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv lis 04, 2010 21:26
Zařízení: SE P1i

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od ReVoL »

Super, to jsem potřeboval slyšet, tak ať hlavně VF napálí pořádnou dotaci
Nerv_one
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob lis 24, 2007 16:10
Zařízení: THL 5000

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Nerv_one »

Jak je to s výměnou karty? Stačí překopírovat obsah původní (vložené) pod Windows na novou?
romec
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob lis 13, 2010 11:59
Zařízení: HTC

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od romec »

Co myslíte, dovede Android nakládat s pamětí nebo je potřeba nějaký Task manager? Nevěřili byste, co programů běží na pozadí!!!!
Arcao
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát lis 12, 2010 9:34
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Arcao »

Nerv_one: Ano
romec: Nemám žádné problémy a zrovna všechny ty Task killery nejsou doporučovány používat, spíše jsou s nimi jen problémy.
Kubaiss
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv lis 11, 2010 10:14
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: CZ / Morava
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire Z: Vaše postřehy, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Kubaiss »

romec píše:Co myslíte, dovede Android nakládat s pamětí nebo je potřeba nějaký Task manager? Nevěřili byste, co programů běží na pozadí!!!!
aspon pak rychleji apps startuje, kdyz ji pak pouzijes znovu
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire Z“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů