HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sapphire
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 01, 2009 11:27
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sapphire »

nemám s tím problém, ale kamarád řešil to samé a mohla za to nějaká nainstalovaná aplikace. Teď nevím jaká, zkus odinstalovávat pozpátku, kdy to přestane...
Weasel
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 03, 2011 18:36
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Weasel »

Pánové, stalo se vám někdy, že displej přestal reagovat na dotyky? Popíši situaci pro lepší představu..normálně s telefonem pracuji a displej reaguje na všech místech tak jak má. Z ničeho nic, ale najednou přestane na doteky reagovat horní polovina displeje a někdy se to přenese i na celý displej..po restartu je vše zase v pořádku. Nemám absolutně ponětí, co by to mohlo dělat.

Kdyby měl někdo nějakej tip, budu rád..díky
Lordzata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: ned črc 12, 2009 11:32
Zařízení: HTC Desire HD 32GB Kingston

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lordzata »

joo presne , poslední dobou se mi to obcas taky stane....proste musím nahore zapnout a vypnout displej a jede dal.....vubec netuším čím to je a celkem me to štve envíte nekdo? reklamace?
Uživatelský avatar
Sapphire
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 01, 2009 11:27
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sapphire »

Ano, stalo. Teď v horku hodně mastný display od tváře - telefonování. Stačí utřít do trička a vše šlape jak má.
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od dufulo »

Nie, ale mne sa včera telefón prvý krát prehrial.
Mal som telefón na prednom okne v držiaku na nabíjačke s pustenou navigáciou. Asi po hodine blikala dióda oranžovo-zeleno na striedačku. Tak pozriem čo sa deje, telefón úplne horúci, nabitý na 80%, batéria mala 51 °C...to robia tie extrémne teploty...
goodhoko
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 24, 2011 23:54
Zařízení: HTC Desire S, Sony Ericcson W960i

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od goodhoko »

Ahoj
Mám dilema! Chci si pořídit nový smartphone. Jsem rozhodnut pro htc s androidem. Nemůžu se ale pořád rozhodnout přesně jaký model. Nejvíc u mě převažuje DHD, taky mě ale dost láká Desire S, oba jsou na heurece pod 8 000Kč. Oba jsem si vyzkoušel v HTC shopu, a víc se mi podle prvních dojmů zamlouvá právě DHD. Recenzi Desire S jsem aspoň na smartmanii nenašel. Chtěl bych hlavně vědět v čem se tyhle telefony lišej. A hlavně jaký má lepší výdrž. Díky moc!

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv srp 25, 2011 1:06) --

Ahoj
Mám dilema! Chci si pořídit nový smartphone. Jsem rozhodnut pro htc s androidem. Nemůžu se ale pořád rozhodnout přesně jaký model. Nejvíc u mě převažuje DHD, taky mě ale dost láká Desire S, oba jsou na heurece pod 8 000Kč. Oba jsem si vyzkoušel v HTC shopu, a víc se mi podle prvních dojmů zamlouvá právě DHD. Recenzi Desire S jsem aspoň na smartmanii nenašel. Chtěl bych hlavně vědět v čem se tyhle telefony lišej. A hlavně jaký má lepší výdrž. Díky moc!
Majro
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 11, 2009 10:14
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Majro »

Ahoj, setkali jste se někdo s problémem, že jakmile chcete scrollovat po bocích telefonu, displej nereaguje? Netuším, jestli se to týká pouze mě nebo je to normální, protože neznám nikoho, kdo by měl Desire HD. U Diamondu2 s rezistivním displejem bych to pochopil, ale u kapacitního displeje.. Přikládám ještě obrázek, abyste věděli, kde displej neposlouchá.
Přílohy
htc-a9191-desire-hd-cz.png
(130.52 KiB) Staženo 317 x
Lordzata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: ned črc 12, 2009 11:32
Zařízení: HTC Desire HD 32GB Kingston

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lordzata »

ted sem to zkoušel a u me to faká na 100% asi ne to u tebe což nepoteší
Uživatelský avatar
Sapphire
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 01, 2009 11:27
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sapphire »

Není problém, funguje!
Weasel
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 03, 2011 18:36
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Weasel »

Taky funguje bez problémů..není to třeba tím, že ten displej špatně mačkáš? Mně se při krajích občas stane, že to nereaguje, ale je to tím, že jej prostě nedostatečně zmáčku..
goblinN82
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon kvě 16, 2011 9:08
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od goblinN82 »

Tohle se mi stává taky!Když chci třeba nastavit hlasitosti tak je posuvník od kraje ke kraji a k úplnému kraji to někdy prostě nejde dotáhnout ...když jsem koukal proti slunci tak jsem viděl na displeji takový pás teček odshora displeje dolů a právě v těch oblastech jak jsi označil na obrázku ty tečky nejsou takže mi to přijde jako kdyby tam nebyla dotyková vrstva ale nevím, možná kecám blbosti...
Majro
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 11, 2009 10:14
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Majro »

Díky za odpovědi. Co jsem se díval, tak displej má jakoby 2 vrstvy teček. Na té první jsou tečky těsně vedle sebe a tady právě nejsou u okraje a na té druhé mají ty tečky větší rozestupy, ale tady zase u okraje jsou. Omlouvám se, že to popisuju tak lamácky, ale teď už zbývá jen zjistit, jestli je to tak normálně nebo ne. :)
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lestr »

Zdravím a prosím o radu. Na mém novém HTC HD mám takový dva problémy. První spočívá v tom, že když píšu sms ve svislé poloze je vše ok, ale když chci psát sms ve vodorovné poloze , tak napíši text např. Ahoj jak se máš. Já se nemam dobře. A když chci pomocí šipek změnit to nemám na mám , tak ve svislé poloze vše ok, buďto šipkou doleva najedu a vymažu text a nebo rovnou mažu veškerý text co jsem napsal totom tj. tečku a dobře. Když ale píši stejnou větu v sms ve vodorovné poloze, tak šipka vlevo nefunguje, kurzor bliká furt na stejném místě a když zmačknu backspace tak mě to ze psaní zprávy vyhodí a ocitnu se v seznamu dosavadních zpráv s tím komu píši a objeví se možnost vymazání zpráv... nevím co stím protože psaní ve vodorovné poloze je z hlediska větší klávesnice pohodlnější.
A druhý problém. Telefon se mi za necelý měsíc již 3 uplně sám od sebe vypnul. Prostě jsem ho po cca hodině. dvou tří vzal do ruky a černá obrazovka. na tlačítko on off nereaguje tak jsem musel vyndat baterku. po vyndání a znovu zasunutí baterky telefon znovu zkouším "nahodit" což se po chvíli zadaří. Už se mi to stalo 3x a nevím co stím, protože vyndavat pořád baterku, ikdyž prozatím 3x měsíčně se mi u telefonu za 9 tisíc fakt nechce ......
Prosím o vaše případné zkušennosti popřípadě rady co stím ??? Jestli to je třeba na reklamaci nebo tak ???
děkuju

-- doplnění předchozího příspěvku (pon zář 05, 2011 19:55) --

Tak jsem si přečetl o aktualizaci softvéru , který by měl problém s tím psaním sms vyřešit. Nevím, ale když začnu psát sms vodorovně je vše ok, ale když začnu psát sms svisle a napíši třeba Ahoj jak se vede. a pak otočím telefon do vodorovna, tak ty klávesy zpět a backspace stejně nefungují, takže řešením je asi začít psát sms rovnou vodorovně ??.....
mcintosh666
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 10, 2010 18:01
Zařízení: Sensation XE

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mcintosh666 »

Jakou máš v telefonu ROM? Je aktualizovaná na 2.50.405? Poradil bych ti root telefonu a nahrát custom ROM, problémy které popisuješ nemám a navíc se podstatně zvýšila výdrž baterie.
Weasel
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 03, 2011 18:36
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Weasel »

Root je sice dobrá rada, ale ne vždy ta nejjednodušší a ne každý se do ní chce pustit..taky mi trvalo delší dobu, než jsem se rozhoupal :) Tady bych s tím spíš zašel do obchodu, kdes telefon koupil a udělal reklamaci. Měli by ti aktualizovat problém a snad by to mělo běžet normálně :)
mcintosh666
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 10, 2010 18:01
Zařízení: Sensation XE

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mcintosh666 »

Jenže když dá telefon na reklamaci, tak může být taky měsíc bez něj (vlastní zkušenost).
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lucifero »

Tak se obávám že reklamací tenhle problém nevyřešíš. Jedná se čistě o soft. problém, už jsem o něm tady psal. Taktéž mě to obtěžuje. U mého DHD se objevilo po aktualizaci a marně čekám že od HTC něco opravného vyleze.
mcintosh666
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 10, 2010 18:01
Zařízení: Sensation XE

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mcintosh666 »

Přesně tak, maximálně ti přehrají soft a tím to pro ně končí a ty budeš nějakou dobu bez telefonu.
Uživatelský avatar
Sapphire
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 01, 2009 11:27
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Sapphire »

Hlavně tam necpi nějakou neofiko ROM. Raděj se podívej jestli ma telefon poslední aktualizací. Já mám DHD rok a ofiko ROM. HTC za tu dobu vydalo 4 aktualizace. Vše šlape jak hodinky a vzdy,když jsem mel možnost vidět nacpanou nějakou "perfektní" a lepší neoficiální ROM tak byl s telefonem nějaký problem a to už nikdo nepřizná. Dokonce jsem viděl koupený nove DHD někde v int. shopu z neoficiální ROM a ten dělal taky paseku. Uved zde info o software a já ti napíši jestli máš poslední aktualizaci.
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lucifero »

Tak já si myslím, že mám poslední 2.3.3 / 2.50.405.2

Dělalo to na DHD od začátku, potom přišla někdy v prosinci malá aktualizace, která to opravila a bylo vše ok až potom přišel perník a zase se ten problém vrátil.
Spousta lidí píše s tel. na výšku, tak o tomhle ani neví, já ale píšu na šířku, dvěma prsty a tam se to projevuje.

To mě dokonce přivádí na myšlenku, že by mi vůbec nevadilo, kdyby HTC dělal sense i na šířku (myslím tím celé prostředí i s plochama)

edit: mě to udělá občas u sms už i když začínám psát na šířku, aniž bych otáčel displej. Občas mě to hezky nakrkne, zvláště když je v komunikaci více SMS než to pak člověk naroluje zase dolů, je to otrava.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů