Locations

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Locations

Příspěvek od martasx »

Včera mi vyskočilo při otevření že je k dispozici aktualizace map tak jsem dal stáhnout bylo jich dost tak jsem stáhnul jen některé že to dotahnu dneska a pořád mi vyskakuje nepodařilo se připojit k obchodu má někdo stejný problém?Připojením to není vše ostatní mi funguje možná jsou přetížené jejich servry tak se chci ujistit že není chyba u mne. :)
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

Locations

Příspěvek od Lucifero »

Kámo, mám podobný problém, nestáhnu jedinou hlášku a stále mě otravuje v liště hláška, že je potřeba aktualizovat mapy.
Typuji, že zjistili, že je něco špatně a dočasně to zablokovali. Myslím, že máme dvě možnosti ... pár dní počkat, zda se to vzpamatuje a nebo odinstalovat aktualizace (začalo to totiž alespoň mi po aktualizaci map na verzi 5.5)
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Locations

Příspěvek od martasx »

Ahoj nevím jestli se bavíme o stených mapách já mluvím o mapách pro locations ty jsou zároveň pro vestavěnou navigaci route jak říkám včera jsem aktualizoval několik států Čr a jiné a dnes chci dotáhnout zbytek a pořád hláška nepodařilo se připojit k obchodu chcete zkusit znovu.Ještě mám HD2 tam jsem naflešoval taky android a tam to funguje nevím ale jestli se to nepřipojuje jinam tam jsem samo mapy na kartě neměl ale tady teda v dhd je to aktualizace těch původních map co byly na kartě a já jsem tu navigaci zakoupil tak jestli to nestahuje od jinud :)
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

Locations

Příspěvek od Lucifero »

jj bavíme se o stejném. Aplikace Location od HTC. Mi tohle ale začlo dělat přesně po aktualizací map od googlu na verzi 5.5. Možná to byla jen náhoda a možná se to někde v systému spolu hádá (proto jsem psal o možnosti odinstalování aktualizace). Já ještě týden počkám, pak, pokud to nezmizí, to asi otestuju odinstalováním, zatím se mi do toho nechce :tlem:
Jak jsi na tom ty, kdy to začlo?
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Locations

Příspěvek od martasx »

Začalo to předevčírem ale to je první aktualizace která byla dnes ráno jsem to zkusil a to samé tak jsem locations v aplikacích ukončil a rozjelo se to to jsem včera dělal také a nepomohlo to dnes jo stáhl jsem několik dalších map ale ke konci to jelo hrozně pomalu no a teď to zas nejde i když to kilnu.
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

Locations

Příspěvek od Lucifero »

Tak jsem se včera docela pobavil. Pokusil jsem se znovu aktualizovat ty mapy (locations) Otevřel jsem widget cca v 16:30, samozřejmě hláška, potvrdím aktualizaci map, všechny vyruším a nechávám aktualizovat jen českou a řeckou mapu (za 10 dní si tam na hodně dlouho :tlem: letím vyhřát pupek a trochu si zasportovat) ze začátku to dlouhou chvíli vypadalo, že se opět nic neděje, ale po chvilce se průběh aktualizace začal zelenat a co mě tak pobavilo ... ?
Mapa česka - asi 100mb. řecka nevím přesně ale bude to o něco víc a skončil jsem s aktualizací těchto dvou map ve 22:30 !!!
Tedy aktualizace dvou map :lol: :lol: :lol: 6 hodin !!! Nevěřil jsem vlastním očím.
Takže i když to vypadá že se to kouslo, věřte DHDčku že mapy stahuje.
(stahování přes wi-fi, rychlostí sítě to nebylo, kontroloval jsem to)
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Locations

Příspěvek od martasx »

To nevypada ze se to kouslo ten pripad co popisujes je kdyz se ti vubec zacnou mapy stahovat .Ja jsem to zkusil vzdy rano nez jdu do prace a tam to fici odpo jsou servry zase pretizene.
Lufik
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon pro 27, 2010 14:34
Zařízení: HTC Desire HD

Locations

Příspěvek od Lufik »

Taky jsem stim měl problem když sem to dělal přes wifi trvalo to hodně dlouho. Tak jsem připojil telefon kabelem a al internetovou propust a mapa se aktualizovala behem chvilky
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

Locations

Příspěvek od Lucifero »

No mě potom taky napadlo že bych to dal přes kabel, ale když už to tahalo aktualizaci, tak jsem ten proces nechtěl přerušovat. Koukal jsem na to, říkám si 100mb to bude za chvilku stažené a nenapadlo mě, že by to šlo až tak pomalu :lol: příště budeme chytřejší
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů