Navigace

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
xcaesar
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 13, 2011 20:07
Zařízení: HTC Desire HD

Navigace

Příspěvek od xcaesar »

Ahoj,
mám na Vás otázku. Mám nově HTC DHD a narazil jsem na takový problém s navigací. Když ji spustím přes Locations, tak se fixne, zadám místo kam bych rád, trasa se vypočítá a zobrazí na mapě. Není tam však možnost navigace. V menu je nabídka špičkové navigace, když ji spustím, tak se mi zobrazí pouze mapa s cílovým míste a v pravém horním rohu jen hláška Hledání GPS, která tam je třeba i 10 minut. Do stejného konce se dostanu, pokud spustím navigaci z Automobilového panelu. Máte někdo ponětí, čím by to mohlo bý? předem mockrát díky
majk660
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř úno 09, 2011 18:08
Zařízení: HTC Desire HD

Navigace

Příspěvek od majk660 »

ahoj, vcera jsem mel ten sam problem. Ikdyz jsem vypnul a restartoval telefon tak to porad neslo. Zkousel jsem i nejaky program status GPS a nenasel vic jak tri satelity. Tak sjem si s tim hral cca 40minut a pak se to umoudrilo a nasel mi vsech 8 a pak uz frcela i navigace....
honza_d
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 16, 2011 21:26
Zařízení: HTC Desire HD

Navigace

Příspěvek od honza_d »

Nechci zakládat nový vlákno a tak se zeptám tady. Jakou navigaci používáte na svém DHD. V podstatě se nabízí Navigon, NDrive, Sygic a časem snad Tom Tom. Zatím jsem vyzkoušel NDrive. Abych byl upřímný, tak mi moc nesedí. Jsem zvyklý na tomtom. Navíc jsem si všiml, že hlasová navigace je opožděná a naviguje až za např. křižovatkou. A to je blbý. Na dálničním sjezdu potřebuju víc času. Tam není místo na chyby.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Navigace

Příspěvek od jerry_stolarik »

Hi,

pokud chceš tak spousta dobrých názorů a zkušeností ohledně navigací pro Android je v tomhle vláknu.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů