Počasí a určování polohy na Wi-Fi

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

Počasí a určování polohy na Wi-Fi

Příspěvek od koulou »

Zdravím všechny, už jsem tu dlouho nepsal, protože od doby, co jsem přešel z Windows Mobile 6.1/6.5 (HTC Touch HD) na Androida (HTC Desire HD), tak mých problémů s nějakou nefunkčností systému výrazně ubylo, až nyní tu mám jednu perličku, která mě ale dost štve a snad by mi někdo dokázal poradit :)

Jde o to, že když jsem doma připojený na své defaultní Wi-Fi síti, tak nedokáže aplikace Počasí od HTC rozeznat polohu. Nerozezná město, kde jsem a píše mi to pouze "Aktuální poloha" a hlášku, že nelze kontaktovat službu zjišťování polohy... avšak, když Wi-Fi vypnu a jedu přes 3G nebo EDGE, tak mi to zjistí v každém městě moji aktuální správnou polohu. Tak si říkám, kde bude chyba? Dneska jsem byl u kamarádky a zkusil jsem vyaktualizovat počasí na její Wi-Fi síti a hle, všechno bylo v pořádku se správnou polohou. Proto musí být chyba někde na mé Wi-Fi... začalo mi to dělat tak před týdnem a přitom mi jela na Wi-Fi s DHD poloha vždy dobře, co ho mám od poloviny října. A žádné nastavení jsem nikde neměnil, prostě z ničeho nic...

Díky moc za rady, co s tím :)
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

Počasí a určování polohy na Wi-Fi

Příspěvek od Vacclaf »

Netuším, co to může zapřičiňovat, ale fakt je ten, že i mně to občas zablbne. Pokud jsem doma na WiFi. Občas se stane, že mi napíše "Město (Aktuální poloha)" - za Město si dosaď jméno města. Záměrně to píšu takhle, protože už mi to takhle zablblo i venku přes Edge. Já sám se domnívám, že to má návaznost na GPS signál. Pokud ho najde před aktualizací počasí, napíše polohu správně. Myslím. No, snad jsem ti pomohl.
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

Počasí a určování polohy na Wi-Fi

Příspěvek od koulou »

Díky alespoň za takovýto postřeh. Najednou mi to už z ničeho nic začalo fungovat správně.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů