synchronizace kontaktu

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

synchronizace kontaktu

Příspěvek od spermosh »

nedari se mi synchronizovat kontakty s gmail.com uctem
veskere kontakty, vsechny polozky
kdykoliv dam manualni synchronizaci, napise, ze zrovna ted to nejde - pise to porad
naposledy synchronizovano 24.12. - kdy jsem zarizeni dostal
tesne potom prisel OTA update - ten podezrivam z nefunkcni synchronizace
je ma domenka spravna a vyresi to pripadny root anebo je chyba nekde jinde?
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

synchronizace kontaktu

Příspěvek od Starbuck »

No mi to taky teď nešlo synchronizovat (ptal jsemse tady a nikdo neodpověděl) a pomohl restart founu. Pravděpodobně jsem zrušil něco, co jsem neměl. Teď zase šlape v pohodě. Ale na rozdíl od tebe jsem poslední aktualizaci neprováděl, takže všechno může být jinak.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

synchronizace kontaktu

Příspěvek od spermosh »

je to nejspis jinak, protoze jsem DHD nekolikrat restartoval a pres noc byl vypnuty - jedine reseni je asi vraceni do puvodniho stavu, ze?
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

synchronizace kontaktu

Příspěvek od Starbuck »

To si nemyslím, pokud je to tou aktualizací. Vrácení do původního stavu neodstraňuje aktualizace FW. Takže pokud se ti to nepovede odtranit jinak, tak jedině počkat na novou aktualizaci. Zkus se podívat na XDA jestli tenhle problém řeší víc lidí. Pokud ne, tak jsi asi sám = problém je jinde.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

synchronizace kontaktu

Příspěvek od spermosh »

tak jsem narazil na dalsi synchronizacni zahadu - zkousim to same s prohlizecem Chrome, tam se pro zmenu nesynchronizuje nic z Google uctu (predevsim zalozky)
netusite, zda je to nekde v nastaveni Google uctu (co se ma synchronizovat) - nic takoveho jsem bohuzel nenasel :-(
Uživatelský avatar
l.hrudka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: ned říj 04, 2009 12:11
Zařízení: Htc Touch Pro 2,Samsung Omnia B7610 Pro

synchronizace kontaktu

Příspěvek od l.hrudka »

Ahoj nevim jestli to sem uplne patri ale nevite nekdo cim muze byt dys si vytvorim zalohu kontaktu co jsou v telefonu na pametovou kartu a dys tu zolohu prehraji z karty zpet do telefonu tak tam nektere kontakty chybi ty hodne nove co jsem ulozil treba pred nekolika dny
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

synchronizace kontaktu

Příspěvek od spermosh »

vytvoris zalohu kontaktu do CSV souboru, pak pridas nejake nove kontakty a chces je mit taky ve stejnem souboru?
obavam se, ze se takto nezalohuji veskere kontakty (treba ty z FB), jen ty z google uctu/telefonu, takze asi bude potreba si kontakty ulozit i do google uctu nebo nalezite prolinkovat
Uživatelský avatar
l.hrudka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: ned říj 04, 2009 12:11
Zařízení: Htc Touch Pro 2,Samsung Omnia B7610 Pro

synchronizace kontaktu

Příspěvek od l.hrudka »

no to chhapu ,ale ja to myslel samozrejme tak ze ty vsechny kontakty mam v telefonu i ty nove este pred vytvorenim te zalohy ale zmizi mi jen ty naposledy pridane cca. do 5 dnu od pred vytvorenim zalohy a to vsechny ukladam do sekce lide ,tak to nechapu kam se podejou :-(
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

synchronizace kontaktu

Příspěvek od Starbuck »

Tak teď jsem taky řešil synchronizaci kontaktů s Googlem a pěkně jsem u toho pěnil. Povedlo se mi smazat Google kontakty v telefonu které naštěstí zůstalina Gmailu. Jenomže ani zaboha jsem je nemohl dostat do founu - pořád chyba synchronizace, služba nedostupná... Nakonec jsem zjistil, že je prostě potřeba promazat úložiště kontaktů a pak už je synchronizace bezproblémová. Nevím, proč to tak blbě je, ale je to tak. není to určitě jenom můj problém, protože na toto řešení jsem přišel přes nápovědu Gmailu.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů