ROM

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
perteus
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned čer 03, 2012 7:26
Zařízení: HTC Desire HD

ROM

Příspěvek od perteus »

No a tady jsi narazil na problém a nevíš kudy kam. Chjo, to je práce. Dal jsem ti materiál k nastudování, a jak jsi s ním naložil? Napsal jsem ti postup a co jsi udělal? :roll:
Ale abys neřekl, tak ještě jednou a polopatě.
1. Stáhni si RUU z odkazu, co už máš. Ta bude ve formátu PD98IMG.zip, nakopíruj na kořen SD karty a spusť bootloader. Instalace začne SAMA.
2. Máš fungující phoun, který připojíš přes USB k PC a v PC zapneš Ultimate MultiTool
3. Pokračuj podle návodu k UMT, odkaz již máš také.
No a tady jsem já narazil na problém. Dle tvého postupu:

1. Stáhnul jsem si PD98IMG.zip a dal na SD kartu. Bootloader jej našel a něco prováděl. Na konci jsem byl opět v bootloaderu a tak jsem dal restartovat telefon.
2. Nemám fungující telefon. Svítící zelené logo HTC na bílém podkladu celou noc. Co jsem si všiml, tak mi zůstal recovery ClockWorkrecovery i když se zřejmě měl přepsat na ten, co je obsažený v tom zip archívu. Jinými slovy nevím co telefon prováděl, ale nenainstaloval zřejmě nic.
Už jsem zkusil i formatovat vše co se dalo a udělat znovu instalaci 4 romek, co jsou určeny pro můj telefon. Výsledek stejný. Na SD kartě se objeví složka této romky ale po restartu nenaběhne telefon. Jediné co mohu je bootloader a fastboot. Napadkla mě jedna věc. Pomůže, když rozbalím zip toho souboru v bodě 1 a postupně img soubory co tam jsou flashnu ručně? Je to možné?

Zatím pročítám všechny možné diskuze, ale vždy dotyčnému s podobným problémem stačilo nahrát ten soubor. Nechápu, proč u mě to nejde. Pokud vezmu exe soubor, který je taky ke stažení, tam přes fastboot mi dá program možnost aktualizace ale ta skončí vždy chybovým hlášením a dle výpisu to končí na recovery.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů