Dostupnost Desire Z a HTCSense.com

Diskuze o HTC Desire Z se systémem Android a vlastní hardwarovou klávesnicí
Uživatelský avatar
vellda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 14, 2010 8:56
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Karviná

Dostupnost Desire Z a HTCSense.com

Příspěvek od vellda »

Kubaiss píše:kdyz se zaregistruji pres mobil na HTCsense.com, probehne vse v poradku a zepta se me to, zda chci zapnout funkci Poloha telefonu, tak ji zapnu, ok... Jenze v mobilu to hlasi zapnuto a web pise: "Sledování telefonu je momentálně zakázáno. Z bezpečnostních důvodů povolte tuto funkci v telefonu. Menu-Nastavení-Umístění-Hledání telefonu"... no jenze kdyz tam vlezu, tak tam to mam zaskrtnute, zapnute...

ucet jsem smazal, zalozil znovu a nic... Vam to funguje?
mám ten stejný problém
už jsem zkoušel registrovat jak přes web tak o přes telefon :(

děla to ještě někomu ?? neznáte nějaké řešení ?

Kubaiss: už máš vyřešeno a nebo problém stále přetrvává??
Kodyn
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 14, 2010 22:07
Zařízení: HTC Desire Z

Dostupnost Desire Z a HTCSense.com

Příspěvek od Kodyn »

Kubaiss píše:asi bude nekde ve spojeni problem, protoze kdyz chci spustit aplikaci HTC Likes, tak mi to napise: Připojení k serveru HTC Sense není možné. Opakujte akci později."

jako bych nemel nekde neco nasteveneho...
Koupil jsem telefon minulý týden, ale problém mám úplně stejný...
Už se vám to podařilo nějak vyřešit?

Navíc teda na webových stránkách se mi zobrazuje pouze mapa, věci které popisují v článku smartmaniaci jako poslední hovory, tel. seznam apod. vůbec na webu nemám dostupné :-(
mist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv lis 19, 2009 13:06
Zařízení: Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Dostupnost Desire Z a HTCSense.com

Příspěvek od mist »

Me HTC Likes funguje celou dobu. Zadny vypadek jsem nezaznamenal. Zkousite to pres wifi nebo 3g? Co nejaky firewall nekde na ceste? Deje se vam to treba jen vecer nebo i pres den?

Co se tyce HTCSense.com, tak jsem zkousel vsechny nabizene funkce a fungovaly bez problemu.
zipzip
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 17, 2010 8:45
Zařízení: HTC Desire HD

Dostupnost Desire Z a HTCSense.com

Příspěvek od zipzip »

Kubaiss píše:kdyz se zaregistruji pres mobil na HTCsense.com, probehne vse v poradku a zepta se me to, zda chci zapnout funkci Poloha telefonu, tak ji zapnu, ok... Jenze v mobilu to hlasi zapnuto a web pise: "Sledování telefonu je momentálně zakázáno. Z bezpečnostních důvodů povolte tuto funkci v telefonu. Menu-Nastavení-Umístění-Hledání telefonu"... no jenze kdyz tam vlezu, tak tam to mam zaskrtnute, zapnute...

ucet jsem smazal, zalozil znovu a nic... Vam to funguje?
stejný problém - vyřešila to na záložce Umístění volba Přeinstalovat aplikaci Umístění.
Chiquita_CZ
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 18, 2010 11:44
Zařízení: HTC Desire Z

Dostupnost Desire Z a HTCSense.com

Příspěvek od Chiquita_CZ »

Taky se u mě objevil zmíněný problém, kdy se mapa nezobrazí a místo toho je pouze vypsáno upozornění, abyhc v nastavení zaškrtnul něco, co už zaškrtnuto je. Přeinstalace nepomohla :(
Kodyn
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 14, 2010 22:07
Zařízení: HTC Desire Z

Dostupnost Desire Z a HTCSense.com

Příspěvek od Kodyn »

Já jsem napsal na HTC, co s tím mám dělat, protože přeinstalace umístění mi taky nepomohla...
Odpověď:
Co se týče HTCSense.com, zasílám prohlášení společnosti HTC:

Z důvodu údržby servru a kvůli problémům s výkonem jsem byli nuceni na čas omezit některé z nabízených služeb.
Plná funkčnost bude brzy obnovena. Pracujeme na tom, aby stránka byla v provozu co nejdříve.

Chcete-li odeslat odpověď na tuto zprávu nebo nás informovat, že jsme úspěšně odpověděli na vaši otázku, .... atd...
Ale nejsem si jistý, jestli to řeší naše problémy... těžko říct...
pevo
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát říj 03, 2008 16:00

Dostupnost Desire Z a HTCSense.com

Příspěvek od pevo »

Mě tedy pomohla také až ta přeinstalace. Předtím bylo moje Zetko někde v Guinejském zálivu :-)
ReVoL
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv lis 04, 2010 21:26
Zařízení: SE P1i

Dostupnost Desire Z a HTCSense.com

Příspěvek od ReVoL »

Taky mě to psalo at povolím v telefonu, přeinstalace nepomohla a dnes kouknu na HTCSense a už se mi zobrazuje telefon na mapě, jenže někde v Africe:-(
Kubaiss
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv lis 11, 2010 10:14
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: CZ / Morava
Kontaktovat uživatele:

Dostupnost Desire Z a HTCSense.com

Příspěvek od Kubaiss »

tak jsem na to po delsi dobe zase kouknul, zda mi to jde. odhlasil jsem se z HTC Sence a opet prihlasit mi uz nejde, hlasi to: chyba prihlaseni - ucet neni mozne potvrdit - zkontrolujte svuj e-mail a heslo. pres web se v poradku prihlasim.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire Z“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů