Jak vypnout reproduktor...

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
MilosB
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 02, 2011 7:15
Zařízení: HTC Desire HD

Jak vypnout reproduktor...

Příspěvek od MilosB »

Zdravím všechny,

a prosím o radu. Při přijmutí přicházejícího hovoru mám vždy zapnutý hlasitý reproduktor. Ztlačním ikony hlasitý hovor jej ručně musím přepnout na tichý hovor. Tento stav mám 2 dny. Předtím fungovalo vše normálně. Jak změnit nastavení, abych hovor přijímal normálně, tedy bez hlasité reprodukce?

Díky za radu,

MilosB
aldabubo
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned srp 28, 2011 14:09
Zařízení: sgs i9000

Re: Jak vypnout reproduktor...

Příspěvek od aldabubo »

Aktualizuj GOsms aplikaci. Byla tam chyba, ted uz je to ok.
MilosB
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 02, 2011 7:15
Zařízení: HTC Desire HD

Jak vypnout reproduktor...

Příspěvek od MilosB »

Mnohokrát díky,

nainstaloval jsem tu aplikaci GOsms Pro. Pro příchozí hovory je to uz OK, ale, když volám já, tak je hlasitý poslech zapnutý nadále a musím jej stále ručně přepnout na tichý poslech. Škoda...

MilosB
aldabubo
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned srp 28, 2011 14:09
Zařízení: sgs i9000

Re: Jak vypnout reproduktor...

Příspěvek od aldabubo »

Milosi, ja jsem neradil nainstalovat Gosms. Myslel jsem to tak, ze pokud ji mas nainstalovanou, tak ji zaktualizuj. Jestli jsi ji nemel, tak bude problem jinde. Jestli mas napr. root a zamrazene nejake aplikace, tak je odmraz a restartuj telefon.
MilosB
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 02, 2011 7:15
Zařízení: HTC Desire HD

Jak vypnout reproduktor...

Příspěvek od MilosB »

Spatne jsem to pochopil, ale bohuzel jsem byl nadseny, ze se odstranil problem alespon s prichazejicimi hovory. Ted mne nahodou volala manzelka zjistil jsem, ze tomu tak neni. Proste reprak jede stale naplno.

Mam nainstalovano nekolik aplikaci z Android Market a vse mne bezi naprosto korektne a bezchybne, takze fakt nevim co s tim.

Jeste snad existuje Obnoveni tovarniho nastaveni, ale tim zrejme prijdu o radu svych dat a programu, bez jistoty, ze to bude OK.

Zatim diky, kdyby jsi na neco prisel, budu povdecny...

Pekny den, Milos
aldabubo
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned srp 28, 2011 14:09
Zařízení: sgs i9000

Re: Jak vypnout reproduktor...

Příspěvek od aldabubo »

Zkus telefon vypnout a zapnout. Mozna si neco pamatuje, co uz si pamatovat nema. Pak me jeste napada...pouzivas handsfree? Obcas delaji nektere typy problemy. Nekdy i zapnute bluetooth zamota volacimu softu hlavu. Nebo nejaky nainstalovany program pro zmeny melodii a oznameni, proste hledej ve spustenych aplikacich, jestli by nektera z tvych nainstalovanych nemohla takhle telefon oblbovat. Ale to jen hadam....nic zkusenosti podlozene me nenapada.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Jak vypnout reproduktor...

Příspěvek od spermosh »

osobne mam taky tento problem, pouzivam GO SMS Pro, aktualizoval...nepouzivam handsfree...a stava se mi to dost nahodile, nektere hovory jsou v pohode, nektere hlasite...tipuji, za za to muze nejaka jina aplikace (nez GO SMS), ale zatim jsem neprisel na to ktera
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Jak vypnout reproduktor...

Příspěvek od dufulo »

Tento problem som mal tiez asi pol dna. Vsetky hovory mi automaticky prijalo cez hlasny reproduktor.
Odobral som sparovane BT hands free, restart, nove parovanie a je vsetko ok. Odvtedy ziadny problem.

Ziadne aplikacie som nedaval prec, go sms nepouzivam.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů