HTC sense

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
K2568
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pát úno 04, 2011 20:16
Zařízení: HTC desire HD

HTC sense

Příspěvek od K2568 »

zdravim, mám htc desire hd, a chtěl bych se zeptat na htc sense, které umožnuje připojení k telefonu přes web. Když se připojim na pc na web htc sense, a dal jsem vyzvánění (aby mi začal vyzvánět telefon, - jen jsem zkoušel), tak se vůbec nic nedělo, to samé když jsem chtěl aktualizovat na webu pozici telefonu, to mi vůbec nenašlo, kde se telefon nachází. Přitom, když jsem to zkoušel po zakoupení telefonu, vše bylo vpoho. Na telefonu jsem poté zapnul aktualizace na pozadí, a pak mi teda telefon začal vyzvánět po zmáčknutí tlačítka vyzvánění (na webu), ale ta poloha pořád nejde. A pak jsem ještě zkoušel na přes web zamknout telefon (např při ztrátě - tlačítko zamknout - navolil jsem pin, číslo i zprávu pro nálezce), ale telefon se mi nezamkl, nevíte někdo co s tím? díky

-- doplnění předchozího příspěvku (sob čer 18, 2011 18:32) --

poté, co jsem si v mobilu najel na nastavení-účty a synchronizace - účet HTC Sense a daljsem SYNCHRONIZOVAT HTC sense, tak semi objevil ten vzdálený zámek (který jsem nastavil na webu), zkusil jsem to dvakrát (ten zámek) a pokaždý se telefon zamkl až poté co jsem dal synchronizovat htc sense, což si myslím, že je docela blbě vymyšlené, když se telefon zamkne pouze, když se dá synchronizovat s htc sense....
JInak poloha už mi na webu naskočila.
RUM43
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 06, 2011 17:10
Zařízení: Samsung Galaxy SII

HTC sense

Příspěvek od RUM43 »

Když jsem si koupil tento telefon jsem se zaregistroval a šlo jenom prozváně, nikoliv zamknout telefon. Potom jsem tedy zrušil účet a udělal si nový, to už nešlo vůbec nic. Teď již asi dva týdny zkouším založit účet znovu a prozměnu zase nefungují stránky, když vyplním údaje k registraci a dám Nový účet, již dva týdny mi to píše: Služba HTCSense.com je z důvodu údržby momentálně mimo provoz. Brzy ji zase spustíme! Omlouváme se za případné potíže.
Zobrazuje se vám to taky? Už mě to vážně štve!

-- doplnění předchozího příspěvku (pon srp 15, 2011 17:48) --

Pořád mi to hlásí stejnou chybu, dělá vám to taky? Popřípadě vítě někdo, jak to vyřešit :?:
Jan-009
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 11, 2011 7:56
Zařízení: HTC Desire HD

HTC sense

Příspěvek od Jan-009 »

Po přihlášení k účtu HTC sens se mi odjeví text. Připojení telefonu k HTC Sense se nezdařilo. Neví náhodou někdo co s tím?
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů