ROM

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
HTC DHD
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob kvě 19, 2012 2:15
Zařízení: HTC Desire HD

ROM

Příspěvek od HTC DHD »

Ahoj,
Chtěl bych požádat - poprosit o pomoc. Dnes jsem odemkl DHD přes Bootloader. Teď bych chtěl nainstalovat svojí ROM ,ale bohužel mi to stále nějak nejde. Vypnu telefon vytáhnu baterii zase jí vložím na zpět stisknu klávesu down a power tím mě to odkáže do takového servisního menu. Úplně nahoře mám v růžovém napsáno UNLOCKED takže předpokládám že je Bootloader v pořádku odemčen. Teď jsem si stáhl ROM vložil jí do rotu pam. karty a jako před tím .... Vypnu telefon vytáhnu baterii zase jí vložím na zpět stisknu klávesu down a power tím mě to odkáže do takového servisního menu. Tam vyberu recovery naskočí logo HTC na bílé obrazovce pak se jako by začne připravovat ,ale naskočí mi tam zase logo HTC s takovým červeným trojúhelníčkem ,bleskem nebo co to je. No a čekal jsem že bych vybral ROM k instalaci ,ale bohužel nevím jak nic se mi tam neukáže k dispozici. Prosím tedy o radu jak tam tu ROM může dostat dík moc.
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

ROM

Příspěvek od Vacclaf »

Pokud tvá ROM není flešovací v bootloaderu a nemá název PD98IMG.zip, tak ji přes bootloader určitě neflešneš. Rozhodně neměň název *.zip soubotu ROM. Ani pak by ti to nešlo a mohl by sis způsobit problémy. Musíš si do DHDčka dostat RECOVERY. Návod jak na to jistě najdeš. Pak se z bootloaderu do Recovery dostaneš. Vycházim z toho, co jsi popsal, že pokud dáš v bootloaderu příkaz Recovery, nic se nestane (nebo spíš stane, ale né to co má). Doporučím ti Recovery Touch. Dneska jej potřebují, nebo spíše chtějí všechny ROM se Sense 3.5 a výš. :wink:
HTC DHD
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob kvě 19, 2012 2:15
Zařízení: HTC Desire HD

ROM

Příspěvek od HTC DHD »

Dík za radu. Našel jsem tento postup tak se ptám jestli je správný ,ale jen v něm nefungují ty odkazy na to stažení.
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

ROM

Příspěvek od xax41 »

Na xda urcite funguji.
HTC DHD
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob kvě 19, 2012 2:15
Zařízení: HTC Desire HD

ROM

Příspěvek od HTC DHD »

Ještě bych se chtěl zeptat jak dlouho trvá instalace té ROM? Já už cca 30min koukám na bílou obrazovku s logem HTC a nic. Dík
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

ROM

Příspěvek od xax41 »

To je dlouho. Neco mas spatne.
HTC DHD
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob kvě 19, 2012 2:15
Zařízení: HTC Desire HD

ROM

Příspěvek od HTC DHD »

Takto jsem to udělal:

1: Použite métodu od HTC na odomknutie bootloaderu! Stiahnite a nainštalujte potrebný súbor pre úspešné odomknutie (v tomto prípade HTD Desire EUROPE) a z PC nainštalujte
2: Po správnom aplikovaní HTC metódy musíme mať v bootloaderi namiesto LOCKED napisane UNLOCKED
3: Stiahneme si sdk a rozbalime na plochu
4: Stiahneme si Recovery rozbalime a subor nakopirujeme do sdk
5: V PC klikneme na start a spustime CMD
6: do príkazového riadku napíšeme
cd desktop/sdk/sdk a dame enter
7: V telefóne zapneme USB ladenie (Nastavenia/aplikácie/vývoj) a napíšeme príkaz:
adb reboot-bootloader a dáme enter, počkáme 10 sekúnd a hneď ďaľsí príkaz
fastboot flash recovery recovery-clockwork-5.0.2.0-ace.img a dáme enter

Pak jsem zadal tu instalaci ROM a rozbalila se pak jsem měl udělat restart to jsem udělal no a HTC už najelo jen do loga. :-(
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

ROM

Příspěvek od Vacclaf »

No, na mně trošku krkolomný návod na flashnutí Recovery, ikdyž návod na ROOT, podle kterého jsem já dělal ROOT...no škoda mluvit.
Hele, mrkni sem: http://androidforum.cz/jednoduchy-sposo ... 19473.html
Pořádně si to prostuduj a uvidíš, že je to jednodušší. V jediném programu, který jede pod Windowsama, provedeš vše jednoduše a rychle.
Zkus a uvidíš. ;-)
HTC DHD
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob kvě 19, 2012 2:15
Zařízení: HTC Desire HD

ROM

Příspěvek od HTC DHD »

Dík a bude to nějak fungovat když mi telefon už nenajede ani na plochu? Najede jen do HTC loga a konec.
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

ROM

Příspěvek od Vacclaf »

Snadná pomoc. Najdi někde RUU aktualizaci ve tvaru PD98IMG.zip a tu nahrej v Bootloaderu (doufám, že bootloader ti normálka jede). Jkmile tu najede ROM, tak se připoj k PC a použij ten UltimateMultiTool (donate je k ničemu, poslal jsem tvůrci pár peněz a žádné výhody mi to nepřineslo).
Nebo vydrž, pošlu ti link na RUU.

Tady na této stránce hned v prvním příspěvku klepni na odkaz a najdi nějakou RUU , nejlépe WWE ;-)
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1335027
HTC DHD
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob kvě 19, 2012 2:15
Zařízení: HTC Desire HD

ROM

Příspěvek od HTC DHD »

Okay dík moc vyzkouším to jak mile to tam půjde stáhnout teď jsou všechny sloty koukám obsazeny. Pak dám vědět.
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

ROM

Příspěvek od xax41 »

A chces na to stazeni pujcit Premiovej Account? Co je to za server?

Edit: Uz to vidim, FileFactory. To muzu
HTC DHD
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob kvě 19, 2012 2:15
Zařízení: HTC Desire HD

ROM

Příspěvek od HTC DHD »

Dík si hodný ,ale už to asi nebude třeba. Já to teď stahuji z hotfile tak snad to půjde. Jinak je to server http://www.filefactory.com" onclick="window.open(this.href);return false;.

Jen jsem si všiml že na XDA je i origo ROM a je už ROOTED ,ale bohužel nefunguje odkaz ke stažení. Mě napadlo že bych jí tam dal když je už rotnutá a pak bych to přehrál jinou ROM to by mělo jít ne?
Tady je odkaz http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1431986 ale když ten odkaz jim nejde tak to asi stejně nezkusím.
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

ROM

Příspěvek od xax41 »

Nejdriv flashni tu original WWE, potom si trikrat precti navod jak vse udelat, stahni si vsechno potrebne dopredu a nemas co zkazit.
HTC DHD
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob kvě 19, 2012 2:15
Zařízení: HTC Desire HD

ROM

Příspěvek od HTC DHD »

Tak s toho hotfile je to normálně exe ROM tu tam dát nejde. Můžeš mi tedy půjčit ten premium účet abych to stáhl z tamté stránky? Dík Snad je to tam normálně v tom zipu.
Tak už jsem našel zip. Zkouším to od tud snad to půjde http://www.filecrop.com/74693503/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

ROM

Příspěvek od xax41 »

Mas soukromou zpravu.
HTC DHD
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob kvě 19, 2012 2:15
Zařízení: HTC Desire HD

ROM

Příspěvek od HTC DHD »

Jo mohl by mi někdo dát přímí postup jak to mám udělat? Já jen abych to znova nezkazil. Za chvilku zkusím nahodit tu origo ROM tak snad to půjde.
HTC DHD
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob kvě 19, 2012 2:15
Zařízení: HTC Desire HD

ROM

Příspěvek od HTC DHD »

Prosím ještě jednou. Mohly by jste mi napsat přímo co mám udělat když mi najede jen do loga.
Můj stav je:
stav tel je: UNLOCKED
ace pvt ship s-on rl
HBOOT-2.00.0029
microp-0438
radio-26.14.04.28_M
Tady jsem něco četl ale nějak nerozumím jak na to když to mám připojit přes USB k PC
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1259821" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1054304" onclick="window.open(this.href);return false;
http://androidforum.cz/brick-pomoc-t25268.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jen koukám že potřebuji udělat S-OFF ,ale bohužel nevím jak na to když mi to najede jen do loga. Dík moc pánové za pomoc.
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

ROM

Příspěvek od Vacclaf »

No a tady jsi narazil na problém a nevíš kudy kam. Chjo, to je práce. Dal jsem ti materiál k nastudování, a jak jsi s ním naložil? Napsal jsem ti postup a co jsi udělal? :roll:
Ale abys neřekl, tak ještě jednou a polopatě.
1. Stáhni si RUU z odkazu, co už máš. Ta bude ve formátu PD98IMG.zip, nakopíruj na kořen SD karty a spusť bootloader. Instalace začne SAMA.
2. Máš fungující phoun, který připojíš přes USB k PC a v PC zapneš Ultimate MultiTool
3. Pokračuj podle návodu k UMT, odkaz již máš také.

A příště, než se do něčeho pustíš, nejprve si pořádně prostuduj CELÉ VLÁKNO, abys narazil na všechny již známé problémy a zjistil, jetli třeba už mají řešení. Pak nebude docházet k duplicitě témat, ju? ;-)

Edit:
Pokud bys chtěl dělat downgrade HBOOTu, tak na to použij program Advanced Ace Hack Kit. Já ho nezkoušel, ale údajně umí downgradeovat HBOOT z verze 2 na 0.85. Něco málo k tomu se dočteš třeba tady: http://androidforum.cz/post345075.html#p345075 (první dva příspěvky přeskoč).
HTC DHD
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob kvě 19, 2012 2:15
Zařízení: HTC Desire HD

ROM

Příspěvek od HTC DHD »

Jenomže na tom odkazu je to v exe a né v tom PD98IMG.zip
Tady jsem našel ten PD98IMG.zip http://uloz.to/x4RabcH/pd98img-zip" onclick="window.open(this.href);return false; když to dám na kartu zapnu MT do bootloaderu tak to začne samo načítat ,ale vždy mi to napíše no img když na to najedu abych to instaloval sám tak mi to zas napíše instalace přerušena. Napadlo mě jestli nepotřebuji náhodou stejnou verzi co tam byla...?
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů