Rady pro začátečníka...

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

Rady pro začátečníka...

Příspěvek od Vacclaf »

Zkus hodiny odebrat a pak přidat. Případně restart.
ladys80
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř pro 07, 2011 17:04
Zařízení: HTC Desire HD

Rady pro začátečníka...

Příspěvek od ladys80 »

ok, vyzkousim.

Chtel bych nejakou aplikaci na procentovy ukazatel baterie nahoru do listy.Nasel jsem si "circular battery", mate s tim nekdo zkusenosti, zda staci instalovat jen soubor apk nebo je potreba nejaka slozitejsi instalacka ?
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Rady pro začátečníka...

Příspěvek od Iceman111 »

Ladys80 ja na baterii v status bar pouzivam baterry indicator pro, zobrazuje i barevně podle procent. Ikona na plose zobrazuje okno s dobou do konce nabijeni pokud nabijis, a pote doby do vybiti pri max zatezi ,pri normal pouziti,a pri obcasnem pouziti.
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Rady pro začátečníka...

Příspěvek od Lestr »

ladys80 píše:ok, vyzkousim.

Chtel bych nejakou aplikaci na procentovy ukazatel baterie nahoru do listy.Nasel jsem si "circular battery", mate s tim nekdo zkusenosti, zda staci instalovat jen soubor apk nebo je potreba nejaka slozitejsi instalacka ?

Já osobně používám Cauge Battery. Je to zadarmo a dá se zobrazit ikona v horní liště aniž bys měl widget na ploše. a ukáže to to nejdlůžitější :wink:
Jinak dobrý je na stav baterie taky widget z aplikace Elixír . Tu taky hojně využívám. :wink:
ladys80
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř pro 07, 2011 17:04
Zařízení: HTC Desire HD

Rady pro začátečníka...

Příspěvek od ladys80 »

Tak jsem si nainstaloval Battery Circulator a slape jako hodinky.Skvely ukazatel v horni liste.

Chtel bych se zeptat majitelu DHD, kteri ho uz vlastni delsi dobu, jak moc se jim uvolnil a rozvrzal dolni kryt na sim a SD ?
Mam ho zatim kratce, ale zda se mi, ze po rocnim uzivani muze nastat problem ohledne velke vule a vrzani.Nejsem typ co vyndava sim a sd kartu denne, spise vubec, ale i tak mi prijde ze tento kryt v HTC hodne nevychytali.
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Rady pro začátečníka...

Příspěvek od Iceman111 »

Mam DHD taky skoro rok ale pouzivam poudro casematte je to plastovy obal a uvnitr ma jeste silikonovou vlozku presne pasujici na telefon i do plastoveho krytu. A nevim co je vrzani,nevrze ani navolno. A kdyz je v krytu jak v bavlnce tak vrzat nema ani sanci.

Kód: Vybrat vše

http://www.sunnysoft.cz/zbozi/173PCM-005/case-mate-pouzdro-tough-black-pro-htc-desire-hd.html
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Re: Rady pro začátečníka...

Příspěvek od Pistolník »

Mám taky circular battery a spokojenost. Kryt je po roce taky v poho.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů