Nastavení aplikací

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Nastavení aplikací

Příspěvek od Lestr »

Zdravím a měl bych dotaz do diskuze. Mám v DHD nainstalovány aplikace např. prohlížeč nebo Bussines kalendář. Pro příklad - když v aplikaci Soccer mám zápas a u něj možnost převézt do kalendáře, tak pak mám možnost vybrat jako defaultní kalendář buďto kalendář v sense a nebo ten Business. Když odfajfknu Bussines, tak další už se automaticky ukládá v tom Business, To samí třeba v prohlížeči, mám pro příkald 3 prohlížeče, a když kliknu na odkaz tak se mi ukáže možnost otevírat odkazy příště vždy v tom uričtém co nastavím. A má otázka - když toto nastavím, existuje pak nějaká možnost jak toto zrušit ? Aby se tedy znovu nabídlo v jaké aplikaci /prohlížeči/ otevírat např. odkazy ? ? Nevím jestli jsem to popsal správně ale snad jo......
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Nastavení aplikací

Příspěvek od xax41 »

Zkus hledat v Marketu Browser Chooser, Browser Selector apod. Kdysi jsem neco takoveho pouzival, ale co existuje ICS Browser Plus, tak pouzivam jenom ten nastavenej v rezimu Desktop a mam vse jak na pocitaci.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nastavení aplikací

Příspěvek od koumes »

To Lestr : Jde to v nastaveni aplikaci,po otevreni dane aplikace tam je polozka spoustet jako vychozi a pod tim vymazat vychozi nastaveni.

To xax41 : Naco dalsi balast do systemu?
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Nastavení aplikací

Příspěvek od Lestr »

zdravíma díky za tip, ale koukal jsem do nastavení toho kalendáře u kterého jsem si nechtěně nastavil jako výchozí a tam není žádné takové nastavení co popisuješ. Rád bych totiž nastavil jako výchozí ten Busines kalendář ,ale tím že jsem to už v té aplikaci která se ptala který z kalendářů použí pro další funkci jako výchozí odkliknul kalendář v DHD tak to už nevrátím. Ale nějak by to jít mělo. Instalovat něco "dalšího" se mi taky moc nechce. Mělo by to přeci jít nějak vrátit. U prohlížeče je mi to jasný, tam je ta možnost použít jako defaultní, ale u toho kalndáře ne ......
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nastavení aplikací

Příspěvek od koumes »

Tak jeste jednou :V Nastaveni - Aplikace - Sprava aplikaci - tam vyber jakou chces a vymaz vychozi nastaveni.
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Nastavení aplikací

Příspěvek od Lestr »

Juju, pak jsem to taky našel když jsem sroloval v nastavení jednotlivý aplikace tím menu dolů.
Díky za radu :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů