problém s počasím

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
papasmurf
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř úno 23, 2011 18:29
Zařízení: THC (htc) dhd

problém s počasím

Příspěvek od papasmurf »

zdravím , mám problém s počasím , omlouvám se jestli to tady už je ale nikde jsem to nenašel , koupil jsem si DHD nedávno , když jsem ho zapnul poprvé bez sim karty , tak počasí normálně fungovalo a psalo mi to přesně místo , když jsem tam později strčil simku , tak ted to místo "Ostrava Vítkovice " prostě místo jména oblasti kde jsem , to píše "AKTUÁLNÍ POLOHA" , když dám ručně aktualizovat , tak mi to na pár sekund napíše jméno oblasti kde se nacházím , ale po chviličce se zase napíše to přiblblé "AKTUÁLNÍ POLOHA" , už jsem neštastný , znám 3 lidi co mají dhd a nikdo nemá tento problém , normálně uvažuju o reklamaci , nevíte někdo co s tím ?
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

problém s počasím

Příspěvek od Vacclaf »

Možná skus zapnout GPS, mohlo by to pomoct. Nemám to vyzkoušené, ale někde jsem četl, že to pomohlo. Skus a uvidíš.
papasmurf
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř úno 23, 2011 18:29
Zařízení: THC (htc) dhd

problém s počasím

Příspěvek od papasmurf »

nepomáhá pořád stejné , ale díky za tip

-- doplnění předchozího příspěvku (sob úno 26, 2011 14:06) --

nebude to tím že mám telefon koupený od Tmobile , ale mám v něm simku O2 ? jestli ano tak jak přehrát ty vysílače , na N95 jsem v symbianu měl taky podobný lokalizátor (ne počasí , pouze poloha) a tam stačilo přehrát soubor vysílačů daného operátora a už to fachčilo jak má , nejde taky něco takového v androidu ?

-- doplnění předchozího příspěvku (ned bře 06, 2011 17:06) --

ted mi to pro změnu zase píše pořád vesnici , která je asi 6 km od mé vesnice , to je velice zvláštní , ikdyž jsem v práci , která je 20 km furt mi to píše bravantice (když dám aktualizaci tak na okamžik tam najede správná lokace a pak zase naskočí bravantice )
Lufik
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon pro 27, 2010 14:34
Zařízení: HTC Desire HD

problém s počasím

Příspěvek od Lufik »

Asi nikdo jeste problem s tim pocasim nevyresil co ??
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

problém s počasím

Příspěvek od htcjirka »

Bohuzel zobrazovani polohy souvisi s BTS.Jellikoz neustale probiha upgrade diky rozsirovani 3G a Edge,nejsou urcite BTS zanesene v seznamech.Zejmena se to tyka T-Mobile a Vodafone,ktery masivne rozsiruje,diky pozdnimu nastupu nejen s 3G ale i EDGE v nekterych mistech republiky.
papasmurf
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř úno 23, 2011 18:29
Zařízení: THC (htc) dhd

problém s počasím

Příspěvek od papasmurf »

no já mám o2 ale ted mi to pro změnu , at jsem kdekoliv pořád píše MORAVSKÁ OSTRAVA , a to se pohybuju ve všech okolních vesnicích bydlím 20 km od ostravy , když dám aktualizovat , tak na okamžíček skočí skutečná poloha ,ale nakonec se zase napíše MORAVSKÁ OSTRAVA.
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

problém s počasím

Příspěvek od martasx »

Chlapi neřešte to mnoho z nás přešlo na android s windows mobile a tam to ze začátku fungovalo pak se něco stalo zřejmě upgrade bts a za celou dobu se to nevyřešilo.Jsem s Krnova tam to nejde dosud. Na HD2 to nejde a na DHD vše ok kolem Opavy chodí oba ok v Horním benešově android taky problikne H Beněšov a pak zustane Krnov takže to není našima founama. Na windowsech se to řeší skoro dva roky.
karel_praha
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 20, 2011 16:51
Zařízení: HTC Desire HD

problém s počasím

Příspěvek od karel_praha »

Já měl s počasím stejný problém, dokonce i v Římě mi to ukazovalo aktuální polohu Praha, doporučení z HTC bylo přeinstalovat widget, pokud to nepomůže - nepomohlo - resetovat celý telefon... Dodnes mi to tedy ukazuje Prahu, ačkoli jsem třeba v Ostravě. Smířil jsem se s tím... :cry:
Picos
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 20, 2011 17:50
Zařízení: HTC Desire HD

problém s počasím

Příspěvek od Picos »

Nie som si istý, že počasie pri Androide je viazané len na BTS. Všetci doma máme HTC s Androidom. Keď som manželke kúpil Wildfire, tak po zapnutí mala pri počasí aktuálnu - správnu polohu Ružinov / časť Bratislavy /, tak ako ju mám ja na DHD a syn na Desire. Hral som sa s jej telefónom a teraz tam má iba "Bratislava". Ja sám som zažil situáciu, keď som sa vrátil z Rakúska a tam som sa hral s navigáciou a funkciou Locations, že mi po návrate domov a spojení DHD s wifi vypísalo "aktuálna poloha". Znova som sa pohral s GPS a Locations a už tam je "Ružinov". Ale prečo tam má manželka "Bratislava", čo je síce správne ale nie presné, to neviem. Poradil by som Vám pri spojení s wifi pohrať sa s Locations a celkove s GPS. Nerozumiem tomu, podľa čoho sa určuje a vypisuje presná poloha ale, ak by to bolo podľa BTS, tak prečo má manželka "len Bratislava " ?. Mobily máme inak nastavené rovnako / 2G / a pre spojenie s netom používame wifi. Bez dátového pripojenia sa poloha v počasí sama nezmení. Mám verziu Androisu 2.2.1, syn na Desire 2.2 a manželka na Wildfire 2.2.1.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů