Problém s odinstalací Mobicontrol

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Agitazione
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv kvě 27, 2010 16:29
Zařízení: htc desire HD
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Problém s odinstalací Mobicontrol

Příspěvek od Agitazione »

Už asi tři hodiny se snažím odinstalovat sotiMobicontrol.
Nemám root mám origo rom a htc desire hd. Odinstalaci dělám klasicky přes správce aplikací. Pořád se sama spouští na pozadí takže ji snad ani není možné toto opětovně spuštění zamezit.. Aplikace je velice náročná na spotřebu baterie..
Budu už vděčnej opravdu za každou radu. Díky

-- doplnění předchozího příspěvku (stř dub 06, 2011 11:07) --

Problém po nekonečném bádání a hledání nakonec celkem jednoduše vyřešen. Pokud budete mít někdo podobný problém doporučuji v prvé řadě zkontrolovat běžící procesy nejlépe přes aplikaci SystemPanel ukončit a pokud bude problém stále přetrvávat, tak doporučuji zkontrolovat a najet do ( toto byla moje situace): Tlačítko menu ->Nastavení -> Zabezpečění -> Vyberte správce zařízení -> dáte deaktivovat a následně se vrátíte do správce aplikací kde dáte odinstalovat :wink:
ERiK004
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 28, 2011 1:15
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Problém s odinstalací Mobicontrol

Příspěvek od ERiK004 »

udělal jsem vše co je zde napsano a mnoho dalšího ale nepovedlo se mi to odinstalovat poradními někdo?
Lordzata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: ned črc 12, 2009 11:32
Zařízení: HTC Desire HD 32GB Kingston

Problém s odinstalací Mobicontrol

Příspěvek od Lordzata »

nevim jestli to sem patří ale mám DHD origo rom 2.3.3, mám nainstalovano sousty her, na ukončování programamu používám Mini Task Manager, ale mam takovou zajímavost mám třeba hru Avatar a Nova, které ukončím v managerovy a kdyz se treba za 2 hodiny podívám a ukončuju jiné aplikace tak mi Manager ukazuje ze jsou opet spuštené i kdyz sem je v té dobe nespustil, a opakuje se to pořád a jak se vypozoroval je to jen u Náročnejších her(větších) (např Angry Birds to nedělají).....nevíte někdo co s tím? odnistalovávat je enchci ale mám ponění že mi to zbytečně žere baterku

díky
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů