Problém s wifi a jazykem

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
lCajda
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát čer 17, 2011 19:25
Zařízení: HTC Desire HD

Problém s wifi a jazykem

Příspěvek od lCajda »

Zdravím všechny, dnes mi přišel přístroj a nedaří se připojit k wifi, bohužel internet do mobilu budu mít až od prvního července a telefon mi přišel v angličtině a rád bych si naistaloval češtinu. :)
Uživatelský avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

Problém s wifi a jazykem

Příspěvek od eLPeCKo »

Češtinu si nenainstaluješ, ta tam už je.
Běž do nastavení a změn jsi to....
Nebo udělej Hard reset telefonu a ten se tě při startu zeptána nastavení jazyka atd atd ;-)
goblinN82
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon kvě 16, 2011 9:08
Zařízení: HTC Desire HD

Problém s wifi a jazykem

Příspěvek od goblinN82 »

No nemáš úplně pravdu, je možný že tam češtinu nemá nebo nemá přístupnou...Já mam DHD z EU distribuce a taky při prvním zapnutí ani pak nikde nebylo možný češtinu najít. A řešil jsem to programem morelocale2, který jak jsem se dočetl a jestli dobře pochopil tak čeština byla v tom telefonu nějakým způsobem skryta a tenhle program ti jí umožní zobrazit vybrat.
lCajda
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát čer 17, 2011 19:25
Zařízení: HTC Desire HD

Problém s wifi a jazykem

Příspěvek od lCajda »

Přesně tak to asi mám, češtinu nemám v základní nabídce jazyků. I když to neni ten uplně největší problém. Stále se mi nedaří připojit přes wifi. Telefon mi píše, že je připojený, ale internet nefunguje. Mám zadané ip adresy, koukal sem už i do nastavení v routeru, jestli ho nemám nastavený na clienta, což také nemám. Notebook mi přes wifi funguje normálně, ale telefon ne, resetoval sem už několikrát i telefon i router ale stále nic.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů