Nefunkční rádio

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
risa1978
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned bře 20, 2011 9:10
Zařízení: Galaxy Note
Bydliště: kolem Brna

Nefunkční rádio

Příspěvek od risa1978 »

Ahoj, vrátil se mě DHD z ze záruční opravy- reklamoval sem chrčící sluchátko. A zjistil sem, že mě nefunguje rádio. Zapnout jde, ve sluchátkách ( originál) šumí, ale za boha nenaladím žádnou stanici. Zkoušel sem to i opakovaně na různých místech, kvuli vyloučení nějaké signálové díry. Teď nevím, jestli je tp po servisu, nebo po té poslední systémové aktualizaci. Mezi těmato dvěma body sem ho nepouštěl. Můžete někdo napsat jestli vám po aktualizaci rádio normálně jde? Nebo mám někde něco špatně nastavený. Před aktualizací a servisem ale normálně šlo.
Jestli to bude zase na servis tak mě trefí, už je to po třetí a pokaždý skoro měsíc. :-(
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

Nefunkční rádio

Příspěvek od Vacclaf »

Mno, já mám nainstalované všechny aktualizace tak, jak je HTC pustilo do světa přes automat. aktualizace a nikdy jsem s rádiem problém neměl. Ani dnes večer nee. Je mi líto, ale já to vidím na ten servis, no.
Ještě bych mohl poradit to, co všichni, když už neví kudy kam: udělej hardreset nebo tovární nastavení- ale já toto nikdy nedělal, takže to nechám na tobě. :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů