Desire HD - navigace

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Misha kulicka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: pon kvě 26, 2008 12:24
Zařízení: BlackBerry Passport
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Desire HD - navigace

Příspěvek od Misha kulicka »

Neví někdo, jak do Aury dostat vlastní POI? Soubory s koncovkou .upi nefungují.
Jindřich Veselý

Desire HD - navigace

Příspěvek od Jindřich Veselý »

belzebup: presne tak. mapa jako takova ti zustane, ale cast pro navigaci je potreba po 30 dnech zakoupit.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Desire HD - navigace

Příspěvek od mike-biker »

belzebup píše:Ahoj, chci se zeptat, jak je to s tou vestavěnou navigací Route 66? Nějak jsem to nepochopil - to ji mohu měsíc zdarma používat a pak ji musím zakoupit, nebo jednu mapu v navigaci (třeba ČR) mohu používat neomezeně zdarma. Budu moc rád, když mi někdo dáte vědět, jak to je doopravdy. Díky.
.
Nene, musíš koupit. Ale tohle je naprosto neplatná navigace, kromě toho se mi zdá, že není zcela offline. :!:
Nechtěl bych jí ani zadarmo! Ale na cestu z Jižního města do Brna je vyhovující. :lol: :lol:
kostohris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 10, 2008 0:25
Zařízení: Motorola D160+Desire HD
Bydliště: Litomyšl

Re: Desire HD - navigace

Příspěvek od kostohris »

Takze ke dnesnimu dni je to presne 31 dnu od aktivace vestavene navigace a muzu potvrdit, ze jiz nefunguje. Vyzaduje zakoupeni. Location s mapami R66 funguje dal.

Send from my Simens S25
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Desire HD - navigace

Příspěvek od mike-biker »

To naštěstí není žádné neštěstí. Zatím používám trial verzi Sygicu, škoda, že se nevyjadřují staří "androiďáci", jaká navigace by byla OK?!
Sygic mi asi nebude vyhovovat, ptz. se mi nechce pořád kupovat aktuální mapy. :cry:
Já jsem používal TT7 a IGO, jediné které zde nefungují! TomTom nemá zájem o mobilní navigace a iGo snad něco časem...možná....
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Desire HD - navigace

Příspěvek od Pistolník »

2 mike-biker. Mám Sygic 8.22 (neptej se, kde jsem koupil).
German
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát říj 29, 2010 20:10
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: České Budějovice

Desire HD - navigace

Příspěvek od German »

Navigon Select 3.5.2: verzí 3 se stala konečně schopnou navigací, která se sice cenou za kterou se prodává, nemůže konkurovat navigaci NDrive, nebo CoPilot Live, ale konečně dostala funkce které jí trochu zvednou kredit. Sice pro Select musíte stáhnout i nové obslužné soubory, ale mapy mají pořád Q1 2010 což navigaci trochu schazuje.

Na Navigon Fresh jsou ke stažení všechny mapy Evropy Q3/2010
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Desire HD - navigace

Příspěvek od mike-biker »

Ještě se hoši zeptám, která má pošéfovaný telefonování? Aby při příchozím hovoru po zvednutí či odmítnutí znova automaticky přepla do navi režimu a rovněž se z ní dalo volat, aniž bych musel přepínat do aplikace?
Sygic Aura bych bral, ale docela mi toto vadí a jak už jsem zmiňoval, když telefonuju, tak do toho naviguje do ucha a to mě sejří! :twisted:
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Desire HD - navigace

Příspěvek od Pistolník »

Já se tím nechlubím. A i kdyby byla z Kambodže, tak je funkční. Ale tím pádem to ani nikomu nemůže chybět. Je to tak? :-D
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

Desire HD - navigace

Příspěvek od Roman Vitámvás »

Tak já v těch navigacích trochu tápu. Mohl by jste někdo se zkušenostmi napsat, která z těch navigací jde vyzkoušet v trial verzi.
Nepoužívám navigaci často a na WM jsem používal IGO, což se na Androidu nekoná. Mojim potřebám by dostačovala i Route66, která je v DHD. Je pravda, že funkčně už to snad víc ořezat nešlo. Ale při takovém ořezání funkcí mě odrazuje ta cena 50 EUR, když za cenu jen o málo vyšší je možno koupit navigaci s větší škálou funkcí. Plus je, že jsou v ceně aktualizace map, což ostatní výrobci myslím nenabízejí, jestli se pletu tak mě opravte.
Z marketu jsem nainstaloval NDrive, ten sice píše že si můžu stáhnout jakoukoli mapu a vyzkoušet ji, ale samostatná mapa ČR ke stažení není a Eastern Europe je možné pouze koupit. A do Ruska si to vyzkoušet fakt nepojedu :)
Na to jestli je nějaká trial verze Navigonu jsem vůbec nepřišel, market myslím nabízí jen koupit a za celkem vysokou cenu proti ostatním.
Sygic Aura jsem zatím nezkoušel, podle toho co jsem zde četl je ten trial dost krátký tak si to nechávám až jí budu moct otestovat, tzn. až pojedu někam dál. Navíc nepotřebuji mapu celé Evropy za 80 EUR a myslím že dílčí mapy Sygic nenabízí.
Zda existuje trial verze Copilot Live jsem taky nezjistil. Zkrátka jsem se narodil v době kdy se anglický jazyk moc nenosil.
Nepotřebuji mít všechen navigační software jako JackalJackal, ale rád bych si našel tu svojí. A rád bych jí před koupí taky vyzkoušel. Kdyby Route66 umožnila navigovat na souřadnice asi bych jí zkusil. Respektive myslíte že by se mohla v některé z budoucích aktualizací funkčnost rozšířit?
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Desire HD - navigace

Příspěvek od Pistolník »

U R 66 jsem zjistil jeden velkej problém. Nejde navigovat ani na zapíchlej špendlík. Což je fakt na prd. To znamená, že co není v nabídce, tam vás nezavede.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Desire HD - navigace

Příspěvek od mike-biker »

R66 asi neřeš, ta je úplně v jiné lize a bude ještě sestupovat! :tlem:
BTW: Zajímavý postřeh - Sygic Aura, pokud je povoleno připojení k netu při startu, tak jede super. Pokud to zakážu, navigace nedrží fix! Dost velký problém! :-(
Uživatelský avatar
pepino34
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 08, 2006 17:40
Zařízení: LG Nexus 5
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Desire HD - navigace

Příspěvek od pepino34 »

Mám Sygica a funguje krásně.
Taky používám Waze a bez chybičky.
EDIT: Tak jsem přešel ze starého Sygicu na Auru, je o dost lepší, moc se mě líbí :)
Uživatelský avatar
DonGiovanni
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv lis 04, 2010 20:11
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Strakonice

Desire HD - navigace

Příspěvek od DonGiovanni »

Pistolník píše:U R 66 jsem zjistil jeden velkej problém. Nejde navigovat ani na zapíchlej špendlík. Což je fakt na prd. To znamená, že co není v nabídce, tam vás nezavede.
Tak teda pozor! Právě Route66 je jediná, která právě toto nabízí a je taky jediná, která je úplně implementovaná do telefonu, takže jdou hovory i bez přerušení navigace. Já jezdím třeba na špendlíky a úplně v pohodě. Dokonce jsem si jeden špendlík dal na plochu a vždycky na něj jenom kliknu a vše jede. Jenom stále nechápu to navigování při chůzi. To je celá nějak zmatená a stejně člověka vede po silnicích a ještě nějak moc dobře nesleduje kde se člověk nachází... Jinak mám jeden bonbónek. Dnes jsem si ji chtěl zakoupit a psalo mi to, že 30 denní stojí cca 13000, roční 50000 a celoživotní 74000 Kč :-D Takže to je nejdražší silniční navigace na světě a ještě skoro nic neumí :-D Dražší už jsou snad jen námořní :-D

Ale jak jsem pochopil, tak když si koupím tu doživotní, tak mám i aktualizace navždy zdarma?? Díky za odpověď... :wink:
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

Desire HD - navigace

Příspěvek od Roman Vitámvás »

Už sem to psal do vlákna Aplikace, ale napíšu to i sem.
Dnes vyšla nová aktualizace Aury a co je hlavní tak Sygic výrazně změnil cenovou politiku. Schválně koukněte do jeho shopu, už je možné zakoupit různé varianty map v mnohem přijatelnější cenové relaci.
To docela změnilo můj pohled na Auru.
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Desire HD - navigace

Příspěvek od Pistolník »

Umí už Aura navigovat na polohu zadanou souřadnicemi GPS?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Desire HD - navigace

Příspěvek od mike-biker »

Neumí, ale já pokud někam jedu, tak si to najdu u Aury na mapě - zkonfrontuji s klasikou a je to! Stejně jsem málokdy jel slepě na souřadnice, vždy jsem to ověřil na mapách!
Sice je to mínus, ale Aura ja zatím OK! 8-)
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Desire HD - navigace

Příspěvek od Pistolník »

V čem je lepší než Sygic?
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

Desire HD - navigace

Příspěvek od Roman Vitámvás »

Aura = Sygic
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Desire HD - navigace

Příspěvek od Pistolník »

Samozřejmě.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů