Jak nahrát novou ROM

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

Jak nahrát novou ROM

Příspěvek od bobik91 »

Přidávám hlášku z aahk. Děkuji za rady. Z internetu se mi to prave nechce stahnout cemus nerozumim..
Přílohy
Bez názvu.png
(159.53 KiB) Staženo 520 x
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Re: Jak nahrát novou ROM

Příspěvek od strojvudce »

A proč když se tě zeptal, jestli má tu ROM stáhnout nedáš yes? Potom nezačne stahovat? Na obrázku jsi mu řekl že nechceš.

Doporučuji mít vedle AAHK v dalším okně otevřený prohlížeč, v něm překladač, např. od Googlu a každou minimálně otázku, kterou ti AAHK položí, si v překladači přeložit.
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

Jak nahrát novou ROM

Příspěvek od bobik91 »

Ja se omlouvam, vlozil jsem blbej obrazek, anglicky umim. Prave, ze mi to nejde stahnout cykli se to. Nyni snad spravny obrazek.
Diky za postrehy
Přílohy
1.jpg
1.jpg (84.27 KiB) Zobrazeno 5152 x
eskeip
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 02, 2014 22:40
Zařízení: HTC DESIRE HD

Jak nahrát novou ROM

Příspěvek od eskeip »

zdravim chalani, mam doma htc desire hd od spoluziaka a snazim sa mu tam nahrat novsi android, odblokoval som bootloader cez original HTC navod na HTCdev.com nasiel som nejake ROMky na xdevelopers ale ani jedna z nich mi neide, nainstaloval som aj CWM nejaku verziu touch 5,x,x,x este ked telefon isiel, potom som skusal nahrat asi 3romky no ani jedna z nich neide, sale svieti len t.mobile a nic viac,neviete v com moze byt problem? ako ho odstranit? pozeral som navody na to s-off a downgrade,ale vsade potrebujem mat zapnuty telefon.poradte prosim.
eskeip
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 02, 2014 22:40
Zařízení: HTC DESIRE HD

Jak nahrát novou ROM

Příspěvek od eskeip »

inak bobik tu mas stranku z ktorej si mozes stiahnut subor ktory potrebujes,, a nakopiruj si to do zlozky,a nebude ti pisal ze to mas len premenovane....
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2193681" onclick="window.open(this.href);return false;
vie mi niekto poradit co s tym DHD?
neviem preco ale ja tam ten software nemozem dostat,tu je log:
Obrázek


....spravilo to 2x ,pocas toto stale svietilo HTC...a po druhom neuspesnom pokuse mi zasa nabehlo T-Mobile....nwm co s tym.... musim ho aspon dostat do stavu aby sa zapol...a romku som si nezalohoval....kurnik...
...kazdopadne toto co som robil a z coho je tu LOG je programik aahk2_v2.15_public, a spusteny aahk2_fastboot, lebo aahk2 mi nesiel, kedze telefon sa mi nezapne...vie mi prosim niekto pomoct?

......
...........
................ uz to mam, http://androidforum.sk/sprava36311.html#p36311
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů