Padání systému

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Padání systému

Příspěvek od Lestr »

Zdravím a mám dotaz.
Už se tu dřív řešil problém s padáním Sense. Když se kliklo na tlačítko home a nebo po vyjetí z aplikací tak Sense padlo a znovu se načítalo. A nebo se objevila bílá obrazovka s obrázkem HTC .
Nějak se říkalo že by to mohla způsobovat zaplněná RAMKA ale mě ani promazání nepomohlo. Zkusil jsem teda nainstalovat Launcher Go a nastavil ho jako defaultní.
Ani to mi ale nepomohlo a po odemknutí obrazovky se načítá zase tenhle launcher.
Nevím si stím už rady. Stává nebo stávalo se to někomu ? Ještě jsem nedělal Hard reset a nevím jestli by to pomohlo ???

Jak případný hard udělat ?
Už mě vážně štve dlouho načítání po odmeknutí obrazovky když chci třeba rychle použít telefon k focení nebo hovoru atak. Načítání 10sekund mě dokáže neskutečně nas... :twisted:
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Padání systému

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Padání systému

Příspěvek od Lestr »

Tak jsem udělal Hard-Reset a ani to nepomohlo. No aspoň se mi vymazala nepotřebná data z telefonu a trochu uvolnilomísto.
Jinak po nahrání aplikací pořád ten stejný problém. I jsem zkoušel hledat jestli to nedělá nějaká aplikace a po nainstalování jsem pár hodin čekal co to se systémem udělá. Po zapnutí mobilu se zase načítalo Sense jakoby odznova, tak jsem nainstaloval Go Launcher. Ze začátku dobrý ale pak stejný problém. Už mě to štvalo protože pokaždý když jsem zapnul mobil tak se 10 sekund načítal systém a všechny aplikace takže s mobilem nešlo nic dělat, a když potřebujete třeba honem zavolat nebo vyfotit tak mě to neskutečně štvalo.
No zkusil jsem nainstalovat ADW Launcher a hle .............. vše jedeeeeeee. Nic se nenačítá, nic nepadá . Nastavím se všechno tak jak chci .... Vymazal jsem teda GO, ADW nastavil jako výchozí a díky bohu vše jede jak má. /klepu na zuby/
:)
Jackun
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon pro 27, 2010 12:45
Zařízení: Sony Ercson Xperia X1

Padání systému

Příspěvek od Jackun »

Tak co, vyřešil jsi to něják? Dělá mi to docela často.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů