HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od spermosh »

zkus vymazat pamet aplikace, jinak se obavam, ze budes muset muset uvest DHD do tovarniho nastaveni...
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od biscuit84 »

Mam dost urgentny problem: Akurat sa nachadzam v Portugalsku a pocas letu som telefon prepol do rezimu lietadlo. Na letisku som ho opat aktivoval, telefon sa normalne nastartoval do bezneho modu, naslo roamingoveho partnera a fungoval bez problemov. Vytiahnem telefon na hoteli a len cierna obrazovka nereagujuca na nic. Nepomohlo ani vytiahnutie baterie, len 3x zavibroval a nic.... nereaguje ani na pripojenie nabijacky... nevie mi niekto poradit, ci je mozne zariadenie este nejak ozivit? Nemohlo to sposobit prepnutie do lietadloveho rezimu prip. let samotny? Diky :)
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lucifero »

Tak to je nepříjemný problém. Já jsem právě taky absolvoval tři týdenní dovolenou v Řecku a naštěstí vše v pořádku, bez jediného problému s přístrojem, letecký režim fungoval v pořádku tel. i po vypnutí znovu naskočil, jsem s DHD maximálně spokojený. Bude to asi chyba přístroje. Zkus kontaktovat autorizovaný servis, možná už se s tím setkali.
Picos
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 20, 2011 17:50
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Picos »

Na emailovu postu pouzivam g-mail. Od urciteho casu, nie som si isty ci po prechode na verziu 2.3.3 mi DHD nehlasi prichozie maily. Ak otvorim gmail a dam v menu "obnovit", tak mi mail prijme. Inak iba, ak som mimo dosahu wifi ( momentalne fungujem len cez wifi ) a znova sa dostanem k wifi signalu a vtedy dojde k automatickemu obnoveniu aplikacii, cize prijme mi sam aj mail, inak iba manualne. Nastavenia som kontroloval mam zadanu automaticku synchro a vlastne som nic ani nemenil. Je to neprijemne, ak sa o maily dozviem az na druhy den, ked pridem domov, DHD sa pripoji na wifi a,vtedy prebehne aj synchronizacia. Manzelke, ked poslem mail na,Wildfire, tak jej to zapipa za par sekund a mne nic. Minuly tyzden som to do zblbnutia skusal, po restarte to islo ale teraz zase nie. Nemate s tym skusenost ako to spojazdnit ?
Partana
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte zář 23, 2008 23:00
Zařízení: HTC DHD,Lumia 640 DS(WP)
Bydliště: Kosice

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Partana »

Picos:Aj mne to robilo,ale dal som si apk Gmail Unread Count a je to ok.
Picos
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 20, 2011 17:50
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Picos »

Partana stiahol som tu app z marketu ale nikde ju nevidim. Ono mi to po restarte DHD chvilu funguje ale potom nie. Ako sa dostanem k tej aplikacii ?
Partana
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte zář 23, 2008 23:00
Zařízení: HTC DHD,Lumia 640 DS(WP)
Bydliště: Kosice

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Partana »

Je medzi widgetami :wink:
Pedro111
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned kvě 30, 2010 14:45
Zařízení: HTC

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Pedro111 »

Zdravím. Potřebuji poradit. Používám navigaci NAVIGON. Po změně z 2.2 na 2.3. mi verze 3.5. NAVIGON nejde. Poradí někdo, jak to vyřešit? Či jinou navigaci, která má v ČR i čísla popisný. Dík všem za rady. Čus :P
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od David Barborka »

Navigon 3.6.1, nebo sygic aura.
Pedro111
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned kvě 30, 2010 14:45
Zařízení: HTC

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Pedro111 »

Navigon 3.5. Měl jsem 2.6. a ta fungovala. Pak jsem dal 3.5. a pohoda. Po změně SW v telefonu na 2.3. to nejde. 3.6. jsem netestoval. Máš-li nějaký 100% odkaz, beru. Klidně přejdu na jinou. Hlavně ať je to podrobný, funguje mezi jednotlivými státy a má čísla popisný v ČR. Dík. :P
Lordzata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: ned črc 12, 2009 11:32
Zařízení: HTC Desire HD 32GB Kingston

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lordzata »

mám Navigona 3.6.1 a jede super na 2.3, návod najdes na warez, do google dej vyhledat: navogin 3.6.1 android a hned první odkaz
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lucifero »

Chlapi, včera jsem si vynutil hledání aktualizací a něco tam pro nás DHDčkaře je :)
Má to něco kolem 19Mb. Napsalo mi to opravu wifi, ale bude toho více. Wi-fi má opravdu lepší signál a je stabilnější. Dále jsem postřehl změnu v hodinách, jelikož mi přibyly města v hodiny ve světě. A co mi nejvíce udělalo radost. Zdá se, že to opravilo psaní sms a problém který alespoň mě hodně trápil mazání při psaní na široko (kdy místo mazání skočilo odstranění sms - viz. mé příspěvky)
Takže to máme zase o chloupek dokonalejší :smile: (už bych si jen přál aby šlo nastavit, která obrazovka se ukáže při spuštění hodin, standardně tam je hodiny ve světě a já bych uvítal budík)

Takže se o nás docela starají a já HTC děkuji za podporu.
jardaboss
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 08, 2010 22:28
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od jardaboss »

Zdravim.Nevíte náhodou jestli jde změnit zvuk u potvrzení o doručení(SMS)? Dřív jsem tam měl zvuk informativní a teď tam mám zvuk, že mi přišla nová SMS.
Děkuji za rady
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Dnes vyšla nová aktualizace na HTC Desire HD :)
Co přináší nového? Zlepšuje opět rychlost a stabilitu. Pak přibila funkce dock. Kdo by čekal nějaké designové úpravy tak to se bohužel nestalo. Balíček má necelých 20MB. Byla opravená i chyba u SMS dá se už normálně pohybovat kurzorovými šipkami.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Luks »

to už je nějakej ten den venku :)
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=149&t=25150" onclick="window.open(this.href);return false;
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Mě to hodilo právě dnes no :???:
Picos
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 20, 2011 17:50
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Picos »

Prosím vás, kde sa v nastaveniach nastavuje prehrávač videí ? Keď ťapnem na niektoré video, tak sa ma DHD opýta, cez aký prehrávač ho má prehrať / sú tam len dve možnosti internet a youtube /. Ručne zvyknem vybrať youtube. Raz som však zadal tento výber fixne a niektoré netové stránky som mal nekorektne zobrazené. Teraz mi takisto mobilmaniu. cz zobrazuje úplne rozhodene a nedokážem to nikde nastaviť. Skúšam spúšťať rôzne flashové videá ale ako na potvoru sa ma to nepýta na typ prehratia, ako keby bol fixne nastavený youtube a neviem to zmeniť. Vďaka.
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Chci se zeptat nemáte někdo dobrý návod na ROOT DHD s verzí Androida 2.3.3? Dík :)
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od koulou »

Chci se zeptat, zda má někdo z vás s svým DHD obdobný problém jako já. V menu nastavení telefonu se s tím nic dělat nedá a dost mě to zlobí, protože to výrazně ubírá už na tak mizerné výdrži DHD.

Prostě se stává, že se najednou z ničeho nic rozsvítí displej. Někdy si myslím, že za to může pohybové číslo, když dám telefon do kapsy, ale stává se to ikdyž se telefonu vůbec nedotýkám a leží na stole. Najednou se z ničeho nic rožne. Stává se to někomu taky z vás? Čím to může být? Napadá mě, že by to mohla způsobovat třeba nějaká aplikace, která se sama spouští na pozadí, těžko říct. Díky za příspěvky k mému problému.
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od dufulo »

Mne sa to nedeje. Normálne to nie je.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů