ikonka baterie (status nabijeni )

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Sa-ff-a
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 07, 2012 14:11
Zařízení: HTC Desire HD

ikonka baterie (status nabijeni )

Příspěvek od Sa-ff-a »

Ahoj , mala ikonka baterie , ktera je v pravo nahore u hodin se mi ikdyz nenabijim telefon porad chova jako kdyz se telefon nabiji :( a tedka mi to napsalo i hlasku ( Vas telefon pouziva vetsi proud nez je nabijecka schopna dodat vypnete telefon nebo zavrete nepouzivane aplikace )

Setkal jste se s tim nekdo a jak to resit ?

Dekuji :wink:
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

ikonka baterie (status nabijeni )

Příspěvek od Vacclaf »

Skusil bych nabíječku připojit a po pár vteřinách odpojit. Pokud nepomůže, tak restart. Pokud ani tak nepomůže, tak vypnout, baterii na několik minut ven, pak z5 a zapnout i uvidíš. Pokud ani to nepomůže, pak obnova tovarního nastavení. Ještě bys mohl napsat, jestli máš DHD v původním stavu, nebo je ROOTnutý, popř kterou ROM máš nainstalovanou. ;-)
Sa-ff-a
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 07, 2012 14:11
Zařízení: HTC Desire HD

ikonka baterie (status nabijeni )

Příspěvek od Sa-ff-a »

Tak jsem zkousel veskere veci co jsi popsal a ani jedna nezabira :( a HTC mam v povodnim stavu bez ROOTU
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

ikonka baterie (status nabijeni )

Příspěvek od Vacclaf »

Tak teď už mně napadá jen REKLAMACE. Samozřejmě, pokud je možná.
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

ikonka baterie (status nabijeni )

Příspěvek od Lestr »

mě se tadle hláška objevuje taky ale jen když telefon dojíždí do úplného nabití. Nevim jestli je to nějakým proudem nebo zahřátím baterky nebo co..... zkusil jsem dycky shodit nabíjení, dát kill všech aplikací a pak znovu nabít a vpoho.
Jinak ikona je vždy ok, jen vyskočí hláška.
Jestli je to na reklamaci nevím,ale mě se to neděje pořád, jen třeba 1x za 14 dní a to nabíjím každý den.
Jestli ti to hlásí taky občas tak nevím jestli to na reklamaci vyřeší. Dle mého názoru to tam sice dáš,ale napíšou ti že závada nebyla zjištěna. Něco jinýho je jestli se ti ta hláška objevuje pi každém nabíjení.
Jo a ještě zkus vypnout telefon a vyndat baterku a tím telefon jakoby znovu "nahodit" to mi taky někdy pomohlo .....
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů