CM 10.1(NB) ace M3 - blbne foťák

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Mousty
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 02, 2013 16:38
Zařízení: HTC Desire HD

CM 10.1(NB) ace M3 - blbne foťák

Příspěvek od Mousty »

Zdarec @ll.
Na úvod se omlouvám, pokud jsem tímto zduplikoval téma ve kterém se můj problém probírá, ale TOPIC jsem nenašel.

Před cca 2 měsíci jsem flashnul cyanogenmod 10.1-20130411-UNOFFICIAL-ace-M3 běžící na v 4.2.2 a začal jsem mít asi před 14 dny problém s foťákem. Zaostřím, vyfotím, kousne se obraz s fotkou a nejde nic dělat... Po chvíli se dostanu skrze HOME na výchozí plochu a zkouším opět zapnout foťák a každá apka (stand. foťák, ProCapture i CameraPro) hlásí, že se nelze připojit k fotoaparátu.

Zkoušel jsem hard reset, znovu naflashovat ROM a opět se mi to stává při cca každém 3-5 spuštění foťáku.

Nemáte s tím někdo pls nějakou zkušenost?
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: CM 10.1(NB) ace M3 - blbne foťák

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

A s jinou ROM problém zmizí?
Mousty
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 02, 2013 16:38
Zařízení: HTC Desire HD

CM 10.1(NB) ace M3 - blbne foťák

Příspěvek od Mousty »

Zkoušel jsem CM 7.2.0ace a zlobit to přestalo. Myslím, že to bude na 99% ROMkou, ale CM mi vyhovuje ze všech nejvíc. Samozřejmě chci zůstat na verzi 10.1 i když není stabilní verze pro DHD. Někde jsem četl, že je možné modifikovat přímo v ROMce aplikaci pro výchozí foťák. Pravda je, že v CM 10.1 je ve foťáku funkce na panorama, která na DHD nejde v žádném případě spustit.

Napadlo mě, jestli se nedá do CM 10.1 nacpat apka foťáku třeba z 7.2.0 nebo z jiné ROMky, kde v pohodě funguje.
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

CM 10.1(NB) ace M3 - blbne foťák

Příspěvek od Vacclaf »

CM je NoSENSE, bych řek. Já jsem zastáne Sense ROMek, ale můžu určitě říct, že CM NENÍ jediná ROM, kde funguje PANORAMA. Tak třeba ROM, co mám v podpisu, nebo VenomousDroid, nebo ViperDHD či SVHD atd....
Pokud ti nevyhovuje SENSE a jsi ochoten vzdát se JB(4.2.2) zkus třeba 4.0.4 NoSense a budeš mít stabilní ROM a funkční PANORAMA.
Mousty
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 02, 2013 16:38
Zařízení: HTC Desire HD

CM 10.1(NB) ace M3 - blbne foťák

Příspěvek od Mousty »

Právě že jsem zkoušel hodně ROMek a jak říkáš, NoSENSE mi vyhovuje. Jinak mi ani tak nejde o základní funkci na focení panoramat, k tomu mám ProCapture. Spíš se mi stává, že jsem potřeboval na rychlo vyfotit momentku kvůli práci a musel jsem vyndat z telefonu baterku a nechat ho znovu naběhnout abych foťák spustil. Když pospíchám, tak je to dost nepříjemný :-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů