Bug alebo fakt?

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
mxpwladimir
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát pro 17, 2010 17:38
Zařízení: HTC Desire HD

Bug alebo fakt?

Příspěvek od mxpwladimir »

Zdravím,
Mohli by ste sa prosím podeliť o to, koľko percent baterky Vám spotrebuváva displej? U mňa je to vždy okolo 80%, pričom používam všetky možné vymoženosti - 3G, WiFi, music, hry, internet a podsvietenie mám tak od 15 do 40%, v noci 0%. Nie je v ňom náhodou niečo vadné? Poraďte, veľmi pekne ďakujem! :twisted:
mist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv lis 19, 2009 13:06
Zařízení: Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Re: Bug alebo fakt?

Příspěvek od mist »

U me to same - desire z. Dival jsem se na desire hd a tam taky to same. Na xda jsou o tom diskuze. Netusim, kde je pricina ani jestli je to spatne.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Bug alebo fakt?

Příspěvek od Cleric »

Já mám čistě Desire a pokud jsem to našel dobře, tak spotřeba činí 8% - zapnutá automatická regulace senzorem.
mxpwladimir
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát pro 17, 2010 17:38
Zařízení: HTC Desire HD

Bug alebo fakt?

Příspěvek od mxpwladimir »

No jo no, tiez som mal desirea este s AMOLEDom a spotreba bola od 6 do 9%, to bolo super.. Teraz je to zalostne :-(
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Bug alebo fakt?

Příspěvek od dufulo »

Ja mam vyuzitie 60-70 %, jas mam pritom trvalo na 25. Urcite je to vada, priatelka ma wildfire a tam ma vyuzitie displeju cca 10-15 % a to ma automaticku reguláciu jasu...
balviforever
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv zář 10, 2009 12:07
Zařízení: Desire HD, Nokia N900, Galaxy Tab P1000

Bug alebo fakt?

Příspěvek od balviforever »

napodobne, ma to rozculuje ta spotreba...
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Bug alebo fakt?

Příspěvek od dufulo »

No ale čo s tým? Na xda som vyrozumel, že vraj tá aplikácia tú spotrebu ráta zle a inak je všetko ok...iba raz mala aplikácia waze väčšiu spotrebu, keď som navigoval a mal som vypnutý displej :)

Sent from my Desire HD using Tapatalk
chucky nostra
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 27, 2010 12:19
Zařízení: HTC Desire HD

Bug alebo fakt?

Příspěvek od chucky nostra »

no ono se to má tak,že ta spotřeba displeje a aplikací je zobrazena v % a to tak,nejvíc procent má displej,protože je vždy aktivní u každé spuštěné aplikace.Vijímka je jak psal dufulo vypnutý displej při spuštěné navigaci tak měla navigace větší spotřebu
to je logický .
Pro nevěřící Tomáše:1)dej večer nabít telefon na plno
2)telefon restartuj
3)po té do rána nepoužívej
4)ráno se podívej jdi do menu/info o telefonu/beterie/využití baterie/a uvidíš největší spotřeba
telefon v pohotovostním režimu.
využití baterie :ty % jsou vždy součet 100% aplikací(včetně displeje) které nejvíce využívají baterii od posledního
restartu .
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

Bug alebo fakt?

Příspěvek od Vacclaf »

Svatá pravda, to mohu jedině potvrdit. Už to také pozoruji nějakou dobu a pokud nekoukám na displej a fon je zapnutý, tak procenty vyjádřeno na tom spotřeba displeje není tak hrozná. Nějakou tu hodinku jsem si se svým DHD hrál, pak jsem mrknul na spotřebu displeje a měl asi 54%, ale pak jsem pozavíral některé aplikace, provedl restart a spotřeba se procentuálně zvedla na 88% (už se neměl s kým podělit). Takže to není nijak tragické.
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Bug alebo fakt?

Příspěvek od dufulo »

Chalani, to čo píšete by som bral (viem že displej je veľký žrút energie), ak by som mal nastavenú automatickú reguláciu jasu displeju. Ja mám ale nastavenú hodnotu 18%.
Ďalšia vec je, že napríklad pri bežnom používaní staršieho htc desire a nastavenom automatickom jase, je spotreba displeja cca 15-20%. Preto sa mi hodnoty 60-80% na našich desire hd naozaj vôbec nepáčia....nehovoriac o tom, že nabíjam každú noc. Ak telefón odpojím z nabíjačky ešte večer, ráno po cca 8 hodinách spánku mám iba 90% batérie. Wifi, internet a aktualizácie mám vtedy samozrejme vypnuté...to sa mi tiež nepáči...
Ale inak som s telefónom nadmieru spokojný :)

Sent from my Desire HD using Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů