Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Je teď už DHD umí pořizovat screen :) Stačí držet klávesu POWER a zmáčknout tlačítko HOME :)
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od dufulo »

Fakt, bomba :)
Uživatelský avatar
Lynx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: pon čer 02, 2008 13:52
Zařízení: Huawei P30 Pro 8/256GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Lynx »

Partana píše:Ja mam DHD od T-mobilu a taktiez mi ponuka aktualizaciu,len sa neviem rozhodnut,co ked to bude blbnut.
Ale nebude to ROM 2.3.5, možná jsi neinstaloval poslední aktualizaci - WiFi záplatu. Mám též T-Mob DHD a nic...
Crossbiker
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36
Zařízení: Dell Streak

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Crossbiker »

Zdravim a je aj nejaký link na priamy download pre inštaláciu z SD karty?
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od dufulo »

Mám nový poznatok.
po aktualizácii sa vynuluje počítadlo fotoaparátu a zmení sa aj adresár ukladania.
Bohužiaľ nikde som nenašiel nastavenie cesty ani počítadla, zmeniť na pôvodné hodnoty to asi nepôjde...
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Lestr »

Tak možnost screen je bomba !!!! Lepší dárek k Vánocům nám Htc dát nemohlo !!!! Sense 3 je fakt cool ;););)
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Re: Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Lestr »

To je fakt :):) akorát teda mě to začlo fotky počítat od 100 a taky se mi zmenilo místo ukládání ;)
dufulo píše:Mám nový poznatok.
po aktualizácii sa vynuluje počítadlo fotoaparátu a zmení sa aj adresár ukladania.
Bohužiaľ nikde som nenašiel nastavenie cesty ani počítadla, zmeniť na pôvodné hodnoty to asi nepôjde...
vstarosta
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv dub 01, 2010 17:25
Zařízení: HTC HD, HTC Desire HD

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od vstarosta »

Chcem sa opytat, nainstaloval som si aktualizaciu, je super, ale chcem urobit hard reset telefonu, vrati sa mi telefon spat do 2.1 sense? a potom mi znova ponukne aktualizaciu? Diky za odpovede
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Iceman111 »

Po obnoveni tovarniho nastaveni to zustane tak jak to mas ted. Na prechod zpatky se dela downgrade a ten je trochu slozitejsi nez jen reset.
mist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv lis 19, 2009 13:06
Zařízení: Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Re: Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od mist »

Lordzata píše:Souhlasim, krasny vanovni darek :-D jeste me napadlo v uzamykaci obrazovce mam ty 4 ikonky, nejdou zmenit za jine app?
Dela se to v nastavení zamykaci obrazovky. Na home menu, prizpusobeni.
igicom
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát led 25, 2008 10:18
Zařízení: HTC Sensation XE

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od igicom »

Nie je niekde kompletny zoznam zmien oproti predchadzajucej verzii?
ZeKe
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 27, 2010 15:16
Zařízení: HTC Desire HD

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od ZeKe »

Ačkoli je mi to maličko trapné, zkopíruji svůj dotaz z jiného fóra (kde jsem se zatím nedočkal ani odpovědi jak to kdo z uživatelů po této aktualizaci nyní má..), i sem..

---

Zdravím.

Musím se zeptat, zda všichni máte po aktualizaci na Sense 3.0 tak "hnusný" kalendář, jako mám já?
Obrázek

Na netu vidím takovéto obrázky také, nicméně když to porovnám s designem před aktualizací, téměř bych řekl, že tam chybí nějaké okraje, či pozadí. Máto to snad všichni tak, jako je to na tom screenu? V takovém případě palec dolů pro HTC :-(

O tom, že tam nějaké tmavší pozadí chybí mne přesvedčuje i (oproti starší verzi) chybějící podklad pod názvy zástupců na ploše i lockscreenu:
ObrázekObrázek

Na netu je k vidění na screenech a videích to samé jako mám já, avšak jsou k vidění i takovéto obrázky
ObrázekObrázek
..kde to měl recenzent "rozjebané jen z části", takže pořád ve skrytu doufám, že mi třeba někdo poradí jakému programu/procesu vymazat data, aby došlo ku opravě, nebo třeba nakopne, kde se to nalézá v nastavení a já to ve své zaslepenosti jen přehlédl.

Díky

P.S. Abych HTC jen nehaněl - moc mne potěšila možnost tvorby screenshotů již v základu rovnou v telefonu - zde zase palec nahoru :-)
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Lestr »

ZeKe - nevím jak teda tobě ale mě se naopak nový vzhled kalendáře moc libi. Oproti předchozímu.....
ZeKe
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 27, 2010 15:16
Zařízení: HTC Desire HD

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od ZeKe »

To Ti rad verim, ze se Ti ten novy design mesicniho pohledu v kalendari libi, ale stvou mne ty chybejici podklady pod nazvama "zastupcu", a kdyz na tech poslednich screench vidim, ze to nekde ve svete u nejakych meli a u nekterych ne, muj dotaz na to zda nekdo nevi jak to udelat aby byly opet vsude, jako u starsiho Sense, porad trva :)
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od dufulo »

Pretože používam 4 rôzne kalendáre farebne oddelené, musím mať iný kalendár ako vstavaný. Business kalendár je parádny na mesačný prehľad.
zylla
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon úno 07, 2011 22:33
Zařízení: iPhone 3G, HTC Desire HD

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od zylla »

Zdravím, a chci se zeptat včera mi to nedalo a taky jsem aktualizoval. Když vše proběhlo a telefon se zapnul, telefon mi napsal že registrace HTC Sense není platná pro tuto simkartu. Přihlásit se mi tam nepodařilo. Nemohu se dostat na marke a Facebook se mi taky nechce připojit, píše že je chyba připojení, přitom internet funguje. Ani počasí se neaktualizuje. Máte někdo podobný problém? Díky za odpověď
Mirko
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob srp 25, 2007 18:10
Zařízení: HTC Desire HD

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Mirko »

Podivej se do nastaveni bezdratovych siti resp. do pristupovych bodu.Me to po updatu prehodilo pristup.bod z inet na wap.Staci prehodit zpet a uz by to melo jet ok.
zylla
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon úno 07, 2011 22:33
Zařízení: iPhone 3G, HTC Desire HD

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od zylla »

Díky, vše šlape jak má.. :tlem:
majk660
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř úno 09, 2011 18:08
Zařízení: HTC Desire HD

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od majk660 »

Cauvec lidicky, vcera jsem udelal update na novou verzi sense, ta grafika je uzasna, je to pomalu jak jiny telefon... jen mam problem s navigaci, pouzival jsem original a jeji ikona co jsem mel na plose prestala fungovat a ted ji nemuzu v celem telefonu najit, nikde nic ani ve spravci proste nikde, docela me to stve, mel jsem koupeny original na dozivoti od route66 a ted je fuc, jedina moznost jak se na ni dostanu je pres ikonu nebo funkci Locations, jina moznost neni, mate s tim taky nejakou zkusenost, nebo route66 pouzivam jen ja? diky za odpovedi
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Iceman111 »

A zkousel jsi ji preinstalovat? Pokud ji mas koupenou tak snad muzes instalovat i znova ne.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 21 hostů