Dotaz na aktualizaciu

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Crossbiker
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36
Zařízení: Dell Streak

Dotaz na aktualizaciu

Příspěvek od Crossbiker »

Mam verziu Android 2.3.3 Htc Sense verzia 2.1 Verzia kernel 2.6.35.10 fw 2.36.405.8 keď si spravím update na 2.50.405.2 potom mi ponukne update na 2.3.5 Sense 3.0? Dik
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

Dotaz na aktualizaciu

Příspěvek od Vacclaf »

Ano, tak to je. Však vyskoušej, 2.50.405 nic nepokazíš, tuším ti to zlepší signál WiFi na úkor baterie.
Crossbiker
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36
Zařízení: Dell Streak

Dotaz na aktualizaciu

Příspěvek od Crossbiker »

Ďakujem dal som tam tu 2.3.5 ale asi ostanem bez root prístupu :/
darko
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř srp 17, 2011 19:31
Zařízení: htc hd2 ROM 3.14

Dotaz na aktualizaciu

Příspěvek od darko »

zdravím,přemýšlím že vyměním svůj dosavadní HTC HD2 za HTC Desire HD.V recenzích na Desire HD je uvedeno, že fotografie a videa mají růžový nádech.Chtěl bych se zeptat co je na tom pravdy a jestli oficialní aktualizací na Android 2.3 byl tento problém vyřešen.
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

Dotaz na aktualizaciu

Příspěvek od Vacclaf »

Možná tě nepotěším a možná ano. Je to prostě KUS od KUSU. Jeden DHD nádech má bez a druhý má nádech až s aktualizací. Koza aby se v tom vyznala. REozhodně ale přechodem z HD2 na DHD chybu neuděláš, pokud však na DHD budeš mít alespoň pár dní záruku, aby sis vyzkoušel to podstatné (nedoléhající kryty volvý display, atd., atd....). O DHD toho bylo napsáno MOOOOOC. Záleží, na jaký KUS trefíš a pak jsi v tom jen TY a tvoje DHD (no a jestli budeš mít záruku tak i VSP DATA). Skrátka, růžová nádech u fotek pořízených DHD ti aktualizace řeší jen ze 30ti%.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Dotaz na aktualizaciu

Příspěvek od YAMATO »

Osobně bych přechod z HD2 na DHD naopak dost nedoporučoval. Budeš pravděpodobně zklamán kvalitou zpracování, především dolní kryt je otřesný. Ono stejně, když to maličko přeženu, tak nahráním Androida do HD2 vlastně vlastně získáš výkonově téměř srovnatelný stroj...s trochou přehánění je DHD špatně překrytovaný HD2 s Androidem. Doporučil bych raději něco výkonnějšího a hlavně lépe vyrobeného...
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

Dotaz na aktualizaciu

Příspěvek od Vacclaf »

No, vlastně YAMATO m á pravdu. Proč dělat krůček, když se můžeš rozběhnout? V dnešní době bych volil spíše Sensation XE, ale především záleží na tvých financích a né ná mých postojích. Jen jsem chtěl říct, že já jsem se svým DHD max spokojený, protože šlape jak má a to jsi chtěl vědět, že? K|aždý kus je jiný a znvu se opakuji, záleží na jaký trefíš.
Metlos3
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 22, 2012 22:46
Zařízení: HTC Desire HD

Dotaz na aktualizaciu

Příspěvek od Metlos3 »

Zdravím, po aktualizací nemam v mobilu češtinu a na většinu her mi nejde najednou pohybovy senzor, takže je teď mobil v podstatě znehodnoceny. Neví někdo co s tím?
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů