Samovolné spouštení navigace

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Lordzata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: ned črc 12, 2009 11:32
Zařízení: HTC Desire HD 32GB Kingston

Samovolné spouštení navigace

Příspěvek od Lordzata »

zdravím, před půl dnem se mi zničeho nic začla samovolně spouštet výchozí navigace. Nic nového sem neinstaloval a dělá to i po obnově továrních nastavení. Proste mám vyplý displej a zničeho nic se rozsvítí a kdyz odemču uvodní obrazovku tak mi najede navigace. Nevíte nekdo co s tim? Dos mě to štve delá to klidne i 3x za minutu. Vubec nevím co se stalo.

Prosím o pomoc.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Samovolné spouštení navigace

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Pokud to dela i po obnove tov. nastaveni, je to divne. Pokud mate root, muzete program zablokovat a nebude se vubec spoustet.
lucas14
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát srp 10, 2012 17:41
Zařízení: Htc desire HD

Samovolné spouštení navigace

Příspěvek od lucas14 »

Mam uplne stejny problem. Chce to po mne zadat licencni klic nebo koupit. Natahaly se mi do telefonu mapy k novy offline navigaci, ktera by se mi docela hodila, ale nechce se mi platit tu cenu jakou tam maji... Navic by mi nestacil jeden balicek (cesko je v balicku vychodni evropa, a pak si kupovat dalsi zeme by me vyslo cca na 100€...) Jakej mas telefon?
Asi by to vyresilo odinstalovani navigace, ale to se mi nechce protoze ji pouzivam. Jeste se na to mrknu a kdybych na neco prisel tak napisu.
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Samovolné spouštení navigace

Příspěvek od dufulo »

Lordzata píše:zdravím, před půl dnem se mi zničeho nic začla samovolně spouštet výchozí navigace. Nic nového sem neinstaloval a dělá to i po obnově továrních nastavení. Proste mám vyplý displej a zničeho nic se rozsvítí a kdyz odemču uvodní obrazovku tak mi najede navigace. Nevíte nekdo co s tim? Dos mě to štve delá to klidne i 3x za minutu. Vubec nevím co se stalo.

Prosím o pomoc.
Nemáš nejakú špinu v usb porte? Možno ti skratuje piny, mobil si myslí že je vložený v docku a automaticky sa spustí navigácia...
lucas14
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát srp 10, 2012 17:41
Zařízení: Htc desire HD

Samovolné spouštení navigace

Příspěvek od lucas14 »

Usb port by mel byt v poradku, problem mam ale s jackem od sluchatek, pokud je pripojim tak mi je to zaclo brat jako headset s mikrofonem a samovolne vytaci posledni volane cislo, vypina a prepina muziku atd... sluchatkama to neni, dela to se vsema. Mam ho skoro 2 roky tak uz mu asi zacina hrabat... :)
Pokud bys mel ale jakykoliv napad tak budu rad.
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 173
Registrován: ned črc 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Samovolné spouštení navigace

Příspěvek od Pepanisko »

Našel jsem to na netu, stačí připojit k PC v režimu Mass storage, ze složky .data smazat celou složku s daty od té navigace (tuším složka Navigator bo tak nějak), poté odpojit, vyndat a zandat pam. kartu zpět, v mobilu spustit tu navigaci, napíše to upozornění že je něco třeba stáhnout, stáhněte co po Vás chce a vypněte. Mě to pomohlo, pište reakce.
lucas14
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát srp 10, 2012 17:41
Zařízení: Htc desire HD

Samovolné spouštení navigace

Příspěvek od lucas14 »

Dekuji, vyzkousim a dam vedet.
lucas14
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát srp 10, 2012 17:41
Zařízení: Htc desire HD

Samovolné spouštení navigace

Příspěvek od lucas14 »

Tak to vypada ze to pomohlo. Postupoval jsem podle navodu a nic to po mne stahovat nechtelo.
Dekuju za navod!
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 173
Registrován: ned črc 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Samovolné spouštení navigace

Příspěvek od Pepanisko »

To jsem rád, sledujte to a kdyžtak pište co a jak. ;-)
lucas14
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát srp 10, 2012 17:41
Zařízení: Htc desire HD

Samovolné spouštení navigace

Příspěvek od lucas14 »

Problem samovolneho spousteni je vyresen, dokonce jsem vycistil jack a telefon sam nevola a neprepina hudbu po pripojeni sluchatek, bylo to zpusobeno necistotou v nem. Jen ta offline navigace od googlu asi behat nebude bez zakoupeni map... :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů